שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים

Don Nirtin

New member
יהיה מוזר לראות אותה בתור טובה

כי בינתיים בתשוקה וכוח היא עושה הכל כדי להיפטר מהבגדים שלה.

ענו לקרן דביר שכנראה לפי שניתן להבין מצוות ויוה שארגנטינאית

חדשה תגיע ותחליף את אספרנסה מיה. יש סיכוי שזה יהיה לה לאונה בכיכובם של ננסי דופלא ופבלו אצ'ארי.

elall

Member
מנהל
אז אפשר להבין שאכן נשאר בלי ברזילאית....

אספרנסה מיה ואימפריה זה שתי טלנובלות שבמקומם יכולות לבוא טלנובלות חדשות, אחת מקסיקנית ואחת ארגנטינאית. ביי ביי ברזיל.....בטח יכריזו שאת הדרך לאהבה תחליף בזמן שישנת כדי לסתום לנו את הפה וזהו....

או הלוחמת

חשבתי שאת לא מתלהבת משבעת נשמות, כך או כך את לא היית רואה ברזילאית לתקופה מסויימת.

elall

Member
מנהל
בלי קשר למה שאני רוצה,

סתם אני חושבת שברזילאיות מאוד טובות ואיכותיות, ויש להן קהל גדול וחבל לי שהם דופקים ככה חלק מהצופים . בכלל כל הקטע של לייבש חלק אחר בקהל כל פעם מעצבן אותי. מה היה דחוף להם להביא עוד טלמונדואית אחת? כל פעם הם מגזימים עם משהו על חשבון של משהו אחר. גם שנה שעברה היו הרבה של טלמונדו, ולא היו ארגנטינאיות. אז הביאו שתי ארגנטינאיות, אין טלוויסה. עכשיו כשתהיה כנראה שתי טלוויסות ושוב פעמיים טלמונדו בטח לא תהיה ברזילאית. הם לא יכולים לאזן את עצמם איכשהו? שיהיה טלנובלה אחת מכל דבר וזהו.

faery18

New member
אז איפה הברזילאיות בכל הסיפור?

כנראה שנהיה תקופה בלי

אני חושדת שכשהן ישודרו מתי שהן ישודרו זה יהיה במקביל כדי לצ'פר, ולא אחת אחרי השנייה. כלומר יתפסו שתי משבצות בלוח השידורים. ויש לי הרגשה שבאותה תקופה זה יבוא על חשבון המקסיקניות.

כמו אלה, גם לי חבל שכל פעם ז'אנר אחר נדחק לאחור, ויוה בהחלט לא יודעים איך לאזן את זה

מה שכן, לפחות אני לא אפסיד את שבע נשמות

elall

Member
מנהל
חיימה קמיל ישחק במחזמר המפורסם "שיקגו" בברודווי!!!!

הוא מצטרף למחזמר בתפקיד בילי פלין. כל הכבוד לו

חבל רק שהוא ישחק שם רק בקיץ, אולי בחגי תשרי יכולתי לנסוע לניו יורק ולראות את זה.

elall

Member
מנהל
ארתורו פניצ'ה היום חוגג יום הולדת 54

מזל טוב לארתורו פניצ'ה (שאותו לא נזכה לראות בקרוב על מסכינו
) שחוגג היום יום הולדת 54!

Don Nirtin

New member
אגב, גם הוא וגם ויקטוריה רופו בני 54.

היום ארתורו, בסוף החודש ויקטוריה.

elall

Member
מנהל
Gente - גיליון חגיגי לכבוד טקס פרסים מרטין פיירו 2016

לאס אמזונס, פרק ראשון - התרשמותיי(עלול להכיל
)

אם במידה זה יגיע לפה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
אלחנדרו(אנדרס פלסיוס) מזכיר לי את כריסטיאן דה לה פואנטה בסצינה הראשונה, מעניין למה רוצים להרוג אותו. אהבתי איך הזיל ריר על דיאנה(דנה גרסיה), תאכלס מבינה אותו חח
והיא נבהלה שראתה אותו עירום למחצה ואפילו התרגשה מזה חח היא לא מבינה מאיפה נפל עליה, אבל הוא חוצפן מה נשיקה? לא טרח לברר אם יש לה מישהו. לא הבנתי למה היא לא מעוניינת להתחתן עם הארוס שלה שאגב די צנון בעיניי בהשוואה למקביל שלו בלאס בנדידאס וגם מזכיר את החציל או למי שלא נכח בתקופת הנצים, פרננדו אסקנדון בדמות שלו. הוא יבש כזה.
&nbsp
על ההתחלה היחסים בין דיאנה לדבורה(אמא החורגת) מתוחים לא זכור לי שהיה ככה בלאס בנדידס לפני שהיא נתפסה על חם.
&nbsp
כמה שהאווירה מזכירה את תשוקת הנצים, שלוש אחיות, סוסים, בן זוג צנון ודנה גרסיה עם אופי ואותו לוק שמזכיר את נורמה

&nbsp
ג'קלין אנדרדה עם אותו לוק ושיער, לא השתנתה מאז אם חורגת ואשת הברזל.
&nbsp
מעניין מי בתה של אינס(ויקטוריה רופו) שנולדה כתוצאה מאונס? האם המשרתת שם ששמה עין על דמותו של חואן פבלו חיל?
&nbsp
שחקן מתשוקה וכח משחק פה, הוא מגלם את חברו הטוב של דויד, פה הוא אינטרסנט שיוצא עם קונסאלו(מרילוז ברמודז).
&nbsp
אהבתי את התיאור של ויקטוריה רופו על כל דמות ועלילה ברקע
נראה שהולך להיות מעניין בינה לססר אבורה, אין ספק שיש כימיה ביניהם, עוד מאם חורגת(לא מחשיבה את חבקי אותי כי לא היו מאוהבים והוא בכלל היה רע והיא שנאה אותו)
&nbsp
בקיצור אהבתי, אצפה בה עד שיימאס לי באינטרנט, בטח ייקח הרבה זמן מינימום שנה עד שיגיע לפה.
&nbsp
אה כן כל כך מחמיא השיער הבהיר לדנה גרסיה, מהממת עם הבגדים והצבע שיער.

elall

Member
מנהל
לא הבנתי...אולי

לפי מה שאני מבינה (לא ראיתי, קראתי) הבן של אינס זה אמיליאנו (חואן פבלו חיל) שהוא נולד כתוצאה מאונס.

היא נראה לי אמרה בת אבל עכשיו שאת אומרת היא אמרה שהיא מסתירה ממנו על אביו אבל גם הבנתי שהוא לא בנה האמיתי או שאולי לא שמעתי טוב.

elall

Member
מנהל
לפי העלילה באתר הרשמי

כתוב שהיא נאנסה ואז חשבה שהילד שהיא מצפה הוא מלורטו, ולכן נפרדה מויקטוריאנו ושיקרה לו שהיא מאוהב עכשיו בלורטו. בדמויות כתוב שהיא אוהבת את בנה אמיליאנו, ושויקטוריאנו שונא אותו, שזה היגיוני אם הוא חושב שהוא בן של לורטו. אולי יום אחד יתגלה שהוא בכלל בן של ויקטוריאנו. בויקיפדיה גם כתוב אמיליו הוארטה גוזמן , הוארטה זאת אינס, גוזמן זה לורטו.

למעלה