מי זה מי

faery18

New member
מי זה מי

מסתבר שמחקו את האתר שהייתי צופה דרכו חוצפה

עד שמצאתי עכשיו אתר חלופי
ועוד נשאר לי רק פרק אחד להשלים דרך
המחשב! אחר כך אני כבר יכולה להמשיך דרך ההקלטות

תגובות על הפרקים לפה

amit654

New member
התמכרתי

טלנובלה פשוט נהדרת, מצחיקה ויש בה המון דברים מדהימים.
היא לא טלנובלה כבדה, אלא יותר קלילה... יותר עם הומור - אפילו עלילות הנקמה והתאווה לכסף שיש שם כמו עם פרננדה/איסבל לנקמה, פביולה ואיגנסיו לתאוות כסף, העלילות שלהם מאוד קלילות - ופרננדה ופדרו כבר כבשו אותי! הטקסטים, המבטים, משחק מאוד אמין של שני השחקנים

פלומה ולאונרדו גם נהדרים ביחד, מאוד כיף לראות את פלומה , שחקנית מעולה.
מה שכן הדמות של קוקו מאוד מצחיקה, נכון שהיא טיפה נודניקית ורוצה את פדרו, שבמקרה היא מטרידה את לאונרדו. אבל היא כן מצחיקה וכן הסצנות איתה טובות, גם השחקנית זכורה לי לטוב מ''חתולה פראית''.

קוקו היא לדעתי דמות שמאוד מזכירה דמויות בטלנובלות הברזילאיות. כמו ולדירני מ''שובל של שקרים'' ולורייני מ''אימפריה''

faery18

New member
תיארת יפה את הנובלה קלילה ומצחיקה אבל גם מאוד מעניינת

והקאסט המשובח בהחלט תורם לאיכות של הנובלה. מסכימה עם כל מה שכתבת על הזוגות הראשיים

חח קוקו באמת מזכירה את הדמויות האילה, ליאונרדו כבר מתחיל לקלוט את הבלוף שלה
לפחות בכל הנוגע לפרק 7 חח..

עוד אני אוהבת בטלנובלה הזו את האוויריה הכללית עם כל הצבעוניות והשמחה של השוק, אהבתי גם את הבית המהמם עם הבריכה של ליאונרדו וגם את הבית הקטן והחם של פריקו אהבתי את העיצוב, מזכיר לי את הבית של קנדי מאין טיפשות בגן עדן.

amit654

New member
באמת יש משפחתיות טובה בטלנובלה הזו

כמו למשל עם פלומה ובנה , אינס לילדיה , הדמות האימהית הטובה , כמו בחיים האמיתיים , האווירה גם מאוד צבעונית כמו שציינת. שתגיעי להמשך נוכל יותר לשוחח על ההווה בסדרה, כיף בהחלט שגם את צופה בזה - סדרה מדהימה

וטוב שכך שקוקו מזכירה לדעתי, קצת הומור לא יזיק בהחלט חח
למרות שיש הומור בשפע עם פדרו בסיליו ופרננדה/איסבל

faery18

New member
מקווה באמת לצמצם את הפער בקרוב
תגידי צפית במילה של כבוד?

יש פה לא מעט שחקנים משם
קימברלי(פרננדה)שיחקה גם שם תפקיד די ראשי.
ואת אמי ראית? פלומה שיחקה שם את הילדה הראשית - זה נחמד שיש פה הרבה מוכרים

amit654

New member
אני בהתלבטות

משום ש''תשוקת הנצים'' אחת הטלנובלות האהובות עליי, ויהיה קשה לצפות בגרסה החדשה.

אבל אם אצפה זה יהיה בגלל השחקנית קימברלי דוס רמוס המדהימה , גבריאל רוסי (פבלו) ואלבריץ' בורמן (דריו)

ב''אמי...'' לא צפיתי, אבל אצפה בעתיד זה יהיה בשביל דנה פאולה.

faery18

New member
אומנם לא צפיתי בתשוקת הנצים אבל

אני יכולה להבטיח לך שמילה של כבוד למרות שהיא רימייק היא מושקעת לא פחות. צילומים קאסט..
זו הייתה טלנובלה מדהימה והיא בהחלט מומלצת

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכים עם הדר בתור מי שצפה בשתי הסדרות

עיבוד נהדר של העלילה ובעיקר את העלילה המעצבנת של סוף תשוקת הנצים צמצמו למינימום שבמינימום.

amit654

New member
הדר יקירתי - בקשר לפרקים

מקודם פרסמתי פה קישור לפרקים, אבל ערכתי את ההודעה כי האתר חושף ספוילרים והעדפתי למחוק.

אבל תנסי ביוטיוב או משהו...בכל מקרה איזה פרק את צריכה?

faery18

New member
היי עמיתוש כיף שגם את צופה

תודה רבה אבל אל דאגה כבר הסתדרתי והשלמתי את הפרק שהיה חסר לי דרך האתר החלופי שציינתי שמצאתי בכותרת של השירשור. שמחה שמעכשיו אני אוכל להשלים בצורה נורמלית דרך ההקלטות חח זה היה מרתון שכזה
כי עם כל זה שאני מבינה את השפה אין בכלל מה להשוות טלוויזיה זה עולם אחר חח
למרות שעדיין אני בפער של 7 פרקים אבל נהנית מכל רגע

faery18

New member
איזה קטע יש פה עוד שחקנית ממילה של כבוד - אמא של איסדורה!

שהייתה כלואה ומסוממת בניגוד לרצונה במוסד הפסיכיאטרי הקרימינלי. האמת התרשמתי מהשחקנית היא שיחקה ממש טוב דמות שממש לא קל לשחק, נחמד שהיא גם פה ועוד בתפקיד רגיל ובולט יותר של דמות צלולה(אמא של פלומה)אם כי מאוד כנועה חח
אבל בהחלט יהיה מעניין להתרשם ממנה גם פה

ולסיכום המלא שלי לפרקים 6-7

פלומה ופריקו(שהוא בעצם ליאונרדו)מתווכחים והוא אומר לה שהוא רוצה להשתנות לטובה ושהיא הדבר הטוב היחיד בחיים שלו אבל אז האבא הבהמתי שלה מגיע מתחיל לריב איתה ומבזה אותה בפניו - כמובן שפריקו מגן עלייה ונאבק איתו
מסכנה איזה אבא מזעזע שיודע רק לשפוט וחושב שהוא שולט על כולם
לא פלא שהיא החליטה לעזוב את הבית
ועוד אין לה תמיכה מאמא שלה שגם היא נשלטת על ידי בעלה הכוחני. נראה שהוא בחיים לא יסלח לפלומה שנכנסה להריון בגיל צעיר ושנשארה אם חד הורית לקצ'יטו. מעניין באמת מי האבא, ליאונרדו חושד שזה הוא. אבל ליאונרדו הוא לא פריקו! השאלה היא האם פריקו הוא האבא של הילד של פלומה? מעניין גם מי האבא של התאומים. ניר אם יש לך תשובות מספילרות מוזמן בכיף לשתף את המידע העסיסי חח

בינתיים ליאונרדו(שהוא בעצם פריקו)נותר שבור לב אחרי ששר סרנדה לפרננדה שלא פתחה לו אפילו את דלת המשרד שלה כי בדיוק הודיעו לה באותו הרגע שהחטיפו לאחיה בכלא ושהוא נלקח למרפאה
פרננדה מאמינה שליאונרדו והמשפחה שלו אשמים בכל מה שקרה לה ולמשפחתה אבל בניגוד לאיגנסיו לה אין כל כוונה להתנקם אלא רק לעשות צדק. נחמד לשמוע את זה. כי היא לא נראית דמות רעה. איגנסיו הזה לעומת זאת נראה לא תמים כלל וכלל
אגב אהבתי יותר את המראה של השחקן באחים דל מונטה אבל עדיין נשאר חתיך

אהבתי את הסצנות עם פבלו ממילה של כבוד הלא הוא רובן
אחותו של פריקו צריכה להירגע ולהוריד כבר את ההגנות
עכשיו שהם דוחן ליד דוחן בשוק אין ספק שזה רק עניין של זמן עד שיהיה משהו ביניהם חח

faery18

New member
ניר לגבי מה שרשמת על הדמות של איסבלה קסטיז'ו

במקרה נתקלתי בוידאו הזה. רואים פה את פלומה וטניה(איסבלה/ורוניקה ממילה של כבוד)בדואט-כנראה הדמויות שלהן ישתתפו באיזו תחרות שירה
ציינת שהיא תהיה קשורה לדמות רעה(אגב התכוונת לאיגנסיו?)ככה שהסקתי שגם היא תהיה כזאת,אבל נראה שלמרות זאת לא בטוח שהיא תהיה גם כן רעה כי פה היא נראית חביבה חח

Don Nirtin

New member
לא

היא מגיעה על תקן הבת של החבר הטוב של אבא של פלומה. לכן ה
ההוא היה. זה כי היא מקושרת לדמות דוחה במיוחד.
&nbsp
אבל נראה שהיא ופלומה והיא הולכות להיות חברות טובות.
&nbsp
ומה, איגנסיו הוא הרע היחיד בסדרה?
אפשר להגיד שגם פביולה היא רעה, וגם אבא של פלומה הוא רע. זהו בעיקרון. שלושה רעים
זה לא אופייני לטלמונדו

למעלה