סיכום שבועי

faery18

New member
סיכום שבועי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים!

מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: שעבר מהר, הוט פתחו לי את הערוץ ויוה פלוס(זה קרה בשבוע שעבר), יצאו כמה שירים חדשים לקיקה אדגר, התחלתי סדנא ביום שני על פנאי וטכנולוגיה
דבר רע שקרה השבוע: השמיעו מוזיקה רועשת בערב יום הזיכרון לשואה בשכונה, זה היה מגעיל, החתולה שנתתי לה אוכל שבוע שעבר נעלמה.
דבר הזוי שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: תשוקה וכח, רסיסים ונקמתה של אריאנה
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: דניס צ'קיר, קיקה אדגר
קניית השבוע: פיתה עם שווארמה
מאכל השבוע: פשטידת ירקות חלבית
משקה השבוע: שייק פירות
ציטוט השבוע: "כדי להשיג מה שרוצים, צריך לדעת איך לבקש"
שיר השבוע: שמעתי את זה רק היום אבל זה מצא חן בעיניי
תמונה:

faery18

New member
להשמיע מוזיקה רועשת ביום השואה זו בהחלט התנהגות מבישה

איזה באסה שנעלמה לך החתולה
במה האכלת אותה

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: היום ימים עם מזג אוויר טוב לא חם ולא קר. ושאבא שלי עבר ניתוח בשלום.

דבר רע שקרה השבוע: ההתבטאות של סגן הרמטכ"ל שבחר להגיד את זה דווקא כשנחשפים דברים נוראים שאומרים אנשי שמאל בבריטניה.

דבר הזוי שקרה השבוע: שלתשוקה וכוח אין שיר פתיחה בפתיח.

טלנבלות השבוע: יונג פאל, מילה של כבוד, למרות שזה משהו שעבר חולק לה כבוד אחרון, איפט, דילה, תשוקה וכוח, שדרות ברזיל, אימפריה, אהבה מכוכב אחר, בלב הסערה.

תכנית השבוע: הטקסט הממלכתי לכבוד יום השואה, אם יש משהו שאי אפשר לקחת מביבי זה את הכישרון שלו להגיד בדיוק את מה שאנחנו רוצים לשמוע.

שחקן/ית השבוע: קים טה הי, ג'ו וון, צ'ה ג'ונג הן, ג'ו היון ג'ה, סקרלט גרובר, אנה לורנה סנצ'ז, אהרון דיאז, קימרלי דוס רמוס, כריסטיאן דה לה קמפה, גונסלו גרסיה ויאנקו, פביאן ריוס, סוניה סמית, דניאלה נבארו, דניז צ'אקיר, מליקה גונר, מאהיר גונשייראי, האטיג'ה שנדיל, ארקאן פטקאיה, נג'יפ ממילי, אייפר דונמז, יונג'ה ג'בהר, הוליה דארג'אן, פרננדו קלונגה, מרלן פאבלה, סוסנה גונסלס, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, אלתראי חוראבו, חאומה מתאו, דבורה פלבלה, נטליה דיל, קאואן ריימונד, אדריאנה אסטסבס, מוריליו בניסיו, ורה הולץ, אלואיסה פריסה, מרסלו נובאיס, ז'וזה דה אבראו, ליליה קברל, מרינה רוי ברבוסה, ננדה קוסטה, אלשנדרו נרו, ליאנדרה ליאל, אנראיה אורטה, דניאל רושה, קאיו בלאט, מרג'ורי אסטיאנו, רוברטו בירינדלי, נורה סלינס, מריה סורטה, חימנה נבארטה, דניאלה רומו, ססר אבורה, איוון סנצ'ס, ויליאם לוי, רנה קאסדוס, מנואל אוחדה, קים סו היון, ג'ון ג'י היון, פק הא ג'ין, יו אין נה.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: סטייק אנטריקוט, מרק קציצות.

משקה השבוע: מיץ תפוחים.

ציטוט השבוע: "אני רוצה לחיות עוד זמן, רציתי לחיות עם הבן הזה והקרבתי הכול בשביל נקמה ובשביל משרה עלובה של יו"ר". יו ג'ין מיונג פאל לאחר שנקמו בה על הנקמה שלה והרעילו ויצרו אצלה סרטן כבד וזה בדיוק במקום שהיא נותחה בעבר וזה ניתוח מסוכן מאוד של השתלת כבד שאף רופא לא רצה לקחת אחראיות. ברוך השם הסוף טוב והיא ניצלה.

שיר השבוע: תודה שבאת אלי מיונג פאל, לאחר אלפי לילות מיונג פאל, השיר אני אוהב אותך אני זקוק לך שמתחיל באנגלית ונמשך בקוריאנית באהבה מכוכב אחר, השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח ושוב כבוד האחרון השיר של סמואל ואנדראה במילה של כבוד.

Gina101

New member
כל פעם שאני רואה את מספר הטלנובלות שאתר רואה שאפו

אני ממש לא מבינה איך אתה מצליח במשך השבוע לראות כל כך הרבה וגם לזכור את כל הפרטים ושמות השחקנים.
מה אני אגיד לך, כל הכבוד לך

evglev1

Well-known member
מנהל
את שמות השחקנים אני לוקח מאתר ויוה

בכל פעם אני נכנס לדפי הסדרות כדי לכתוב את שמות השחקנים בסיכום.

faery18

New member
רק בריאות לאבא שלך!

אוי כן ההתבטאות האומללה הזו של סגן הרמטכ"ל..
עוד הזוי לאוסף. שוב אנחנו רואים איך כולם בצמרת צה"ל מחזיקים בדיעות שמאל קיצוניות הזויות ולא חוששים בכלל להביע אותן בפומבי כאשר אין זה מתפקידם! והאמירה שלו בפרט הייתה אומללה כל כך. להשוות את האנשים במדינה האזרחים והחיילים לנאצים, ועוד ביום השואה! יש נמוך מזה?
אם הוא לא יפוטר אין לנו מה לצפות שהלייבור בבריטניה יפטרו את האנטישמים אצליהם. הוא ממש ביזה אותנו, כל העולם מצטט אותו ועכשיו הם ירגישו שיש להם לגיטימציה להגיד עלינו אותו הדבר
כמו שהיה ניקוי אורוות במשטרה ככה צריך להיות גם בצמרת צה"ל. מפחיד להיכנס למלחמה עם מפקדים כאלה, עצוב שאילה האנשים שאחראים על ביטחונינו כולל יעלון שזו ממש לא הפתעה שהוא גיבה את האמירה האומללה אחרי הלינץ' שעשה לחייל המסכן.

באשר לביבי חח צודק יש לו כישרון להגיד את מה שאנחנו רוצים לשמוע אבל יש לו גם את הכישרון לעשות הפוך מזה כשזה מגיע למעשים

evglev1

Well-known member
מנהל
הבאתי ציטוט שהתלבטתי בינו לבין אחר אז גם ציטוט לסוף של יונג

פאל: "הדרך היחידה לברוח מחלום בלהות הוא להתעורר, אבל אם אתה מסרב להתעורר חלום הבלהות ימשך ויהפוך למציאות והמציאות הזאת תמשיך עד שהוא יקרא בשמי"

faery18

New member
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: שחשפנו מנהרה נוספת של החמאס
אם לא היה את כל עניין טיוטת דו"ח המבקר החמור על צוק איתן(שאגב כל מילה שנכתבה שם נכונה ומעולה שזה יוצא לאור)אני בספק אם הממשלה הייתה פועלת בנושא.

דבר רע שקרה השבוע: הבעיה היא שנראה ששוב ביבי משתפן כי עבודת החפירה לא שוטפת וכל פעם שחמאס עושים שרירים אנחנו לוקחים אחורה. בדיוק כמו במלחמה האחרונה עם ההפסקות אש ההזויות. כל כך מחכה כבר שיהיו בחירות. אין מצב ששוב הציבור יקנה את השקרים שלו

דבר הזוי שקרה השבוע: גוזל של ציפור התעופף בטעות לתוך המרפסת שלי והמסכנון היה תקוע שם כמה דקות טובות עד שהצליח להתעופף שוב, זה היה קצת מבהיל בהתחלה וניסיתי לחשוב איך לעזור לו אבל לבסוף הוא הצליח לקחת תנופה ולהתעופף החוצה חח איזה מתוק הוא היה, קטן כזה

טלנובלת השבוע: תשוקה וכח, מי זה מי ואימפריה

תכנית השבוע: חדשות

שחקנ/ית השבוע: פרננדו קולונגה, סוזנה גונזלס, אאוחניו סילאר, קימברלי דוס ראמוס, דנה פאולה.

קניית השבוע: --

מאכל השבוע: בורקסים - הדבר היחיד שבאמת התגעגעתי אליו בפסח
לשאר לא היה חסר תחליפים

משקה השבוע: אייס קפה

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: Chino & Nacho - Me Voy Enamorando

תמונה:

elall

Member
מנהל
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: נגיד שיום הולדת שלי (למרות שנפל עם יום הזכרון)
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע:
קבלתי פעמיים הנחה , למרות שחשבתי שמגיע לי רק פעם אחת
טלנובלת השבוע: אימפריה
תכנית השבוע: פלאש
שחקנ/ית השבוע: האמת, כל שחקני אימפריה
, וגראנט גסטין (אמריקאי)
קניית השבוע: קניתי מלא בגדים, היו לי הנחות בגלל יום הולדת
מאכל השבוע:

משקה השבוע: שייק של רה-באר
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע:
נוסטלגיה....
תמונה: אריק הייסר סיפק סט חדש של תמונות לגזין Open שזה מתנה לא רעה ליום הולדת, אני מרוצה

למעלה