קבוצות צפייה ארגנטינה

• פותח הנושא snirf
  • פורסם בתאריך

snirf

Active member
קבוצות צפייה ארגנטינה

מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה

לה לאונה
העשירים לא מבקשים רשות

צפייה מהנה

כל התגובות-כאן!

keren dvir

New member
אל ארבול - הסוף

אתר RatingCero טוען כי פבלו א'צארי ומרטין סיפלד פירקו את השותפות שלהם בחברת ההפקות "אל ארבול" עקב חילוקי דעות פוליטיות, שכידוע מרטין סיפלד הוא חבר קרוב של מאורסיו מקרי, נשיא ארגנטינה הנוכחי ואילו פבלו א'צארי הוא תומך של כריסטינה קירשנר, נשיאת ארגנטינה לשעבר.

כזכור, "אל ארבול" הפיקה את הנבחר, מי אמור מי אמור, לה לאונה ולאחרונה גם הסרט "בסוף המנהרה".

בינתיים אין אישור רשמי משניהם , אישית אני מקווה שהידיעה לא נכונה.

כתבות

http://www.ratingcero.com/notas/133...arri-y-martin-seefeld-disuelven-su-productora
http://www.diarioveloz.com/notas/16...feld-se-separaron-y-disolvieron-su-productora

http://www.haceinstantes.net/2016/04/pablo-echarri-y-martin-seefeld.html

keren dvir

New member
terminar? vos y yo ni empezamos todavía

פרנקו קובע פגישה עם מריה ואח"כ בבר איך פרנקו אמר למריה שהוא אוהב אותה והיא לא אמרה לו כלום והלכה לשירותים, היה מתבקש שגם מריה תגיד לו שהיא אוהבת אותו. אבל בשירותים חשבה לעצמה שגם היא אוהבת אותו
. ופרנקו מתוודה בפני ג'ולי שהוא מאוהב במריה.

ריחמתי על ג'ולי
איך היא הגיבה ושכל הזמן היא הרגישה לבד ועוד עכשיו בהריון וממשיכה לשתות ולעשן. ג'ולי מסכנה ממשיכה ברעיון לעשות הפלה
, הגישה שלה מפתיעה ביותר שהיא לא רוצה ללדת ילד לגבר שלא אוהב אותה כי בדר"כ האישה בצלע השלישית מנצלת את ההריון כדי להחזיק לצידה את הגיבור הראשי. ועוד מבקשת עזרה מאאוחניה לבצע את ההפלה.

אלכס ודיאנה שוכבים ואח"כ שמע את השיחה של קלאוס ודיאנה שדיברו על זה שקלאוס הרב את הבן שלו. אח"כ גם אלכס סיפר את זה לפרנקו ואז מפה מתחיל האירוע המשמעותי ביותר של פרקי השבוע: האמת של סופיה נחשפת
, סופיה מספרת לפרנקו את שהיא שרה ליברמן והוא דייגו ליברמן ומגלה לו שהוא לא הבן הביולוגי שלה אלא של רות אחותה התאומה
אומנם היו ספקולציות בנושא אבל ת'אמת לא חשבתי שיש משהו בזה. ועוד מסתבר שרות התאבדה במפעל אחרי שגילתה על הרומן של שרה וקלאוס. ואיך טרחו לספר לפרטי פרטים את התרחשות האירועים כולל הבריחה של שרה מקלאוס ודיאנה, ההלוויה המזויפת של דייגו והתאונה ששרה ראתה שבו היא לקחה את הזהות של האישה והתינוק, סופיה אוריבה ופרנקו אוריבה.

מסכנה בטי כצפוי התגלה אצלה גידול סרטני
ומסתבר שקוקו בגד בה גם בעבר, איך מתי כבר היא תגלה את האמת בכלל עוד יותר היא תסבול
.

קלאוס שם מצלמות בבית של נורית וראה אותה עם גבריאל, התחושה שלי היא שהוא הולך להיפטר ממנה בקרוב. איך נורית הציעה לגבריאל לעזוב את המפעל ולברוח ביחד, ממש גבריאל שם עליה. איך קלאוס חשף בקלות בפני נורית שהוא קוצמן ודרש ממנה שתדרוש את פשיטת הרגל של המפעל.

ברוך שפטרנו מפביאן האדיוט וחסר התועלת
שממשיך להסתבך בצרות והפעם מבזבז את הכסף במועדון מפוקפק. והפעם זה הקש ששבר את גב הגמל אחרי שהתגלה לכולם שהוא גנב את הכסף של איזבלה ובגללו היא התמוטטה. ועוד אחרי זה מרביץ למריה, טוב מאוד שמריה גירשה אותו מהבית, הוא הביא את זה על עצמו בהתנהגות שלו.

נ.ב - קטע שהשמות יהודיים
- שרה ורות וגם שם המשפחה ליברמן מרמז על כך וגם בארון קבורה של רות היה סמל של מגן דוד.

snirf

Active member
פרקים מעניינים שחשפו את הסיפור הפנימי

ערב שלם נפרש על שני פרקים בגלל השיחה הזאת

היה מאוד מעניין לגלות את הסיפור של האחיות ליברמן וקלאוס...זה נעשה בצורה טובה עם הפלאשבקים. אם כי לטעמי אפשר היה אפילו להרחיב יותר (מעין טלנובלה בתוך טלנובלה), כי אני אישית מצאתי עניין בדרמות האלו מן העבר.
לא הכי מופתע מהגילויים, היו סימנים לכך לאחרונה...
&nbsp
הגיע הזמן שהלאונה תעיף את הנגרו הזה מהבית...מקווה שתהיה איתנה בהחלטתה.
ומסכנה ג'ולי איך פרנקו אמר לה בפנים שהוא אוהב את מריה

snirf

Active member
אין משולש מעניין, היא אוהבת את רפאל

חבל שמכוונים לכיוון כ"כ ברור שחוליה אוהבת את רפאל ואנטוניו הוא עוד צלע שלישית קלאסית ש"מפריעה" לזוג הזה...
היה יותר מעניין אם הייתה לה התחבטות ביניהם, כמו שכבר אמרתי-אני אישית מעדיף את חוליה עם אנטוניו.

היה דפוק שפרק שלם אגוסטין וחוספינה מתהלכים להם בשדה תעופה
רצו להראות שההשקעה בסט לא הייתה לשווא?
והירי בהלנה
(קרן טרחה לספיילר לי הגענו לזה די מהר)

הסצינה הכי יפה/מעניינת שהייתה השבוע הייתה הסצינה של אסתר וברנרדה שותות יחד אבסנט

keren dvir

New member
יש לי מה להגיד בנושא של חוליה

אבל זה ספוילר
ולכן לא אגיד

snirf

Active member
יצא לי להיתקל בתמונות מפרקים מתקדמים

ואני מניח לעצמי למה את מתכוונת...

keren dvir

New member
פרומו Silencios de familia