מי זה מי? שרשור שבועי

Don Nirtin

New member
עד פרק 10

אין לי מושג איך פלומה ואח שלה החתיך סובלים את האבא המזעזע הזה שיש להם. אני אומר שהוא בכלל לא אבא שלהם.
&nbsp
זה ששיחק את פבלו במילה של כבוד - מה השם של הדמות שלו? כי בכלל לא טרחו לציין אותו. נראה שהולכים לכיוון רומן שלו עם יסניה.
&nbsp
אני ממש נהנה מדנה פאולה וקימברלי דוס ראמוס. כל אחת ודרכה לגלם את הדמות שלה. ממש כיף לי לראות שתי דמויות נשיות ראשיות שלשם שינוי לא צריכות לריב על אותו גבר כי הוא משוכפל

&nbsp
עוד דבר שאני נורא מחבב בטלנובלה הזו זה שיש סצינות עם דמויות מסויימות שאפילו הדמויות הפנימיות של הסדרה יודעות שהדמויות האלה מעצבנות ומייגעות. ככה למשל עם יונתן וטרמיי - יונתן בכלל לא סובל את טרמיי ובכל זאת עוזר לו בשכרות.
&nbsp
הדמות של ג'ונתן איסלאס לא מתפתחת הרבה מעבר להיות הבן של הזנזונת התורנית של הומברטו, המאהב של קימברלי דוס ראמוס, ופה ושם לנסות לגלות מה עובר על לאונרדו. זהו זה. 10 פרקים והוא נשאר במקום. כנראה שהוא לא יתפתח בהרבה.
&nbsp
הדר- ספיילרתי קצת לגבי ורוניקה ממילה של כבוד. ייקח קצת זמן עד שהגברת תגיע. ויהיה לה קישור לדמות המגעילה ביותר של הסדרה, לצערנו

&nbsp
מה עוד - נראה שיהיה לנו התעסקות בקולנוע בסדרה הזו - נושא חדש ורענן בטלנובלות. אהבתי.
&nbsp
אאוחניו סיז'ר ממש נהדר בסדרה הזו. לא בתור ג'יימס בונד מבולבל שצריך להתמודד מול חואן סולר וק'תרין סיאצ'וקה. הטלנובלה ההיא לא התאימה לו בכלל. מתאים לו לגלם דמויות צעירות ולא דמויות מבוגרות פי כמה ממה שהוא מסוגל לגלם כרגע.
&nbsp
ו...... הילד הזה של דנה פאולה מציק קצת. אבל נו, התרגלתי כבר שילדים טלנובליים מציקים.

faery18

New member
כןןן הספקתי לראות פבלו
אם כי בסצנה קצרצרה בינתיים

כשהוא ואחותו של פריקו מתנגשים והיא יוצאת עליו
מקווה שיראו אותם הרבה
למרות שפחות אהבתי את המראה ההיפסטרי שעשו לו פה
אבל בכל מקרה הוא חתיך

דנה פאולה וקימברלי מקסימות

אה כן? טוב נמתין לאיסבלה/ורוניקה בסבלנות חח
דווקא לפי התמונה הדמות שלה נראית טובה וקיוויתי שהיא כן תשחק טובה גם פה אבל מצד שני יהיה מעניין לראות אותה משחקת בתפקיד קצת שונה ממה שהיה לה

אאוחניו באמת נכנס מעולה לתפקידים האילה אני אוהבת אותו במיוחד בתור פריקו

דווקא הילד חמוד רק מה זה המשקפיים המזעזעות האילה ששמו לו מסכן
אם כבר ילד מציק זה הילד ששיחק באהבות אמיתיות את הבן של הדמות של סוזנה גונזלס נראה לי קראו לה שם בטי/ביאטריס הוא באמת היה חופר עם קול מעצבן

Don Nirtin

New member
גיו

ממש לא סבלתי את גיו

&nbsp
וכןןןןןןןן
&nbsp
אני קלטתי אותו רק מפרק 6
ורק עכשיו קלטתי שדמות כלשהי שנכנסה (הפסיכולוגית) היא קבועה

faery18

New member
אוי הפסיכולוגית התקועה הזאת תישאר?

מסכנה פלומה בטח תעשה לה חיים קשים

ומתי תכנס חימנה דוקה ידוע לך? סתם מתוך סקרנות אני זוכרת אותה במעורפל ממישהו צופה בך מהפרקים הבודדים שעוד ראיתי חח..

Don Nirtin

New member
כן. אם טרחו להמציא לה דמות אחות

שמשמשת בתור החברה הטובה של פרננדה/איסבל

&nbsp
חימנה דוקה - לא. אבל ממה שראיתי בויקי היא תגלם דמות כפולה (או אדם שיש לו 2 זהויות. כמו פדרו ולאונרדו
)

faery18

New member
אה ולדמות של פבלו ממילה של כבוד קוראים פה Justino Hernández

לשחקן קוראים Rubén Morales

Don Nirtin

New member
לא הגיוני

יש כבר חוסטינו בסדרה. זה אביה (הדוחה
) של פלומה (דנה פאולה).

faery18

New member
אוי סורי התבלבלתי בין הרובנים חח הנה המידע הנכון

לדמות של פבלו ממילה של כבוד קוראים פה Rubėn López ולשחקן קוראים במציאות
Gabriel Rossi
&nbsp
לשחקן שמשחק את Justino Hernández אבא של פלומה קוראים במציאות
Rubén Morales

faery18

New member
פרקים 1-3 אאוחניו קורע פה מצחוק

אז מה היה לנו? פריקו הוא רודף שמלות ששר מריאצ'י בלילות וביום עובד בשוק יחד עם אימו ואחותו. ליאונרדו זהה לו לחלוטין אבל רק חיצונית מאחר והוא מתפקד כאיש עסקים רציני ומחושב שמאורס אבל לא באמת מאוהב.

ביום בהיר אחד הם נאלצים להתחלף ולחיות כל אחד את חייו של השני! ליאונרדו שנותר חסר זיכרון מהתאונה נלקח לבית חולים בתור פריקו בזמן שאינס אמא של פריקו בטוחה שזה אכן בנה ולא מבינה למה הוא צורח עלייה שהוא לא מכיר אותה ושלא תיגע בו
חח מסכנה ומסכן ליאונרדו שאיבד את הזיכרון עקב התאונה וגם את הידיעה שיש מישהו זהה לו.

בינתיים פריקו שנחטף בטעות במחשבה שהוא ליאונרדו, נלקח היישר אל החופה לחתונה של ליאונרדו ופרננדה בתור ליאונרדו החתן!
חחח מסכן כולו נכנס להלם ובכלל חשב שאיגנסיו הוא זה שמתחתן
איך הוא עשה לו "זכית בלוטו"
ואז כשהבין ש"הבחורה מהמגזין" "מושא הערצתו" שעומדת מולו עומדת להתחתן איתו הוא חטף את שוק חייו

אאחוניו ממש טוב בתפקיד קומי הוא הרג אותי עם התגובות והפרצופים שלו
אבל אהבתי שהוא בסוף לא הסכים להתחתן איתה, הוא לפחות יודע מה קורה בניגוד לליאונרדו והוא לא יכול להתחתן בשמו של מישהו אחר. אז יפה לו על היושרה חח

מאז, כל הסצנות עם פריקו היו ענקיות חח איך אבא "שלו" וכולם לא מבינים מה עובר עליו ולמה הוא מדבר בסלנגים ולא יודע איפה המרפסת ואיפה המשרד שלו וחושבים שהשתגעXD איך הם חשבו שהוא ניסה להתאבד כשקפץ מהחלון כדי לברוח חחחח

בינתיים נראה שפריקו(בתור ליאונרדו)מתחיל באמת לחזר אחרי פרננדה בעוד היא ממש לא תמימה והתכוונה להתחתן עם ליאונרדו כלומר "איתו" ממניעים לא בדיוק טהורים כחלק מהתכנית שלה ושל איגנסיו שמתיימר להיות חברו הטוב
גם ליאונרדו במקביל לא נשאר אדיש לפלומה שעד עכשיו היו לה רגשות כלפי פריקו ואין לה מושג ש"פריקו שאיבד את הזיכרון" הוא בעצם ליאונרדו אבל ללא ספק מתפתח איתם משהו יפה
רק מסכנה אינס אמא של פריקו שאכולה רגשות אשמה שכאילו בגלל שפריקו ראה אותה מתנשקת עם החבר הכי טוב שלו הוא עשה את התאונה ואיבד את הזיכרון

משעשע איך שליאונרדו הצליח להזכר בהצעת הנישואים לפרננדה ואז קישר את זה לפלומה ונישק אותה "למה לא אמרת לי שאנחנו עומדים להתחתן"

גם הסבתא מצחיקה איך היא עודדה את הנשיקה ולפני כן הציצה מהדלת של החדר שלו על השיחה שלו עם הפסיכולוגית ואיך שהיא פתחה לו את הדלת באמבטיה רק כדי לנסות להחזיר לו את הזיכרון

ממש אהבתי! טלנובלה ממש חמודה ומצחיקה.
כיף לראות את כל השחקנים המוכרים והמוכשרים האילה פה וללא ספק פריקו הוא גולת הכותרת של הפרקים האילה

Don Nirtin

New member
פחות או יותר סיכמת יפה

אני מסכים איתך שאאוחניו סיז'ר מעולה בתפקיד הקומי הזה. לא בתפקיד ילדותי כמו שהיה לו ביופי זה לא הכל ולא בתפקיד המבוגר מדי שהיה לו במלכת הלבבות. ככה - הוא צריך לשחק מול שחקניות פחות או יותר באותו גיל.
&nbsp
וחכי.... הבלגן רק ממשיך

faery18

New member
מחכה מחכה

מקווה בימים הקרובים לצמצם עוד יותר את הפער

faery18

New member
התמכרתי לשיר פתיחה

בביצועם של דנה פאולה ואאוחניו סילר

faery18

New member
דנה פאולה גדלה יפה איזה מוזר לחשוב שזו אמי חח

הייתה ילדה ממש מתוקה

Don Nirtin

New member
עד פרק 12

הפתיעו אותי כשלא מרחו יותר מדי את תהליך הגילוי של כמה סודות. אבל זה היה הכרחי כנראה.
&nbsp
הפסיכולוגית ואחותה תקועות לי כמו עצם בגרון.
&nbsp
דנה פאולה מהממת כהרגלה

faery18

New member
עד פרק - 5 מסכן ליאונרדו

איך חטף כאפות מכל הנשים שפריקו יצא איתן אחרי ששאל כל אחת אם היא זו שהוא הציע לה נישואים חח והמסכן רק רצה להזכר
ואיזו גזורה זו עם השרשרת והעגילים בצורת נשיקה והבגדים הוורודים חח איזו פאקצה מסכן ליאונרדו היא עובדת עליו שהיא זו שהוא הציע לה נישואים וככה היא עוד יותר מבלבלת את המסכן שגם ככה לא יודע בכלל מי הוא
מסכנה פלומה גם היא בטוחה עכשיו שפריקו הציע נישואים לקוקו

בינתיים גם פריקו(בתור ליאונרדו)הכניס את עצמו לצרות צרורות אחרי שהציע בישיבת העסקים של החברה לארגן פיניאטות(שמכר בשוק כפריקו
)כדי שהעובדים יוציאו עליהן את זעמם חח איך אבא שלו חטף חום ונכנס בו מסכןXD

וכאילו זה לא מספיק עכשיו איגנסיו גם הספיק לראות את התמונה של פריקו במחשב של ליאונרדו ויש מצב שהוא יגלה שליאונרדו הוא לא ליאונרדו אלא פריקו ושיש שניים!

מסתבר שפרננדה בטוחה שליאונרדו ומשפחתו אחראים לפשיטת הרגל שלהם למוות של אבא שלה ולעובדה שאחייה בכלא. עכשיו מובן למה היא רוצה לנקום בליאונרדו, אבל לי יש הרגשה שאיגנסיו ממש לא שה תמים ושלו יש יד בכל הסיפור הזה.

אמרתי כבר שאני ממש אוהבת את הנובלה הזו?

מקווה להמשיך לצמצם פערים.

Don Nirtin

New member
הפאקצה עם הבגדים הורודים - קוקו

היא על תקן הנודניקית הנדבקת של הטלנובלה שבטוחה שהיא ראויה להיות עשירה ולא ענייה.
&nbsp
משחקת אותה אגב סילבנה אריאס, שראינו אותה כבר בעבר המאוד רחוק ב"חתולה פראית" בתפקיד חימנה, הנורמלית היחסית במשפחה של מריו סימארו. שיחקה גם באופרת הסבון ההזויה "תשוקות", קפצה לתפקיד אורח בתור קורבן אונס ב"COLD CASE", שיחקה באהבת כלב (או איך שויוה לא קראו לזה - PERRO AMOR עם קרלוס פונסה), שיחקה בעור אחר (כן, אותה אחת לצד לאורה פלורס
).
&nbsp
בקיצור - לא חסר לה תעסוקה, לסילבנה.

evglev1

Well-known member
מנהל
היא גם שיחקה את אחת המזכירות כרמן בפיורלה הפרואנית

את מי היא שיחקה בבעור אחר?

למעלה