מי הוא מי

Don Nirtin

New member
מי הוא מי

כן, גם אני מופתע שאני פותח לסדרה טלמונדאית שרשור. אבל לפחות שיהיה לה שרשור אחד אומלל.

חייב לציין שאאוחניו סיז'ר דווקא מצויין כאן. דנה פאולה חמודה וקימברלי דוס ראמוס קיבלה תפקיד קשה - גם רעה וגם טובה באותה החבילה.

הצד הרע - לאורה פלורס ירשה את ויקטוריה רופו והיא כעת בוכה על כל סצינה בערך.

faery18

New member
גם אני החלטתי לא לוותר עלייה

חודש אחד אני יכולה לדחוס אותה כי אימפריה בעוד חודש כבר תיגמר. אז שווה לי לעשות מאמץ, הבעיה היא שיש לי רק פרק אחד מוקלט שאפילו בו לא התחלתי לצפות אבל בקרוב אני אנסה לצמצם פערים דרך המחשב. גיליתי שבנוסף לקימברלי ואיסבלה ממילה של כבוד גם השחקן שמשחק את פבלו משחק פה. וגם השחקנית ששיחקה את ריטה בתשוקות. כל טלויסה ומילה של כבוד פה בקיצור חחח ובא לי קומדיה מזמן לא ראיתי

&nbsp
הבעיה היא שאני אצטרך לוותר על אל תעזבי אותי אם תגיע, אבל אין מה לעשות על משהו צריך לוותר

&nbsp
מקווה שאני אסתדר ואוכל להתחיל לצפות בזה ולהכנס לקצב

evglev1

Well-known member
מנהל
במחשב את צופה בלי תרגום

טוב הרי צפית בכל תשוקות בלי תרגום אז זאת לא בעיה. שכחתי שיש לך בעיה אם אל תעזבי אותי שהסוף ואת יכולה לוותר עליה. רק שאם יקרה נס ובמקום שתי הארגנטינאיות יביאו את אל תעזבי אותי וגם שיסלח לי האל תהיה בבעיה קשה. אם כי זה באמת חלום שמתוך ארבעת הספרדיות החדשות יהיו שלוש טלוויסה. שמח ששחקני מילה של כבוד עשו עליך כזה רושם שאת מוכנה להשקיע בשבילם. רק זה אומר שאם תגיע ברזילאית ארוכה ולא שבע חיים תצטרכי לוותר גם עליה.

faery18

New member
התרגום זה לא בעיה זה יותר נוח אבל ברור שמבינה את השפה

וכן קל לי יותר לוותר על אל תעזבי אותי אם תגיע, בשל התפנית שלא ממש אהבתי בין העונות. ואכן השחקנים ממילה של כבוד כבשו אותי
זה גם מנחם במידה מסויימת להמשיך לראות את חלקם משחקים גם פה כי אני בהחלט אתגעגע לנובלה המדהימה הזו ולקאסט

גם לי לא נראה שיקרה הנס שאתה מדבר עליו עם שלוש מקסיקניות בו זמנית

ברור שגם אם תגיע ברזילאית אחרת אני אצטרך לוותר אבל זה שווה לי.

אולי בכל זאת תשקול גם אתה לצפות במי זה מי

Don Nirtin

New member
את מי הם מגלמים כאן?

שאדע את מי לזהות. היחידים שאני מזהה הם הראשיים ולאורה פלורס (וג'ונתן איסלאס המהמם)

faery18

New member
הנה תמונות של הדמויות שלהם

אני עדיין לא יודעת איזה בדיוק תפקידים הם מגלמים כי עוד לא התחלתי לצפות אבל אני ממש שמחה ששניהם משחקים שם גם כן. הם היו הברבי וקן של מילה של כבוד חח
התמונה השלישית היא כמובן ממילה של כבוד.

הבנתי שגם האבא של האחים ממילה של כבוד משחק כאן וגם חימנה דוקו שאני יודעת שהיא שחקנית מאוד מוכרת בטלמונדו אם כי לי יצא לראות אותה רק בכמה פרקים בודדים של מישהו צופה בך.

את לאורה פלורס אני מכירה מפני מלאך המקסיקנית, מחברים לנצח נובלת הנוער המקסיקנית של בלינדה בזמנו. גם אז היא שחקה אמא של תאומות ופה זה תאומים
וגם מהכל בשביל האהבה כמובן. נראה לי היא שיחקה גם בתפקיד אורח באין טיפשות בגן עדן. את דנה פאולה אני מכירה מ"אמי והילקוט הכחול" נובלת נוער נוספת של טלויסה ששודרה לפני שנים. וגם מאוייבת יקרה שהיא שיחקה שם את בטינה המתבגרת. את ג'ונתן איסלאס החתיך
אני מכירה מהאחים דל מונטה. ואת אאוחניו סילר אני מכירה מים של סודות בתור העיוור שיחק שם מצויין. גם הוא נראה ממש טוב וכמעט ולא השתנה מאז.

Don Nirtin

New member
לאורה פלורס לא הייתה בפני מלאך

התבלבלת אולי בינה לבין ליסט מוראלס
?

בכל מקרה - הדמויות האלה עדיין לא נכנסו לעלילה.

faery18

New member
זכרתי שהיא שיחקה את הרוח של האמא של הראשית הקטנה אבל

אחרי שראיתי את הפתיח מסתבר שזו באמת מישהי אחרת, אבל לפי ויקיפדיה היא אכן שיחקה שם-בתור עצמה בתפקיד אורח, היא שרה שם באיזו סצנת מופע. לא שאני זוכרת את זה[מצאתי ביוטיוב]אני בקושי זוכרת מה הלך שם האמת כי ראיתי מהאמצע וזה היה לפני למעלה מעשר שנים ככה שאני זוכרת סצנות במעורפל כזה חח

וואו ראיתי את מאיטה אמביל שגילמה את ריטה בלוק מודרני

לא הייתי מזהה אותה. לא דומה לעצמה. ודווקא היא יפה בלוק מודרני מאשר תקופתי.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני לא זיהיתי אותה ביפה במנהטן

עד שהשחקנית התראיינה בכוכבים מדברים והבנתי שהחברה של ליטסי מיפה במנהטן הייתה ריטה המכשפה מתשוקות.

ובעצם את גיירמו מים של אהבה וחואן חיימה מכוחו של גורל, ממש לא להאמין שזה האציל חורחה מתשוקות.

ואגב בפרומו סוסנה גונסלס ממש אבל ממש לא דומה לקמילה מתשוקות.

לוק תקופתי ולוק עכשווי זה כאילו שני אנשים שונים.

faery18

New member
סוסנה דווקא דומה לעצמה כמעט ולא השתנתה גם השיער דומה

אבל גם אצלה הלוק התקופתי לוקח

faery18

New member
הנה שתי תמונות שלה מהנובלה שמצאתי לפי שם הדמות

היא נראית פה ממש מבוגרת יחסית לאיך שנראתה בתשוקות..! אבל עדיין דומה לעצמה בכללי. אם כי אני דווקא אהבתי את המראה התקופתי יותר

בתמונה ששמת היא נראית צעירה יותר וגם אני לא הייתי מזהה אותה

אני מתגעגעת לטלנובלה עור של סתיו בה כיכבה לאורה פלורס עם רנה

סטקלר. מאז היא לא זכתה בתפקידים ראשיים וחבל. חבל שגם עזבה את טלויסה. אוהבת את השחקנית הזאת אגב זאת הפעם השלישית שהיא משחקת אימו של אאוחניו סיז'ר. בפעמיים האחרים היו ביופי זה לא הכל ומלכת הלבבות.

אמנם היו לה סצינות יותר מהמקביל שלה בגרסה הקודמת

אבל הראשית הייתה מריה אליסה קמרגו.

faery18

New member
לא ידעתי שהיא שיחקה את אמא שלו גם בטלנובלות שציינת!

מגניב.

Don Nirtin

New member
וססר אבורה היה אבא שלו ביופי זה לא הכל

(סתם בא לי להזכיר אותו
)

למעלה