אימפריה

faery18

New member
עד פרק 136

המפגש של דו ולוקאס עם הקומנדדור שחזר לחיים היה לדעתי מאכזב בצורה מסויימת כי במקום להתרגש שניהם היו די תפלים שלא לדבר על הקומנדדור שבהתחלה התחיל לצעוק עליהם כמו משוגע ורק אחר כך נרגע וחזר לעצמו חח הזוי האיש הזה. גם לוקאס לא מספיק התרגש לפי דעתי ככה שזו הייתה סצנה די מפוספסת בעיניי. ואיזו נעל הקלי הזו איך שישר נפלה בפח של דו ולוקאס

לורייני מצליחה לגנוב(אין היא לא תשתנה
)בשביל אריקה את אלבום הזכרונות של סילביאנו!
האלבום הזה בעצם חושף שסילביאנו היה בעלה הראשון של מרתה! כמובן שזה לא היה הפתעה שכן כבר דיברנו על זה בשיחת הספויילרים שלנו חח
אבל זה באמת ממש הזוי כל הסיפור הזה. עכשיו מרתה וסילביאנו בשיא הלחץ שכל העולם יגלה על הסיפור שלהם וכנראה שיש עוד סודות ביניהם אני מניחה שאחרת הם לא היו בכזה לחץ. מה שלא ברור לי זה למה אריקה מסתירה מפני תאו את המידע הקטלני

איזו חמודה כריסטינה איך שחילקה לפדרו לוקאס קלרה ומרתה הזמנות למסיבת קבלת התואר שלה למרות שהם עומדים נגדה בכל הזדמנות. השוני בינם לבין כריסטינה כל כך בולט. מה שכן אהבתי את הסצנה בין כריסטינה ומרתה בנושא הטבעת
שמרתה המליצה לעצב עבורה כאות תודה על כל מה שעשתה בשביל החברה. ללא ספק התנהגות מפתיעה לטובה מצד מרתה

ולגבי אריקה ורוברטאו – זו פעם ראשונה שהתרגשתי מהזוג הזה! איזה חמודים הם היו בשדה תעופה
היא הספיקה להגיע אליו בדקה התשעים לפני שעלה למטוס לפריז וסופסוף אמרה לו בקול ברור שהיא אוהבת אותו ומסכימה להתחתן איתו! הם אומנם הסכימו שאי אפשר לבטל את הנסיעה של רוברטאו אבל לפחות הם התחייבו אחד לשנייה סופסוף והסכימו שהיא תחכה לו.

בסצנה הזו הבנתי כמה חסר הרגש בטלנובלה הזו. למשל הזוג שאמור להיות הכי חשוב כריסטינה וויסנטי מרוחקים כל כך הרבה פרקים ולא נשאר עוד כזה הרבה עד לסיום הסדרה... מקווה שבקרוב הם יתחילו להתקרב שוב, קלרה הזו תקועה ביניהם ולא מרפה מויסנטי שגם כן מאכזב. וכל העסק הזה נמרח יותר מידי זמן. ככה שמקווה להתקדמות בעניין הזה

tami129

New member
אני אהבתי שכריסטינה שומרת קשר עם האנשים הפשוטים כמו אבא שלה

גם זה אלפרדו שמר קשר עם אנטונינו ועם מנואל ובגלל זה הם עוזרים לו עכשיו.

הסיפור של כריסטינה וויסנטי באמת מעצבן, איך מריה קלרה וויסנטי לא מפסיקים את הסיפור הדפוק שלהם...בקיצור ברור שהוא לא אוהב אותה, הוא לא אמר לה את המילים הללו, הוא מאד מחבב אותה ויש לו רגשות אבל הוא אוהב את כריסטינה. ומריה קלרה למרות שהיא יודעת את עדיין אוחזת בו כמו לא יודעת מה.

אם זה נועד שנמשיך להתעניין בסיפור שלהם...הם לגמרי טועים

faery18

New member
בהחלט טועים! קלרה ממש לא מבינה רמזים היא לגמרי נואשת

ולמרבה הצער טוב הלב של ויסנטי לא מאפשר לו לסיים את הקשר הבאמת לא ברור הזה.

Gina101

New member
אני לא מאמינה שקלרה לא מבינה רמזים, היא עושה דווקא לכריסטינה

הרי קלרה מספיק חכמה כדי להבין שוויסנטה לא אוהב אותה, אבל היא ילדה מפונקת, ויודעת טוב מאד שכריסטינה אוהבת את וויסנטי ולכן עושה את הכל כדי לקחת לה אותו.
היא הייתה הרי המועדפת של אביה והיא רואה עכשיו שהאב החליף אותה בכריסטינה והיא פשוט מקנאה.

faery18

New member
אני מאמינה שהיא יודעת שויסנטי לא אוהב אותה אבל היא לא קולטת

שהוא היה גם מעדיף שהקשר הזה יסתיים ושזה יבוא ממנה. פשוט לא נעים לו ממנה כי הוא טוב כזה.

אבל מצד שני יכול באמת להיות שהיא לא מרגישה כלפיו שום דבר אלא רק רוצה לעשות דווקא לכריסטינה. זו גם אפשרות היא הרי כזאת
ששום דבר בה כבר לא מפתיע אותי.

למעלה