שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
חג שמח

elall

Member
מנהל
TVyNovelas 2016 קולומביה (תמונות)

יום לפני טקס TVyNovelas המקסיקני, התקיים טקס TVyNovelas קולומביאני.
את הזוכים אין טעם לפרט, שום דבר משם כנראה לא מוכר לרובינו, אבל היו כמה כוכבים מוכרים בטקס. הנה כמה תמונות:

מדד רייטינג לטלנובלות של טלויסה

Ratings nacionales día lunes 18 de Abril.
&nbsp
#ElHotelDeLosSecretos 21.1
#CorazónQueMiente 19.8
#SimplementeMaría 19.2
#UnCaminoHaciaElDestino 18.8
#SueñoDeAmor 16.1
&nbsp
הולך טוב בינתיים למלון הסודות וגם לב שמשקר עדיין ממוקם במקום השני במיוחד שהיא בשבועות האחרונים שלה.
&nbsp
להפתעתי חלום של אהבה נורא כושלת וגם בארה"ב לא משהו מעניין למה. אולי נושא המתח והקומדיה לא משתלב יחד. חבל, יש לה פוטנציאל.

elall

Member
מנהל
בינינו 21 לטלנובלה של 9 זה לא
, אבל אחרי הבושות של

תשוקה וכוח , זה דווקא שיפור משמעותי, והיא גם מקום ראשון, איפה שצריכה להיות טלנובלה של 9.
שלוש טלנובלות באמצע עם מספרים מאוד טובים, פשוט מריה בכלל פצצה, 19 בשביל טלנובלה של 4 אפילו בזמנים היותר טובים של טלויסה זה היה נחשב לרייטינג מאוד טוב.
אולי נמאס להם מקומדיות? אולי הזוג הראשי לא כל כך מוצלח? גם ליצ'יטה אם להיות כנים ממש לא הבריקה עם הרייטינג שלה.

רק שלא יביאו את פשוט מריה

יותר מידיי קלאסי ונדוש לטעמי ואני לא מספטת את הראשית. אני בספק שיביאו את מלון הסודות. חוץ מפשוט מריה אין לי התנגדות לשאר בתנאי שיביאו עוד בהמשך.

elall

Member
מנהל
מבחינתי ויוה יכולים לדלג על כל מה שמשודר עכשיו

חוץ מהמלון, אבל את זה הם כנראה גם לא יביאו. עכשיו אני כולי תקווה שהם יביאו את aque no me dejas בעוד חודשיים, פלוס יש את תשוקה וכוח , אז יש להם עוד חצי שנה לפחות עד שהם יהיו חייבים לנו טלנובלה חדשה של טלויסה, עד אז תהיה כבר את אמאזונאס, ואחריה שלוש פעמים אנה וטלנובלה חדשה של קסטרו.

אגב קסטרו כבר עובד על הטלנובלה החדשה שלו

מדובר ברימייק לטלנובלה צ'ילאנית לא זוכרת את שמה ואפילו התחילו קסטינג ובתור מעריצה שלו אני עוקבת אחרי זה באדיקות.
&nbsp
מלון הסודות, שלוש פעמים אנה ואמזונס פשוט יהיה מושלם אם שלושתם יגיעו. לא יכולה לחכות להודעה של ויוה מה הטלויסאית שתגיע עם כל הרמזים שלהם.

elall

Member
מנהל
אני יודעת ובגלל זה ציינתי אותו

אני בדיוק מנסחת הודעה מסודרת על זה

לאורה כרמינה לא רוצה להיות טובה ולא רעה

השחקנית שזכתה בפרס הרשעית השנה בטלנובלה אל תעזבי אותי אמרה שהיא רוצה להיות יותר אנושית ויותר ריאלסטית. לאחר שגילמה טובה מאוד ורעה מאוד החליטה שהיא רוצה להתנסות במשהו אחר. נכון לעכשיו היא מתכוננת להצגה יחד עם מרלן פבלה אך לא נוטשת את טלויסה מאחר ויש לה בלעדיות עם החברה.

elall

Member
מנהל
חוסה אלברטו קסטרו מכין טלנבלה חדשה

תשוקה וכוח רק הסתיימה במקסיקו והמפיק חוסה אלברטו קסטרו כבר התחיל לעבוד על טלנובלה הבאה שלו. כנראה מדובר בריימיק לטלנובלה צ'יליאנית La chúcara.
תהליך הקאסטינג כבר התחיל ויש כבר שמועות לגבי המועמדים. ביניהם אירינה באייבה (בקרוב אצלינו ב"תשוקה וכוח"), אלטאיר חראבו, מרלן פבלה, סקרלט גרובור (אנדראה ב"מילה של כבוד"), שרלין ועוד ...
בגזרת הגברים המועמדים העיקריים הם מרק טאצ'ר וגבריאל סוטו, ויש אפילו טוענים שגבריאל סוטו נבחר כבר לתפקיד הראשי.
מצורפת תמונה ראשונה ממבחני קאסטינג עם מרק טאצ'ר וסקרלט גרובר, וגם טריילר לטלנובלה המקורית.

מעדיפה את סוטו על פני טצ'ר

אגב נראה לי זאת פעם ראשונה שהוא יעבוד עם קסטרו. מרלן פבלה לא משחקת בהצגה?

elall

Member
מנהל
היא אמורה לשחק בהצגה

אמרתי ששמות השחקנים זה שמועות (חלקם לפחות), או שאולי יהיה לה תפקיד משני ואולי היא תצליח לשלב כי הרבה פעמים ההצגות זה בסופ"שים ובערב.

ראיתי את הסרטון של מפגש מעריצים עם לאלי בדף של יאיר דורי

וזה היה פשוט זוועה היחס של המאבטחים למעריצות. רק התחבקו+צילום לשתי שניות וביי לפחות עם מרלן פבלה היה קצת זמן לשבת ולדבר(מזל שהייתי בקבוצה האחרונה כך לא זירזו אותי) ואני אומרת תודה לאל שליאיר דורי לא הייתה יד בדבר עם המפגש של גבריאל סוטו וחוליאן חיל וגם עם מריצה רודריגז(למרות שלמפגש לא הלכתי) הם נתנו תשומת לב החליפו מילים(מהמפגש של סוטו וחיל) והבנתי שעם מריצה רודריגז היו יותר זמן עם ראיון ומתנות ותשומת לב. עם המפגש של לאלי הייתה אחת שפרצה בבכי והמאבטחים היו כמו רובוטים. מזל שיאיר דורי מתמקד רק בכוכבי ארגנטינה שלרוב לא מעניינים אותי כי באמת להתחבק ולהצטלם זה כלום ורואים שלאלי רצתה לתת יותר אילולא המאבטחים שהיו שם. הסרטון היה פשוט מביש.

faery18

New member
יש לך קישור? אגב קראתי שהנערה המסכנה שנפצעה הכי קשה בפיגוע

המזעזע בירושליים שהיה השבוע, היא מעריצה שלה והייתה אמורה ללכת להופעה שלה. עכשיו שהיא שוכבת פצועה בבית חולים היא כבר לא תוכל ללכת
אז אמא שלה ביקשה שמישהו ירים את הכפפה ויביא את לאלי לבית חולים. מעניין אם זה ייצא לפועל..
&nbsp
אגב הפיגוע הזה זו עליית מדרגה מדאיגה, פעם ראשונה שחמאס מצליח לפוצץ מטען חבלה באוטובוס מה שמזכיר את האינתיפאדה הקודמת.
&nbsp
רפואה שלמה לנערה ולשאר הפצועים

מקווה שביבי כבר יתחיל להוריד כמה ראשים בעזה כתגובה!
למרות שאיתו קשה להאמין

faery18

New member
"נו נו יאללה בואי יאללה נו יאללה" מה נסגר מה הם בשוק?

הייתי בהלם איך המאבטח ההוא בא לילדות ומפריד אותן מלאלי כאילו מה אתה בכלל נוגע בהן מה זו החוצפה הזו? וזו עם החולצה הלבנה גם חיה בסרט חושבת שהיא איזו מכ"ית בצבא
זה באמת ממש משפיל ומזעזע. למה להרוס לילדות האילה את החוויה? ומה לאלי תחשוב עלינו עם התנהגות שכזו? פשוט בושה

&nbsp
לעומת זאת לאלי באמת ממש חמודה איך שיש לה סבלנות לכולן

זה נורא

זה מה שארגן יאיר דורי. לאלי באמת מותק אילו זה היה תלוי בה היא הייתה יושבת איתם ומחליפה כמה מילים. הבנתי שזה היה ככה גם עם פקונדו ארנה.

faery18

New member
איך היה המפגש עם פקונדו? כמו עם לאלי?

בקושי אפשר לקרוא לזה מפגש זה סך הכל תמונה, לבנות המסכנות אפילו אין זמן להתרגש, יש אחת שהתחילה לבכות מהתרגשות ושומעים את האחראי אומר לצלם "נו יאללה מה איכפת לי תצלם ככה!"
מה כואב לו לחכות שתי שניות שהילדה תירגע? ממש יחס נוראי

faery18

New member
אה כי רשמת שזה היה ככה גם עם פקונדו אז חשבתי שהתכוונת

שגם איתו היה מפגש כזה מזלזל.

למעלה