קבוצות צפייה ארגנטינה

snirf

Active member
קבוצות צפייה ארגנטינה

מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה

לה לאונה
העשירים לא מבקשים רשות

צפייה מהנה

כל התגובות-כאן!

keren dvir

New member
MAS AMOR POR PAVOR

סופסוף הפעם הראשונה של פרנקו ומריה
, ת'אמת ציפיתי לסצנה יותר נועזת ומושקעת
. גם לפבלו וגם לננסי יש ניסיון בסצנות הרבה יותר נועזות בטלנובלות קודמות ועוד עם שחקנים אחרים, והרי הם בעל ואישה במציאות אז בהחלט הייתה להם חופשיות רבה יותר אז לא ברור מה הייתה הבעיה
.אח"כ חשבתי עם זה ואולי העניין של המיקום באוטו
ברחוב מנע זאת. בכל מקרה לדעתי היה עדיף מקום אחר. איכזבה אותי התגובה של מריה שהכל יישאר ככה ואח"כ בהודעה הקולית שכל אחד יחזור לחיים שלו.

מסכן בריאן השתגע לגמרי
, בהתחלה נעל את עצמו ואת אבריל בחדר שלו ואח"כ דמיין שהוא רואה את חסינטו וקלאוס שרוצים להרוג אותו, ולבסוף לא הייתה ברירה והחליטו לאשפז אותו. מסכן איך הוא קשור למיטה בידיים וברגליים ואז הוא קם והשתולל והזריקו לו סם הרגעה.

האם ג'ולי בהריון
? רק זה היה חסר עכשיו, אוף שונאת את הקלישה הזאת לא יכלו לוותר על העניין הזה, חבל
. ועוד לפני זה בשיחה של פרנקו ושל ג'ולי כשהיו הרמזים לכך כמו שהיא לא הרגישה טוב והפסיקה לקחת את הכדורים למניעת הריון, הם דיברו על העניין ופרנקו הבהיר לה שהוא לא רוצה ילד ושבקושי עם אבריל הוא מסוגל להיות אבא. הקטע המפתיע הוא שג'ולי אמרה לפרנקו שהוא לא אוהב אותה ושגם היא לא עד כדי כך אוהבת אותו, אז מה לעזאזל היא שמחה על האפשרות שהם יהיו הורים טיפשה
. ואיך בכוונה היא באה עם ערכת בדיקת ההריון מול הפרצוף של מריה, חסרת טקאט

גבריאל
חולה נפש איך הוא אמר לנורית שאי אפשר להיות עם אלוהים והשטן בו זמנית ואז היא שאלה אותו מי השטן אבא שלך? והוא במבט של שטן אמר שלא. ואח"כ בבית של מריה שאמר למריה שהוא מסוגל לעשות כל דבר למענה
. לי יש תחושה חזקה שבהמשך הוא יעשה משהו רע למריה כמובן אחרי שיגלה על הקשר של מריה ופרנקו, בסגנון של חטיפה או אונס או ניסיון לאונס.

מריה רוצה להיפרד מפביאן
ופביאן הדפוק מאיים להתאבד אם היא תעזוב אותו ולבסוף מריה נותנת לו עוד הזדמנות

מסכנה בטי עם המחלה שלה ,לא מגיע לה
לא מספיק שבעלה בוגד בה עוד היא צריכה להתמודד עם המחלה. לפי מה שהבנתי היא חולה בסרטן
.

רודריגו יצא מלך, איך הוא העמיד את אאוחניה במקומה ואמר לה שמבחינתו היא לא קיימת ובינתיים הוא עומד במילה שלו ולא שם עליה
.

snirf

Active member
העונש הראוי לאאוחניה

זה שרודריגו באמת ימשיך הלאה ויתאהב במישהי אחרת...ושלא יהיה אף סיכוי שהם יחזרו להיות ביחד...זהו התסריט הראוי ביותר

snirf

Active member
זאת הפעם הראשונה שלהם?

לא אהבתי. גם כסצינת סקס כשלעצמה הסצינה הייתה מעפנה, על אחת כמה וכמה כשמדובר על הפעם הראשונה של הזוג הראשי!
הם מדברים על אהבה, אבל מתחילת הטלנובלה כל מה שקורה ביניהם סובב סביב מין ותשוקה, לא אהבה...וגם הפעם הראשונה ממחישה זאת...זה מוזר מבחינתי.

בטי חולת סרטן
זה הגיע יש מאין...פתאום היא מסתכלת במראה ומורידה את הפאה(שוק בפני עצמו) ורואים אותה קרחת ומשתעלת...עד אז לא היה אף רמז לכך.

בריאן התחרפן על כל הראש...ואבריל שהיא ילדה בת 16 מודעת לכל הסיפור ועוזרת לו כמו שאף אחד אחד בסביבתו לא עוזר לו, עצוב.

מה זה היה בין אלכס לאסתר?! פתאום הוא בא אליה הביתה, מפלרטט איתה בלי קשר לכלום...מה פספסתי?!

ז'ולי לגמריי דמות אבודה בנובלה, אאוחניה הולכת גם כן בדרך הזאת...סביר להניח שהן ימצאו נחמה אחת בזרועות השנייה. מוזר שגם כאן החליטו להכניס את סיפור ההיריון שמפריד

לשם שינוי היו פרקים סבבה השבוע

keren dvir

New member
תגובות

הכי מצחיק שלא הייתה הודעה מוקדמת שהולכת להיות הפעם הראשונה שלהם לא בפרומואים ולא בתקצירים ובדר"כ אוהבים לפרסם את זה "כרגע המצופה ביותר".

לגבי בטי אמרו שהיא חולה לפי כמה זמן ולכן היא מפחדת לשכב עם קוקו, ובהתחלה לא הבנתי גם באיזה מחלה היא חולה, אבל אח"כ לפי התגובות שראיתי אמרו שהיא חולה בסרטן.

אסתר? התכוונת לדיאנה, דיאנה מנסה למשוך את אלכס לכיוונה שהוא ידווח לה מה קורה ובעצם יבגוד בג'ולי ובפרנקו.

גם אני שונאת לגמרי שמכניסים את ההריון שיפריד בין זוג הראשי זה כל כך מעצבן ומיותר
. אני מהמרת על כך או שג'ולי תאבד את ההריון (עוד קלישאה חדשה) או שיעשו שהייתה טעות בערכת בדיקת הריון
, אני נוטה לאפשרות הראשונה. ולצערנו אין סיכוי שהיא בהריון מאלכס כי הם לא שכבו אף פעם.

היי.....

באופן מפתיע לא הצלחתי בכלל להתמיד להגיב כאן..

&nbsp
לא יודעת איך להגיד את זה אבל--- אני משתעממת.. עד כדי כך שאני עדיין תקועה בפרק 13, וכל פעם שאני רוצה לסיים אותו אני נרדמת. האם בכלל שווה לנסות להמשיך? אולי לדלג על כמה פרקים ולהגיע לפרקים שמתחיל להיות בהם עניין?
&nbsp
מוזר לי מאוד שככה מרגישה לי טלנובלה של פבלו

האם גם אתם הרגשתם ככה בהתחלה?
בבקשה תגידו לי שזה משתפר

האמת?

לא יודעת להסביר למה אני משתעממת.. ובאמת שאני ממש מנסה למצוא עניין- בדמויות, בעלילה ונאדה! אני צופה בפרקים ו-90% מהזמן מתעסקת בפלאפון ואם לא בפלאפון אז אני פשוט נרדמת..

מסכימה לגמרי עם מה שכתבת בשרשור שצירפת, יש באמת שילוב של הרבה אלמנטים- תפסת מרובה לא תפסת.. זה ממש מורגש
יכול להיות גם שהמוטיב הזה של ארגנטינה הישנה אולי לא ככ מתאים לימנו, ככה מרגיש לי. אני יכולה לתת דוגמא מהמוטיב החוזר של אנשי המפעל שלא מפסיקים לציין כמה המפעל הוא חייהם, כמה חשוב להם, כמה הוא הנשמה שלהם... וכאילו- בחייאתתתתת כולה מפעל. זו אפילו לא עבודה ערכית שאני יכולה להגיד שהם עובדים בה מתוך אידיאולוגיה- זו לדעתי הגזמה ומן הסתם רעיון שהצופה לא יצליח להתחבר אליו (בימינו).

אני באמת רוצה לנסות לתת עוד צ'אנס, מקווה שאצליח. אנסה לדלג על פרקים, אולי אעבור כבר לפרק 20 ומשם אמשיך

ובהזדמנות זו אאחל לכם חג פסח כשר ושמח :)
תהנו מהחופש, מהמשפחה והחברים

snirf

Active member
על אדונים ומשרתים

והנה מגיע גם השלב של אגוסטין להיכנס לכל ענייני המכות מתוקף היותו אלכוהוליסט...כזה משועמם
ושונא כשזה קורה בנובלות.
מאז שאנה הפסיקה לדבר היא נהייתה הרבה פחות בולטת...הגיע הזמן שתחזור לעצמה.
המשרתת הזאת מעצבנת ולא מועילה בכלום! מכניסה רוע ונקמנות בחוספינה

רפאל והמשרתת מתנשקים היה מוזר שכך נגמר הפרק, ובפרק הבא לא המשיכו מהנקודה הזאת...במיוחד שלא היה ברור למה היא באה.

הקטע הכי טוב אולי שהיה השבוע(
) זאת הנפילה במדרגות של אסתר עשו את זה כ"כ אמין
זה באמת נראה שהיא נפלה! צריך לראות את הסצינה שוב חח

keren dvir

New member
מגיבה על הפרקים

האם רפאל הוא לא אח של מרסיאל כפי שאמר ליסנדרו והוא הבן של אישה בעלת כוח רב. מעניין אם ליסנדרו סתם שיקר למרסיאל או לא.

אגוסטין עושה בלאגן במועדון שיכור וגם רב מכות

ויקטוריה ומרסיאל שמו את רפאל במיכל של המים הרגילים ולא מהאגם והוא כמעט מת. מזל שבסוף טרזה עזרה להם.

חוליה מבלבלת אותי
מצד אחד היא דמיינה את עצמה אומרת לרפאל ששווה את המאמץ לחכות לה ומצד שני במעשים אפס. גם לא אהבתי שהיא אמרה להלנה שאנטוניו הוא הכי דומה למה שהיא צריכה
.

מריסול מצאה את הרשמקול של אנה שבו מוקלט המוות של אנחליקה
והביאה אותו לאל נגרו. מעניין שאל נגרו אל החביא אותי ולא הביא אותו למרסיאל.

נ.ב - קטע שגם פה לכפר קוראים לה קרוז, ממש מקורי
כמו שם הכפר בפדרה קורחה.

keren dvir

New member
אמש פורסמה רשימת המועמדים לטקס המרטין פיירו 2016

בין היתר מועמדים בקטגוריות השונות אספרנסה מיה ובין קניבלים.
סיפורי של שבט מובילה את רשימת המועמדיות עם 13 מועמדיות, אחריה אספרנסה מיה עם 11 מועמדויות. דיי ברור ששתי הסדרות הנ"ל הולכות להיות הזוכות הגדולות של הטקס.

הטקס ייערך ב15.5 וישודר באל טרסה.

http://www.diarioshow.com/article/details/59182/ya-estan-los-nominados-al-martin-fierro-2016

http://www.ciudad.com.ar/espectacul...-todos-nominados-gran-fiesta-television_72238

http://www.lanacion.com.ar/1889679-...storia-de-un-clan-arrasa-con-las-nominaciones

http://www.ratingcero.com/notas/133029-los-nominados-los-martin-fierro

איך לעזאזל שיר הפתיחה של אספרנסה מיה מועמד בקטגוריה של שיר הפתיחה הטוב ביותר והשיר של בין קניבלים לא, בושה

למעלה