סיכום שבועי + שאלון לפסח

faery18

New member
סיכום שבועי + שאלון לפסח

בעוד שבוע נחגוג את פסח אז חשבתי שיהיה נחמד לשלב שאלון לחג יחד עם הסיכום השבועי, מוזמנים לסכם ולענות:]

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
=================
אוהב את חג הפסח?
שומר על כשרות בחג?
מאכל חג אהוב?
עם מי אתה חוגג את החג?
מה התכניות שלך לחג?
איזה שחקני טלנבלות היית מזמין לשולחן הסדר?

סופ"ש נעים שיהיה לכולם

elall

Member
מנהל
עונה

דבר טוב שקרה השבוע: קיבלתי מתנות לחג בעבודה

דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: הייתה לי מתקפת נמלים בדירה

טלנובלת השבוע: אימפריה
תכנית השבוע: הנותרים
שחקנ/ית השבוע: אלשנדרי נרו, ליליה קבראל, ג'סטין ת'רו (אמריקאי).
קניית השבוע: שואב אבק
מאכל השבוע:

משקה השבוע: אייס

ציטוט השבוע:-
שיר השבוע:
תמונה:
=================
אוהב את חג הפסח? ככה -ככה
שומר על כשרות בחג? כן
מאכל חג אהוב? מצה מטוגנת
עם מי אתה חוגג את החג? נשפחה מצד אימא
מה התכניות שלך לחג? לעבוד בחול המועד, וחג עצמו כמו סופ"ש רגיל.
איזה שחקני טלנבלות היית מזמין לשולחן הסדר? אף אחד

elall

Member
מנהל
מה לעשות שזה בערך הדבר האכיל היחיד שיש בחג הזה

לגבי השחקנים אז אני לוקחת את השאלה כנראה ברצינות רבה ומדמיינת את הסיטואציה באמת
זה חג משפחתי וזה ערב שרוצים לבלות עם משפחה ואנשים הכי קרובים, ושחקנים , לא משנה עד כמה אהובים, הם עדיין אנשים זרים, במיוחד שרובם הם בכלל נוצרים ולא יהודים, אז מרגיש כזה "מה הם קשורים בכלל לליל הסדר שלנו?"

faery18

New member
חח דווקא יש גם את הלחמניות של פסח מקמח מצה שממש קל להכין

והן גם ממש טעימות.
&nbsp
חחח אכן את לוקחת את השאלה בצורה רצינית מידי
זה כמו ששואלים איזה שחקנים תרצה לארח בסוכה שהרי ברור שאף שחקן נוצרי מליונר לא יביע שום עניין מיוחד בלשבת ב"אוהל מכוסה בענפים"
לא שאני חלילה מזלזלת בסוכה הדימוי הוא רק לצורך העניין
סתם שאלה קלילה ברוח החג וגם ברוח הטלנובלות
אז נא לזרום!

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם וממלא

דבר טוב שקרה השבוע: שאחרי עקירת שן הבינה אני מרגיש יותר טוב אחרי שבוע וחצי וכבר לא נזקק למשככי כאבים.

דבר רע שקרה השבוע: התכנית עובדה על גנדי הי"ד שזה אדם שהערצתי ובין אם זה נכון והתגלה פרצופו אמיתי ובין אם מדובר במסע הכפשה זה גרוע באותה המידה. ושפלסטיני שרצח יהודי נשפט על הריגה ולא על רצח והעונש בהתאם.

דבר הזוי שקרה השבוע: גשם באמצע אפריל.

טלנובלות השבוע: מילה של כבוד, יונג פאל, משחק השתיקה, דילה, שדרות ברזיל, אימפריה, בלב הסערה, אהבה מכוכב אחר.

תכנית השבוע: אין.

שחקן/ית השבוע: אהרון דיאז, אנה לורנה סנצ'ז, סקרלט גרובר, קימברלי דוס רמוס, כריסטיאן דה לה קמפה, גונסלו גרסיה ויאנקו, סוניה סמית פביאן ריוס, דניאלה נבארו, קים טה הי, ג'ו וון, צ'ה גונג אן, ג'ו היון ג'ה, מוראט יילדירים, אסלי אנבר, גובן מוראט אקפינאר, סארפ אקאיה, האטיג'ה שנדיל, ארקאן פטקאיה, נג'יפ ממילי, יונג'ה ג'בהר, הוליה דארג'אן, אייפר דונמז, דבורה פלבלה, אדריאנה אסטבס, נטליה דיל, ורה הולץ, קאואן ריימונד, מוריליו בניסיו, מרסלו נובאיס, אלואיסה פריסה, ז'וזה דה אבראו, ליליה קברל, אלשנדרו נרו, מרינה רוי ברבוסה, דניאל רושה, ליאנדרה ליאל, קאיו בלאט, אנדראיה אורטה, מרג'ורי אסטיאנו, רוברטו בירינדלי, נורה סלינס, מריה סורטה, ססר אבורה, דניאלה רומו, חימנה נבארטה, ויליאם לוי, איוון סנצ'ס, מנואל אוחדה, לאורה קרמינה, קים סו היון, ג'ון ג'י היון, יו אין נה, פק הא ג'ין.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: שניצל ברוקולי.

משקה השבוע: מיץ תפוחים.

ציטוט השבוע: איך לא הבנתי את זה קודם? מוריליו פועל בשליחות של מישהו, התגובה של זה אלפרדו מאימפריה לאחר שהוא שמע שמוריליו היה בנו של סבסטאו אחר וגם האב וגם הבן מתו ומוריליו שהוא מכיר מתחזה.

שיר השבוע: השיר של פבלו וורוניקה שוורוניקה שרה את הגרסה המלאה בבר, שיר הפרידה שהיה בסוף משחק השתיקה.

פסח

אוהב את חג הפסח: כן.

שומר על על כשרות בחג: לא.

מאכל חג אהוב: מצה עם ממרח שוקולד.

עם מי אני חוגג את החג: עם המשפחה הקרובה.

מה התכניות לחג: טיול קבוצתי בראש פינה.

איזה שחקני טלנובלות הייתי מזמין לשולחן הסדר: פקונדו ארנה, נטליה אורירה, פאולה קרום, קים טה הי, מון צ'ה וון, סו אה, צ'טין טקינדור, ברגוזאר קורל, קנאן אימרזאליאולו, אנה ברנדה קונטררס, פאולה נוניס, ארסלי ארמבולה, נטליה סטריינגר, ג'נלה ניילה, כריסטיאן מאיר, איילין אובד, כרמן וז'אלבוס, דנה גרסיה, אנה פאולה ריי, מישל בראון, אנה לורנה סנצ'ז, סוניה סמית, קימברלי דוס רמוס, סקרלט קרובר, ליליה קברל, מרינה רוי ברבוסה, מרג'ורי אסטיאנו, ז'וליאנה פאיס, וורה פישר, סילביה נבארו, כריסטיאן דה לה פואנטה, ססר אבורה, סרחיו גווירי, דניאלה רומו, מריאנה סואנה, פרננדו קולונגה, אדלה נוריגה, לוסרו, ג'נסיס רודריגז, קונסאלו לוסרדו, קונסאלו ליסרסו (פלור מלמדי אותי לאהוב ופאולה מעמק התשוקות), אנה לוסיה דומינגס, חורחה קאו, חורחה לואיס פילה, אפריקה זבלטה, ליביה בריטו, פבלו נבארו, אריק דל קסטאיליו, גרטל ולדז, מרגריטה מגניה, ג'סיקה קוץ, ויקטוריה רופו, רוחליו גרה, רנה סטריקלר, אוסוולדו ריוס, אנה מריה דארינג, קורימה טורס, קים סו אה, אנה כריסטינה גייטנר, אידית גונסלס, מוריליו בניסיו, ג'ובנה אנטונאלי, קלאודיה ראיה, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי. ג'אנסו דרה, סדף אבג'י.

faery18

New member
בבר זו לא הייתה הגרסא המלאה של השיר, הנה הגרסא המלאה

בסצנת הבר הם השמיטו את החלק הכי יפה בשיר ב-2:50

&nbsp
שמחה שאתה מרגיש טוב יותר אחרי העקירה

faery18

New member
בקטע המלא היא מספרת שהיא משחקת במי זה מי
לא ידעתי!

ב-4:00

אוףףףף
אני רוצה לראות את זה! ויוה עם הטיימינג הגרוע שלהם

איסבלה קסטיז'ו קימברלי דוס ראמוס ג'ונתן איסלאס לאורה פלורס דנה פאולה אאוחניו סילר יש שם קאסט אדיר! אפילו האבא של האחים ממילה של כבוד מופיע שם.

faery18

New member
ראיתי היום בהקלטה של החדשות מאתמול, מה שהם עשו לבת של גנדי

גועל נפש מה שהם עשו לה באולפן שישי. מסכנה עוד שנייה בכתה. מדובר על שר שנרצח בידיי מחבל מה קשור לתפור לו תיק עכשיו שהוא כמה מטרים מתחת לאדמה ולא יכול להגן על עצמו
אני לא מאמינה לשום דבר ממה שהאשימו אותו זה נראה מתוזמן, מה פתאום נזכרו בזה עכשיו אחרי כ"כ הרבה שנים
זה ממש מזעזע איך שהם מכתימים את זכרו. הזדעזעתי בעיקר שדני קושמרו אמר "אנחנו משלמים מהכיס שלנו למען ההנצחה שלו". חבל מאוד שלא נותנים לערוץ 20 לשדר חדשות ושאנחנו פשוט נאלצים לצפות בערוצי השמאל האילה שגם לא טורחים להביא כקונטרה אנשים עם אג'נדה שונה משלהם. ככה יוצא שכל מרואיין מהצד השני של המפה צריך לעבור שם לינץ' קבוצתי.

evglev1

Well-known member
מנהל
באמת מזעזע

אני חושד שביבי רוצה לשחרר את רוצחיו בתמורה לבחור האתיופי או בתמורה לעוד סבב שיחות עם אבו מאזן ולכן ביקש מאילנה דיין להכפיש את זכרו. לא ייאמן שהוא כבר הורשע כי הרי הוא לא יכול להגן על עצמו, אז יש רק גרסה אחת.

ועוד יצא לי לשמוע את אמנון אברמוביץ' התומך הנהלב של הגירוש מעזה מדבר על כמה שרעיון הטרנספר לא מוסרי.

faery18

New member
איך שהראו את אמנון אברמוביץ' הרצתי את ההקלטה

אותו אני באמת שלא יכולה לסבול

&nbsp
אהבתי את התגובה של ליברמן בנושא: "התחקיר על גנדי - רוע לב ושפל שאני לא זוכר כמותו" http://news.walla.co.il/item/2953402

faery18

New member
עונה

דבר טוב שקרה השבוע: אחרי שהמג'יק שלי התקלקל הביאו לי ממיר אחר ועכשיו הכל עובד פיקס
למרות שלפעמים ממש בא לי לעבור ליס הוט מעצבנים אותי עם השרות הגרוע והמכשירים הירודים

דבר רע שקרה השבוע: התביעה לא מרפה מהחייל ועכשיו הפרקליטות הצבאית החליטה להאשים אותו סופית בהריגה
כולל הידיעות ההזויות שהשופט מני מזוז מנסה למנוע מאורי אריאל להוציא צו שמבטל ייבוא מקולקל ולא מפוקח מהרשות הפלסטינית. בקיצור אכזבה גדולה מאיך שהשמאל שולט בכל הצמרות והורס את המדינה. אה ופרשת העינויים 2! כן כן מסתבר שיש עוד אחת כזאת

דבר הזוי שקרה השבוע: --

טלנובלת השבוע: מילה של כבוד ואימפריה

תכנית השבוע: הקלטות של כוכב נולד 5 בערוץ 24
אני לא מאמינה שנתקעתי ברבע גמר של עונה רביעית בלי ההמשך:[ בגלל שהחליפו לי את הממיר הלכו לי ארבעת ההקלטות של הפרקים האחרונים. באסה.

שחקנ/ית השבוע: האחים והאחיות ממילה של כבוד+סוניה סמית', ולילה קאברל ליאנדרה ליאל ואלישנדרה נרו מאימפריה

קניית השבוע: אפשר לומר שממיר
ובושם.

מאכל השבוע: מצה מטוגנת
הקדמתי קצת את המאוחר חח אבל אין על זה

משקה השבוע: אייס קפה

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: רמיקס ראפרי ממש מגניב וממכר על מתמודדי ושופטי כוכב נולד 4
מ-0:50 . צדי הרג אותי ב-4:30
תותח הקנדוג הזה

גיגלתי אותו ומסתבר שאחרי 10 שנים הוא אכן מצליח בתחומו, לא פלא

תמונה:

====================================

אוהב את חג הפסח?

שומר על כשרות בחג? כמובן

מאכל חג אהוב? מצה מטוגנת

עם מי אתה חוגג את החג? משפחה

מה התכניות שלך לחג? לטייל קצת ולהנות מאווירת החג המקסים הזה

איזה שחקני טלנבלות היית מזמין לשולחן הסדר? פרננדיטו קולונגה
האחים והאחיות לבית דל חונקו! חח אממ מי עוד מאייטה כמובן דניאל אראנס סבסטיאן רולי אוסבלדו דה לאון אריאדנה דיאז ועוד רבים וטובים

עונה

דבר טוב שקרה השבוע: הצלחתי להפקיד צ'ק מאפליקציה של לאומי, הכרתי את אחד מבניו של ז'וז'ה
דבר רע שקרה השבוע: הממשלה מגעילה אותי ומתחיל להמאס עליי והשיא הוא שנודע לי שהכניסו לכלא קשיש בגלל 270 ש"ח
דבר הזוי שקרה השבוע: חלמתי שאני מנחת תכנית מוזיקלית
טלנובלת השבוע: A que no me dejas ראיתי פרק ראשון
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: אוסבלדו בנדבידאס, לטיסיה קלדרון
קניית השבוע: חלב לקפה
מאכל השבוע: לאפה עם פרגיות, פיצה
משקה השבוע: קולה דיאט
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
=================
אוהב את חג הפסח? פחות או יותר
שומר על כשרות בחג? משתדלת
מאכל חג אהוב? אין
עם מי אתה חוגג את החג? לא יודעת עדיין כנראה אצל חברה טובה של אמא שלי
מה התכניות שלך לחג? אני עובדת בחול המועד
איזה שחקני טלנבלות היית מזמין לשולחן הסדר? את סבסטיאן רולי ודנה גרסיה.

למעלה