מילה של כבוד

faery18

New member
איזה מרגש היה עם חוסה אנטוניו והאחים

עכשיו אחרי שהוא ופרננדס סגרו חשבון עם ולורדה שמסר את נשמתו לבורא
סופסוף חוסה אנטוניו יכל להרשות לעצמו להתאחד עם האחים שלא ראו אותו עשר שנים וחשבו שהוא מת!! איזה מפגש מרגש איך הם לא האמינו שאבא שלהם בחיים ושפיתאום הוא נמצא איתם בבית, ממש סצנה מרגשת
שלא לדבר על הרגע שסולדד ראתה אותו חח איך היא התעלפה ובהתחלה עוד חשבה שהאחים מנסים לעבוד עלייה
בטח עכשיו הם יהיו ביחד כל כך מגיע לסולדד אחרי שהיא תמיד נתנה מעצמה לאחרים וויתרה על האהבה שלה למען אחרים סופסוף הגיעהרגע שלה להיות מאושרת ולגמרי מגיע לה

אהבתי גם איך שחוסה אנטוניו סגר חשבון עם ולורדה ושלח אותו לעולם הבא
היה גדול איך שהוא פרננדס ושאר השוטרים הרימו מבצע מרשים ותפסו אותו על חם. יש לציין שגם פה איסדורה עזרה והכל בשל הרצון שלה לנקום בולורדה על מה שעשה לה ולהורים שלה.

באסה שלפני מותו ולורדה הספיק לתת הוראה להרוג את חוליה אמא של איסדורה
איזו אישה אומללה "לבלות"כל כך הרבה שנים בבית משוגעים ועוד אחרי זה להירצח
מצד שני גם אם היא הייתה משתחררת מהאישפוז בכפייה ומבריאה, מה היה נשאר לה בת קרימינלית תוצר של חינוך זוועתי של ולורדה? לפחות עכשיו היא כבר לא סובלת
מעניין מה חואנה תגיד לאחים ולבן שלה אחרי שהיא הייתה עדה לכל הזוועה הזאת. שתחזור כבר לשפיות!

בינתיים קייטנה ממשיכה לרקוד לפי החליל של ליאונרדו שהספיק כבר להפוך את האחוזה למועדון פלנקה נייט 2 כשאירגן מסיבה לכל האנשים המפוקפקים של המועדון המפוקפק
כולל פטריסיה שנראה לי כבר היה עדיף שאוליסס יהרוג את הדמות שלה מאשר שתהפוך למה שהיא הפכה חח היא כולה חיה בסרט "באתי לבקר את חברה שלי קז'י(קייטנה)עכשיו אני יכולה לבוא לפה מתי שמתחשק לי עכשיו אני חלק מהחברה הגבוהה!" חחחח
קריקטורה עשו מהדמות הזו
אהבתי איך שאנדריאה כיפכפה אותה
וגם איך שבסוף המסיבה הבנות גירשו אותה ואת כל האנשים המזעזעים של המועדון שנותרו זרוקים שיכורים באמצע הסלון
איזה מלכות הן יצאו

פבלו וורוניקה סופסוף חזרו להיות ביחד
אחרי חשיפת השקר של רוסיו
רק שאני לא מבינה למה הם כאלה סלחניים איתה כמו גם האחים וסולדד שהרשו לה להתחיל לעבוד אצליהם כמשרתת אחרי שקייטנה פיטרה אותה. אז נכון שרוסיו הגנה על סופיה מפני מתילדה המזעזעת ולכן פוטרה. אבל אי אפשר לשכוח את כל הנזק שהיא עשתה לפבלו וורוניקה
הם היו מלא זמן מרוחקים אחד מהשנייה בגללה, היא לא יכולה ככה לשחק בחיים של אנשים. ככה שלדעתי כולם היו יותר מידי סלחניים איתה

מה שכן, מתילדה ואלאסר כאלה בלתי נסבלים במיוחד מתילדה איך שהיא לוטשת עיניים לתכשיטים של קייטנה ואיך שהיא באה לזרוק את המדים של דון פליפה
היא ממש חיה בסרט שהיא מעל דון פליפה והבנות! אחת הדמויות המעצבנות פשוט לזרוק עלייה נעל!

איזה יופי שאירינה סופסוף גילתה לפלביו שהיא בהריון

עכשיו רק נותר לתפוס את איסדורה שעדיין מהווה סכנה לכולם

faery18

New member
קטעי וידאו

סוף דרכו הקרימינלית של ולורדה
, חוסה אנטוניו והאחים מתאחדים
, וורוניקה שרה לפבלו את השיר המושלם שלהם

evglev1

Well-known member
מנהל
היה יותר גרוע אם רוסיו הייתה נשארה בהריון וללא עבודה

אחרי שהגנה על סופיה ועל הילד שלה, אבל נחמד שארתורו השאיר את הבחירה בידי וורוניקה, מעניין אם היה עושה זאת אם היה יודע קודם למה פוטרה. וגם עם כל הדברים שרוסיו עשתה היא בחרה שלא להפיל על פבלו את הילד של קבררה, לשקר לפבלו ולבן שלה כל החיים זה היה כבר קצת יותר בשבילה ונחמד שהיא שמה את הקלפים על השולחן, מה שאומרים טוב מאוחר מלעולם לא.

אני מת לראות את הפרצוף של הרופא והאחות כשיגלו שהם לא יקבלו את הכסף על רצח חוליה כי שנתן את ההוראה מת. וגם אני עוד לא הבנתי עם זה רק הרופא והאחות הראשית או שכל הצוות במוסד פושעים כי האחות הרעה לא הייתה היחידה שהזריקה לחוליה. וגם לא ראינו רופאים אחרים חוץ מהרופא המושחת כך שכנראה כל המוסד הוא ארגון פשע גדול.

היה נחמד איך חוסה אנטוניו היה מקצוען ורצה לקחת את אמיליו לכלא, אבל גם ידע להגן על עצמו כשהוא שלף סכין מהנעל.

לא ייאמן כמה קייטנה עיוורת שהיא מצד אחד לפני שהיא ידעה שמדובר באחים גיירדו היא פסלה אותם בגלל מעמדם החברתי ועכשיו היא מוכנה לקבל את הטיפוסים הכי מפוקפקים רק כי הם חברים של בעלה הטרי וגם קנדלה בשבילה זונה, למרות שראינו בתגובה שלה לאדוארד שהיא ממש לא!!! ופטריסיה שיש לה אותו מקצוע היא ברמה שלה.

faery18

New member
האחיות יכלו לתת לה כסף+המלצה, לדעתי זה היה מספיק חח

גם אני אהבתי שחוסה אנטוניו המשיך להיות ישר ולא הרג בהתחלה את ולורדה אלא רק אחר כך כהגנה עצמית

&nbsp
אני עדיין חושבת שקייטנה בעיקר רוצה לעשות לבנות שלה "דווקא" על שהן נמצאות עם האחים. זה גם בא לידיי ביטוי בשיחה שלה עם מירנדה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב לגבי פטריסיה פה היא סתם מגוכחת

למרות שאמרה לאוליסס שלא תדבר עם קנדלה כי עכשיו היא לא ברמתה, היא ממשיכה להיות חברה שלה, ואמנם נותנת לה עצות כאילו הכסף הכי חשוב, אבל לא מצייתת לאוליסס וזה לזכותה.

ונחמד שאירינה אחרי ההתעלפות סיפרה על ההריון לפני שלקחו אותה לרופא.

אבל בתשוקת הנצים ההוראה לרוג'ר להרוג את פטריסיה הייתה הרבה אחרי החתונה של לאונדרו וקייטנה ובזמן שלאונרדו וקייטנה היו בירח דבש פטריסיה ערבה לארתורו והאחיות במסכה וירתה לעברם בתקווה לגרום לתאונה שבה אנדראה תמות ואירינה נפצעה בתאונה לא משהו רציני, אבל קיבלה מכה בראש והייתה בבית חולים. ואגב בבית חולים הרופא שטיפל באירינה והתיידד איתה ועם פלביו התגלה כאבא של החבר של וורוניקה, ששם מנהל העבודה היה הרבה יותר מובגר והרומן של וורוניקה היה עם מישהו אחר.

faery18

New member
אם כך פטריסיה שלהם הייתה הרבה יותר רצחנית

לפי הפרק של אתמול אוליסס כבר מתנשק לו עם איסדורה. היה ברור שמה שיש בינו לבין פטריסיה זו רק תלות חולנית. בכלל אוליסס מאפיונר ורוצח שצריך לשבת בכלא. הוא רצח את האמרגן הסוטה ההוא שרימה את פטריסיה בזמנו.

evglev1

Well-known member
מנהל
מנסים לשחזר כמה שיותר מתשוקת הנצים

המשרתים שם גם נגעו בתכשיטים לא שלהם, וחיפשו איך להתעשר עד שפליפה של תשוקת הנצים כינה אותם "עורבים שטניים".

בתשוקת הנצים לאונרדו היה מהמר כפייתי והפך את החווה לקזינו מחתרתי, כאן אין רמז שהוא מהמר ולא היו מדביקים את זה לפני הסוף, אז הוא פשוט הופך את החווה לבר זול ומביא את כל אנשי המועדון של אוליסס. נחמד איך שהבנות טיפלו במזבלה שהאורחים עשו.

גם הניסיון לזרוק את המדים של פליפה היה בתשוקת הנצים.

faery18

New member
אהבתי גם את המפגש של חוסה אנטוניו וורוניקה

הוא אומנם כואב את מותה של אלמה אבל החיים העניקו לו את ורוניקה שהיא העתק חי של אלמה, ולורוניקה בהחלט מגיע להנות מדמות אב אחרי שאיבדה את אביה המאמץ
כל המפגש של חוסה אנטוניו עם כולם היה פשוט מושלם ומרגש
אהבתי גם את הסצנות שלו עם סולדד

&nbsp
גם עכשיו בפרקים הסופיים ליאונרדו ממשיך להיות אובססיבי לסופיה ושוב מנסה לאנוס אותה
אהבתי איך שהיא הצליחה לברוח ולדחוף אותו ובמיוחד אהבתי איך שהוא נפל מכל המדרגות
לסופיה אין מה להיבהל זו הגנה עצמית הוא אכל את מה שבישל

evglev1

Well-known member
מנהל
אצל סופיה זה 100% הגנה עצמית אבל ללאונרדו יש שני עדי שקר

שלא היו במקום אבל כבר מוכנים להעיד שהיא דחפה את לאונרדו בכוונה וזה היה ניסיון רצח. וגם יש לה אימא שהמילה של הבנות שלה לא שווה כלום בעיניה עד שסופיה עוקצת אותה במסיבה שהיא לא צריכה להתרגש מזה שאנדראה יוצאת בהפגנתיות היא בסך הכול ביתה ולא החברים החדשים שלה שעושים אותה מאושרת בעוד הן רק גורמות לה סבל.

עכשיו עם פרננדס נראה שמדובר בלעשות דווקא לבנות, אבל כנראה שבכל שנות הנישואין של סופיה ולאונרדו היא הייתה מאהובת בלאונרדו ולכן גם לא רצתה לקיים יחסי מין עם איגנסיו.

אגב בתשוקת הנצים ניסיון האונס של סופיה על ידי אביה החורג היה במרפסת והוא ממש עפה למטה מהבניין וגם זה היה אחרי שהיא סיפרה שלאונרדו בוגד בה וכאן קייטנה סתם הסתפקה בחדר שנראה רע ואי אפשר לבלות בו שלאונרדו הכין כאליבי, בתשוקת הנצים היא שאלה את לאונרדו על הבגידה והוא הביא את המשרתים לספר את השקרים שלהם וכמובן קייטנה האמינה למשרתים החדשים ולא לביתה ואם הנכד שלה. והקטע במדרגות היה שלפני הקטע של ניסיון אונס של סופיה הוא ניסה לאנוס את אירינה ששם לא הייתה בהריון ואז פלביו בא והכניס לו מכות רצח ומהמכות ומהדחיפה של פלביו הוא התגלגל במדרגות אבל נשאר בהכרה, את הקטע שהוא מעולף שמרו בשני הגרסאות לניסיון האונס של סופיה וההגנה העצמית שלה.

elall

Member
מנהל
מזל טוב לקימברלי דוס ראמוס שחוגגת היום יום הולדת 24!

faery18

New member
מזל טוב לשחקנית המוכשרת והמהממת! שמיום ראשון הולכת להופיע

פעמיים על מסכינו

למעלה