בלב הסערה - דמיאן מת?

Don Nirtin

New member
בלב הסערה - דמיאן מת?

(רמז: הוא לא).

תיכף אכתוב בקצרה על הסדרה הזו שלא מספקת את הסחורה. וגם כן מספקת.

Don Nirtin

New member
עד ל37 לדעתי

-נוגעת הציצי הסדרתית עדיין נגד דמיאן אפילו אחרי שהיא ראתה שמרינה חולה לו על התחת.
-חוסה התרחק מרבקה.
-אסתריטה איבדה זכרון אבל באורח פלא נפטרנו מהפוני הדוחה שלה - והפכה ליפה יותר.
-מז'וז'ה חולה נפש - הגברת רוצה להתחפש לאסתריטה. אז רגע, במונחים דוחים אלה אפשר להגיד שפולחנסיו שכב עם בתו. כי הרי מז'וז'ה מעמידה פנים שהיא אסתריטה ורק לדלפינה זה נראה בסדר.
-היחיד שלא מרוצה מכל ההתפתחות עם מציאת דמיאן הוא - נחשו נכון. הרנן.
- הסצינות של אולינטו משתובב עם הילדים של העובדים במפעל......... איך נאמר את זה בעדינות? משעממות.
- כמו כן, הסצינות של מרינה ודמיאן בפרק ההפוגה בו הם נסעו בספינה, נהנו זה מזה, וקינחו ב
במערה ההוא................................ בסדר. הרצנו אותם במהרה.
- אאוסביה מדברת דברי נבואות זעם שכל חבר קאסט מרים גבה מרוב השטויות שכתבו למוניקה מיגל. חבל.
&nbsp
ונקודת האור של הפרקים האלה - דמיאן (ויליאם לוי) נעלם מהסדרה לכמה פרקים. אלו הפרקים הטובים ביותר של הסדרה. לצערי הוא שב ויחד איתו ה'בנאדם' שהוא דוחף לכל משפט בערך. אפילו לנוגעת הציצי הסדרתית הוא אומר 'בנאדם'.
- מגדלנה חושבת על זה שמרסדס היא אמא שלה - חימנה נבארטה מראה פה יכולת משחק ממש לא רע יחסית לתפקיד כפול.
&nbsp
ו...... פרק 41 שישודר ביום חמישי (עוד יומיים) - אורסולה מצטרפת לקאסט. באמת הגיע הזמן כי הסדרה משעממת אותי ואני מחכה לראות מתי אל תעזבי אותי עולה כדי לוותר על זו.
&nbsp
אה, וכן, לנוגעת הציצי שלום רב. נא להפסיק לגעת בציצי שלך בכל סצינה אפשרית. זה כבר גובל בזעזוע מוחי בעבורי.
&nbsp
אה וכן, אף אחד לא רוצה לראות את הגב של מנואל אוחדה בזמן מסג' שהאדון עובר בשיחת טלפון עם הרנן.

&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה שסלוודור מחיה צריך לכתוב קונצרטים

עם כל סצינות האהבה והסקס הארוכות תוך השמעת כל קטעי השירים שנבחרו לסדרות. כך גם פה וכך גם באהבה מנצחת. סוף פרק פרק 36 ושני שליש מפרק 37 בסצינות הרומנטיות זה בעיקר להשמיע כמה שיותר את השיר של הזוג הזה.

אגלה לך שחוץ ממריאנה סואנה מצטרף לקאסט בקרוב האבא המאמץ של סילביה נבארו משקרים (לא השבוע), כך שאולי עם עוד שני שחקנים אהובים ועם ירידה דרסטית של שימוש בלשון של לאורה כרמינה שתהיה שקטה עד שהזיכרון יחזור תמצא קצת יותר עניין. ועוד עוד מעט ויליאם לוי מסתפר וחוזר להיות הויליאם לוי שראינו בכישוף ואהבה מנצחת, גם זה לא השבוע.

גם אני התלהבתי מחימנה נבארטה בתור שחקנית טירונית היא מעולה והרבה יותר טובה מאנג'ליק בויאר שגם לפני תהום של תשוקה היה לה ניסיון ברבלדה.

faery18

New member
גם אני לא אהבתי את הפוני של אסתרסיטה

וטוב שהיא נפתרה ממנו בהמשך

&nbsp
כן אולינטו הוא די דמות מיותרת הסצנות שלו היו די מיותרות כמוהו חחח
&nbsp
לגבי מרינה ודמיאן לא מסכימה איתך, אהבתי מאוד בזמנו את הסצנות שלהם במערה ובכלל
אהבתי גם את הכימיה ביניהם הם היו מושלמים

&nbsp
אמרנו לך שחימנה נבארטה שחקנית טובה
וזה בכלל לא פשוט לשחק תאומות ועוד בתפקיד הראשון שהיא מקבלת. והיא עשתה את זה בצורה באמת מרשימה

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכים איתך

גם אני אוהב את הקטעים של מרינה ודמיאן במערה.

אולינטו יותר דמות קומית.

למעלה