ויוה פרסמו את דף המידע על תשוקה וכח בבלוג שלהם

faery18

New member
ויוה פרסמו את דף המידע על תשוקה וכח בבלוג שלהם

http://viva.walla.co.il/?w=/2039/2949100
אני ממש חיכיתי לזה ומסתבר שזה התפרסם בפייסבוק עוד ביום חמישי! אני לא ידעתי שזה בכלל התפרסם עד לרגע הזה
לפי מה שזכור לי הלוגו לא הופיע באתר עד היום. זה אפילו עדיין לא בלוגו הגדול בצד שמאל של הידיעות הראשיות באתר אלא בלוגו הקטן בצד ימין למטה. לפי התאריך של הכתבה הבנתי שזה מיום חמישי אז נכנסתי לפייסבוק וראיתי ששם זה התפרסם כבר באותו היום
בשביל מה יש להם אתר אם הם משקיעים יותר בפייסבוק
זה אמור להיות הפוך.

בכל אופן, לפי המידע אליאדו(הדמות של פרננדו קולונגה)אונס את הראשית
אם כך הוא יהיה ממש
האמת קיוויתי שהוא יהיה רשע לייט כי עדיין קצת קשה לי לראות אותו בתפקיד כזה חחח.. יש לו פנים של ג'נטלמן אדיב שכזה. אבל כמובן שיחד עם זה אני סקרנית לראות איך הוא ישחק את הדמות הזו, אני בטוחה שהוא יהיה תותח גם שם.

מה שכן, אני לא אתנגד לדעת אם בהמשך הדמות שלו תשתנה ותעבור איזה מהפך אפשרי, מישהו אולי יודע משהו ויכול לספיילר?

faery18

New member

באמת??מעולה!

הטלנובלה כבר הסתיימה במקסיקו נכון? ידוע לך עם מי חוליה נשארת בסוף ארתורו או אלאדיו?

Don Nirtin

New member
תסתיים מתישהו

ויש לה 150 ומשהו פרקים. לא 137 כמו שויוה האידיוטים דיווחו.

Renat Zeitune

New member
היא הסתיימה אתמול

היום מתחילה הטללנובלה התקופתית שמחליפה אותה

Don Nirtin

New member
אה, עדיין לא.

לפי ידידה שלי היא עוד לא נגמרה.
&nbsp
ככה ש...... לא. הנובלה לא נגמרה במקסיקו.

faery18

New member
מסתבר שהיא אכן הסתיימה, בדיוק עכשיו הצצתי בסצנה האחרונה

אחרי שרנת גילתה לי את הסוף

Don Nirtin

New member
מוזר

אבל מצד שני ביוטיוב יש שם פרק 150 ומשהו ובויקיפדיה כתוב 136.
&nbsp
מה לעזאזל הולך פה?

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה שאת עוברת מה שאני עברתי בתחילת הצפייה בטלנובלות

לפני שהיה אתר ויוה ולא הייתי מנוי לעיתון ויוה פלוס, ניסיתי להתאפק לא לקרוא את התקצירים באתרים השונים, ניסיתי להתאפק בהתחלה בהצלחה, אחר כך פחות ולבסוף כשפרסמו בפורומים תקצירים עם סימן לא התאפקתי.

אז נראה שגם לך זה קורה שבאימפריה לא היית מאוהבת בסדרה, אבל גם במילה של כבוד לא התאפקת ופתחת ספוילר וגם בתשוקה וכוח רצית לדעת את הסוף.

faery18

New member
חחח זה נכון שקצת חרגתי ממנהגי לא לספיילר
אבל

אחרי שניר אישר שהדמות של פרננדו תעבור מהפך לטובה הייתי חייבת לדעת אם הוא גם יסיים בסוף עם הראשית בעקבות המהפך. כי אני לא מסמפטת את חורחה סאלינס בלשון המעטה לאור המזג הרע שיש לשחקן וגם לאור העובדה שהוא אנטישמי. ככה שמבחינתי אפשרות כזאת שפרננדו יסיים עם הראשית ולא הוא, מכפרת על העובדה שאני אאלץ לראות את חורחה סאלינס על המסך שלי
מה גם שכמו שכבר כתבתי, אני מעדיפה את פרננדיטו כדמות ג'נטלמנית כובשת
ושמחה שככה הוא גם יסיים. הידיעה הזו רק גורמת לי לחכות בציפייה גדולה עוד יותר לטלנובלה. ככה שאפילו לא יכולתי לחכות והייתי חייבת לראות את סצנת הסיום אחרי שרנת גילתה לי את הספויילר חח

ככה שבשורה התחתונה יש מקרים מיוחדים ששווה לדעת בהם ספויילרים. כמו גם באקאסיה שהעדפתי לדעת את הסוף בגלל המשולש הבעייתי. אחרי שהבנתי שהטלנובלה הולכת להסתיים בצורה טובה וקלאסית ושהאבא החורג הוא דמות רעה שלא נשארת עם אף אחת מהראשיות, יכולתי לצפות בנובלה בנחת בלי חשש לסוף רע ולא שיגרתי.

אימפריה באמת לא איכפת לי לדעת ספויילרים בנוסף לשניים שאני כבר יודעת כי יחד עם העובדה שהיא השתפרה ונעשתה הרבה יותר מעניינת מאשר מה שהייתה בהתחלה, היא עדיין לא מגיעה לרמה של יומן חיים מעבר לים בזמן שישנת ועוד.. אז פה חופשי אני פתוחה לספויילרים חח

לגבי מילה של כבוד הדבר היחיד שקראתי זה שכתבו פה שמי שכלוא אצל ולורדה זה האבא של האחים. אבל חוץ מזה אני לא יודעת יותר כלום. בטלנובלה כזאת משובחת אני לא רוצה לקלקל לעצמי

אבל מה שכן תקצירים אני לא נוהגת לקרוא

elall

Member
מנהל
אסור לסמוך על יוטוב בקטע הזה

ביוטוב תמיד יש בלאגן וחוסר התאמה למספרי פרקים.

evglev1

Well-known member
מנהל
עוד לא למדת שאצל טלוויסה מחלקים את הפרקים לחצי בהתחלה ובסוף

וחמשת הפרקים הראשונים שלנו הם 10 פרקים של מקסיקו. כי אין להם סבלנות הם כבר רוצים להראות את הסדרה החדשה וגם בפרקי הסיום אותו דבר חוץ מהפרק האחרון. אם כי באמת הפער של 14 פרקים מוגזם. במחר ולתמיד 160 פרקים בגרסה בינלאומית, 169 פרקים במקסיקו (כשחמשת הפרקים הראשונים הם 10) באומץ לאהוב 162 מול 168.

evglev1

Well-known member
מנהל
לפחות את העלילה הם כותבים בבלוג

האמת פורום טלנובלות שמור לי במועדפים כך שאני אפילו לא נכנס לדף הראשי ומהפורום אני נכנס לקהילה ולבלוג ואני מאשר שביום חמישי כבר הייתה התמונה של סילביה נבארו בפתיח וסיפור העלילה.

האמת קיצוניים חושבים שגם באהבת אמת פרננדו קלונגה אנס כמו שחושבים שסבסטיאן רולי אנס בחיים שגנבו ממני, באהבת אמת זה ברור שבתקופה הזאת אישה לא יכלה לסרב לליל כלולות בחיים שגנבו ממני למרות המאה ה-21 יש גם אונס של דמות טובה וגם דו קרב באמצע הרחוב של דמויות טובות.

למעלה