אימפריה -פרקי השבוע

• פותח הנושא elall
  • פורסם בתאריך

elall

Member
מנהל
זה אלפרדו וחבריו מצליחים שוב ושוב לעבוד על כולם

ממש ראשון באפריל בכל פרק חחח

ז'וזואה הצליח לארגן גופה רקובה עם שערות של קומנדדור בקבר ועכשיו מריה מרטה כנראה סופית תרד מהרעיון שבעלה חיי.
ופעמיים הצליחו לעשות תרגיל לקורה, קודם עם חליפה הלבנה ואחר כך עם מנואל וה
ובסוף היא עוד דרכה על
. אבל קורה המטורללת לא משכנעת בשום מצב ולא תוותר!
זה אלפרדו הצליח לפגוש את הנכדים שלו, רק שהיה קצת מוזר הקטע. הבייסיטרית מוזרה, איך היא האמינה לבן אדם זר ברחוב ונתנה לו לגעת בתינוקות, ועוד כאלה ממשפחה סופר עשירה ? ואיך היא לא זיהתה את קומנדדור? הוא לא אמור להיות אישיות מאוד מפורסמת? היא לא יודעת איך סבא של התינוקות נראה, הרי הבית בטח מוצף בתמונות משפחתיות שבהם זה אלפרדו מופיע? ולמה לא אמרו איך קוראים לתינוקת והוא אפילו לא שאל....
מריה קלרה נהיית בלתי נסבלת מיום ליום וגם מאוריליו שכבר חש את עצמו אדון של הכל. יאלה שזה אלפרדו יחזור במהרה ויעמיד אותו במקום.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא אמרו איך קוראים לתינוקות אולי התכוות לו ולא לא

קטע גדול הקומנדדור בלבן שלזה גם מריה מרתה לא מאמינה ומנואל והכלב.

מריה קלרה באמת ירדה מהפסים עד שאחרי האכזבה מפטריסיו מריה מרתה מציעה את שירותיה של אמנדה, כי גם היא מבינה שהרעיון של כריסטינה טוב, אבל מריה קלרה עדיין במשחקי האגו שלה.

elall

Member
מנהל
הבייביסיטרית אמרה רק איך קוראים לתינוק זכר

היא אמרה לו שלבן קוראים זה אלפרדו לכבוד סבא שלו, אבל השם של התינוקת
היא לא אמרה לו והוא לא שאל גם.

faery18

New member
מאיפה הם לקחו בכלל גופה?
מה הם פתחו שם את אחד הקברים?

או שבעצם עדיף לא לדעת

&nbsp
נקרעתי מקורה והכלב חחח מנואל הזה גאון

&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
הבנתי שהם שמו עצמת של תיש עם שערות הקומנדדור

שהרי מנואל הביא איזה שלד של חיה כנראה לז'וזאה.

הקטע של הכלב ממש חמוד.

faery18

New member
הקומנדדור הזה ממש חסר לב
מסכנה מרתה

כמה כאב לה לגלות שבאמת היה משהו של זה אלפרדו בתוך הקבר ושהוא "כנראה באמת מת". זה לא בסדר. אם הוא כבר החליט לצאת לרחוב שיתמודד עם סימני השאלה ייחשף כבר וזהו

אגב העיסוק הזה במתים בפתיחת הקבר בריקבון של הגופה ב"חליפה שנשארה כביכול על השלד" ובהכנסת השיער של זה אלפרדו לשם כדי להוכיח למרתה שהוא כאילו מת - כל זה ממש אבל ממש מבחיל
חח לא נורמלי הקומנדדור הזה. ועוד יותר לא נורמלי בריגל שרק בגלל הוראה של הבוסית שלו הלך לפתוח קבר
איך היא אמרה לו "הריח שנשאר עלייך מהגוויה נוראי"
מזעזע
בכל אופן, זה אלפרדו ממש הגזים כי זה לא רק הכאב שמרתה צריכה להתמודד איתו אלא גם ההקרבה שהיא עושה בהכנסת מאוריליו לחיים שלהם. בפרקים האחרונים הוא הפך לבלתי נסבל. כל המסכות ירדו הוא בוגד בה עם דניאלי בפנים גלויות וגם נותן לה הוראות בידיעה שאין לה מה לעשות נגד זה חוץ מלזרום. אני באמת לא מבינה את מרתה איך היא נתנה לזה לקרות. אישה חזקה כמוה שבויה בידיי גבר מפוקפק שכזה כמו מאורליו..

לגבי פטריסיו התאכזבתי שבמקום לפתח לו את העלילה מעל הראש של קלרה
בסוף הסרטוטים שלו היו מביכים. אבל היה מעודד לראות שעדיין יש תחליף לעיצובים של קלרה ומי שתעצב ליין חדש לפי ההוראות של כריסטינה תהיה בסופו של דבר אמנדה
לא מספיק קלרה מערימה קשיים אז עכשיו היא גם מתקרבנת ומשחקת אותה מסכנה. כריסטינה אומרת לה שהיא דווקא כן רואה בה אחות ושהיא כן הייתה רוצה שהיא תעצב את הליין החדש אבל קלרה בשלה!

לגבי פדרו וחלקי היהלום הוורוד - לא מיצינו את עלילת היהלום?
חח כמה גילגולים הוא עבר
לא ייאמן שדניאלי מאלצת אותו לגנוב את כל החלקים למכור ולהעביר לה את כל הכסף - מה עשו ממנה?

חבל שלא מראים לנו יותר את לוקאס דו והתאומים
במיוחד מעניין לראות את ההתמודדות של דו שבהתחלה כלל לא רצתה להמשיך עם ההריון ואפילו הפילה את עצמה במדרגות בכוונה רק כדי להפיל. אז עכשיו שיש לה שני תינוקות זה עוד יותר מעניין לראות את ההתמודדות שלה

evglev1

Well-known member
מנהל
לגבי פטריסיו זה הגיוני שיהיה מלטש ולא מעצב

דווקא היה נחמד לצופים אבל לא הגיוני שפטריסיו יוכל לתת פייט למריה קלרה.

ממש נורא מה שעשו מפלצת מדניאלי.

evglev1

Well-known member
מנהל
הרי זה לא טלנובלות בספרדית שבהן

פסיכיאטרים מבצעים ניתוח כירורגי מסובך ביותר.

elall

Member
מנהל
בטוח חרטטו באמצע...

גם אני חשבתי שזה לא בדיוק הסיפור התנ"כי שאנחנו מכירים, הבסיס כן, אבל מסביב בטוח המציאו כל מיני דברים בסגנון טלנובלי, כל מיני יריבויות, רומנים, בגידות וכו'...
לכן אני גם לא ממש סגורה על עצמי לגבי מה שאני באמת חושבת על הטלנובלה הזאת...

faery18

New member
פה יש לי קצת השלמות כי הממיר המקליט עושה לי בעיות

שבוע הבא יביאו לי ממיר חדש.
הוט האילה שיהיו בריאים

evglev1

Well-known member
מנהל
את תצליחי להקליט את מה שחסר היום

כי בניגוד למילה של כבוד שיש שני שידורים חוזרים של חמישה פרקים בסוף שבוע, היום מ-18-10 - 22-20 השידור החוזר האחרון של הפרקים חוץ מהפרק של יום חמישי שישודר ביום ראשון שוב.

ואת מילה של כבוד הקליט לך כמו שצריך או שראית באתר ויוה?

faery18

New member
במילה של כבוד גם התפקששו לי חלק מההקלטות

כמו באימפריה אז גם אותה ראיתי חלק בטלוויזיה וחלק דרך האתר. טוב שיש אותה באתר ויוה למקרים כאלה
חסר לי רק הפרק של חמישי שעוד לא עלה.

לגבי אימפריה תראה מה שכתבתי לאלה

elall

Member
מנהל
הדר, תגידי איזה פרקים את צריכה , אולי יש לי במחשב

כי אני מקליטה חלק.

faery18

New member
זה בסדר כבר הסתדרתי אבל תודה בכל אופן

123-124 הספקתי לראות כבר במחשב, ואתמול שמתי שוב הקלטה על השידורים החוזרים והפעם זה הצליח להקליט הכל חוץ מפרק אחד ככה שאת 125-127 אני משלימה עכשיו. ממיר הזוי

evglev1

Well-known member
מנהל
באיזה אתר ראית פרקים 123-124

ביקשת מאלה והיא שלחה לך או שאת צופה בהקלטות דרך המחשב או שיש אתר אחר שבו יש את הסדרה עם תרגום לעברית?

faery18

New member
דרך האתר הזה

http://ver-novelas-online.com/video/imperio-capitulos-completos/
רק שפה זה פרקים 108-109
את שני הפרקים האילה השלמתי עוד באמצע השבוע ככה שזה היה לפני שידעתי שאלה מקליטה חלק מהפרקים אבל לא נורא זה אתר די נוח עם דיבוב לספרדית למרות שברור שאין על תרגום מול העיניים חח

&nbsp

למעלה