מילה של כבוד

עד פרק 86(כולל)

לא אהבתי שהרגו את בריזי'ט.מיותר
.ועוד לא ברור אם היא מתה כי התנגשה
בעץ בשל מהירות מופרזת(מה שקרה כנראה ולא הראו בבירור) או כי איכשהו הצליחו
לירות באוטו(מה שבטח לא קרה).אמיליו הזה פשוט שטן
.וגם איסדורה נחש לא קטן
.אז לאונרדו מתקרב ללבה של קייטנה בצעדי ענק וכבר שוכב איתה.סופיה ילדה את תינוקה ומחליטה לקרוא לילד בשם אביו:ארתורופחות אהבתי את הקטע שן הפרסומת
של הבושם(סטייל מערבון ישן).אהבתי שאירינה דפקה את פלביו וברחה לו עם הבגדים שלו
.אז ורוניקה תפס את רוסיו ופבלו על חם...והגיבה רע.ודי מגיע לה.אבל היא לא יכולה לבוא בטענות אל פבלו היות ואפילו סיכוי קטן לא השאירה לו.אז מה היא חשבה שהוא יהיה אומלל יבכה עליה כל החיים וישאר לבד?למרות שדי ברור שורו ופבלו יחזרו בהמשך אבל עדיין לפבלו מגיע לחיות עם אישה טובה ושאוהבת אותו(רוסיו).אני לא יודע מי יותר מעצבנים אותי...אליאסר ומתילדה או מלקולם וכרמלה מתושקת הנצים.מזל שסולדד נכנסה ומנעה מאליאסר לחנוק את ביאטריס עם כרית
.ומסכן סמואל איך הגיב קשה שביאטריס בישרה לו שהיא עומדת למות.אנדריאה ממשיכה להיות סתומה עם קבלות.ופליפה ממשיך להצחיק אותי עם היציאות והרמיזות על לאונרדו
.לגבי לאונרדו,הדמות שלו מעצבנת אותי אבל אין ספק שהבן אדם יודע לשחק
.בחזרה לבריז'יט,חבל שלא סיפרה את כל האמת לנסטור.אולי היה מצליח להציל את אמה ואותה.מצד שני כשחושבים על זה בגלל ששם עליה כלי מעקב ללא ידיעתה(או שהיא כן ידעה?לא זוכר כ''כ),בעצם הוא גרם בעקיפין להריגתה ע''י זה שלא לקח בחשבון שהיא בסכנה/מאויימת ע''י פושע ושאמיליו יכול לגלות את כלי המעקב למרות שהוא לא ידע בכלל מה היא מסתירה ועל אמה שנחטפה.מירנדה ממשיכה להיות נעל רצינית
.לגבי החתונה על שביאטריס,חתונה נחמדה,כולם נראו טוב,אהבתי שהראו כאילו אנדריאה מכוונת על סמואל אבל בעצם התאמנה על מטרות.וכצפוי לא הלך לרוצח השכיר שאליאסר שכר והוא נלקח לכלא(?).הצחיק אותי איך בת דודה של איסדורה ניסתה להתחיל עם דריו
ואיך שאיסדורה יורדת עליה
.בתושקת הנצים בת דודה של דינורה התאהבה בפרנקו אם זוכר נכון.ונראלי שזהו.אה ומילה על פטריסיה,אז היא התחתנה עם מטמורוס וטסה איתו ללוס אנג'לס להוציא דיסק ולהפוך למפורסמת.העיקר שהיא לא עם סמואל.מעניין אם בהמשך היא תחזור להציק לו...
שבוע טוב לכולם

evglev1

Well-known member
מנהל
לא יודע מי מעצבן יותר בין המשרתים

מלקולם וכרמלה היו רק גנבים מגעילים ואנטיפאתיים, כפי שמרטין (פליפה) כינה אותם עורבים שטניים אבל לא הלכו עד כדי ניסיון רצח וכאן המשרתים הרבה יותר מסוכנים והם קרימינלים כבדים, למרות שמצד שני לפני שסמואל ופטריסיה נפרדו המשרתים נראו סבבה ואילו בתשוקת הנצים מלקולם לפחות מהתחלה היה מגעיל. בכל מקרה כאן המשרתים טובים יותר בהעמדת הפנים שלהם שביאטריס מעולם לא חשדה בהם והם תכננו את מותה.

גם אני לא אהבתי שהרגו את בריג'יט וגם לא הבנתי אם היא התנגשה בעץ כי חיבלו בבלמים או שירו וגרמו למכונית להתפוצץ או שמלכדו את הרכב. נראה שבריג'יט עצמה לקחה מכשיר הקלטה, עובדה שהיא לא הכחישה שהוא שלה כשאמיליו תפס אותה על חם. אבל נכון הייתה צריכה לספר לפרננדס ולא לבגוד בו גם אם זה כדי להציל את אימא שלה.

בהחלט נחמד הקטע שכאילו אנדראה מנסה לרצוח את סמואל ובעצם היא מתאמנת על מטרות והרוצח הוא אחר.

לגבי הבת דודה בתשוקת הנצים העניין שלה בפרנקו (סמואל) היה קצר מאוד והיה לה ולבניטו (הורסיו) ניסיון לבנות זוגיות כדי לקבל את הירושה של רקל (מירנדה).

faery18

New member
גם לי כאב על בריז'יט, היא הייתה צריכה לספר לפרננדס את האמת

לגבי רוסיו ופבלו - רוסיו הלשינה למירנדה על פבלו וורוניקה מה שהביא בעצם לעזיבה של ורוניקה אם אני זוכרת נכון. ככה שלא הייתי מגדירה אותה אישה טובה אלא אישה קנאית ומלשנית חח..
לפבלו מגיע משהו הרבה יותר טוב ממנה. אבל ללא ספק ורוניקה עשתה טעות כשהחליטה לעזוב. אבל פבלו גם טעה שהחליף אותה במישהי אחרת מהר מידי ועוד כבר התארס. אם אני לא טועה בסך הכל דובר היה על חודשיים/שלושה.

נחמד לראות תגובה שלך על הסדרה גם אם אתה לא בקצב

שבוע טוב גם לך!

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן רוסיו הלשינה והיא די כופה את עצמה על פבלו

כך שלא הייתי אומר שהיא מחפשת את טובתו. דווקא וורוניקה עזבה כדי שאימה לא תדבר עם קייטנה כדי שתפטר את פבלו, זאת אהבה, למרות שהבחירה שלה לא הכי מוצלחת. ופבלו אכן החליף אותה מהר מדי.

faery18

New member
139-140 קייטנה פשוט עיוורת

או שהיא פשוט מעדיפה לעצום עיניים בכל הנוגע לליאונרדו ומעדיפה להמשיך ולעשות "דווקא" לבנות שלה ו"להחזיר" להן על הזוגיות שלהן עם האחים שלא מקובלת עלייה, למרות שהיא יודעת בתוך תוכה שליאונרדו טיפוס אלים ולא אמין. התנהגות מאוד ילדותית מצדה אבל מעל הכל מסוכנת
אף אחד לא מצליח לשכנע אותה לרדת מעניין החתונה והנה יום החתונה כבר הגיע

עשו בשכל האחיות שנסעו לבית על החוף עם ארתוריטו כדי לא להיות נוכחות. אהבתי גם שפליפה ביקש שיעלו אותו לחדר כדי להימנע גם הוא מהשתתפות בחתונה ההזויה הזו
יחד עם זה היה קצת קשה שלא לרחם על קייטנה שהרגישה לבד ביום החתונה שלה. אהבתי איך שהאחים הגיעו בהפתעה לחוף איפה שהבנות היו
שלושת הזוגות כאלה מושלמים
שאירינה כבר תספר לפלביו שהיא בהריון ממנו! ואיזה יופי גם סמואל ואנדריאה מאורסים עכשיו

אוליסס ופטריסיה כאלה הזויים. "טוב פטריסיה אני יודע שאת פלרטטנית אז אני מרשה לך מידי פעם סטוצים". או איך שהיא ביקשה ממנו לא לשלוט בה והוא בתגובה נתן לה יד חופשית עם הכסף - לפי התגובה שלה ברור מה בעצם הכי מעניין אותה לא שזה לא היה ברור עוד קודם לכן
בקיצור זו לא אהבה מה שיש ביניהם אלא תלותיות חולנית שכזו:S

כמובן שגולת הכותרת של הפרק היא העובדה שהאבא של האחים חוסה אנטוניו גיירדו - בחיים
הוא האדם שאמיליו החזיק כלוא במשך שנים ארוכות
אני אישית לא מופתעת כי קראתי על זה ספויילר פה חח
אבל זו תפנית מצויינת, לגמרי מגיע לאחים לקבל את אבא שלהם בחזרה שלא לדבר על סולדד

evglev1

Well-known member
מנהל
קייטנה אכן עוררה רחמים למרות שהייתה ראויה לתגובה כזאת

ונחמד שסופיה הודיעה לארתורו על הבית על החוף ושלושת האחים באו אליהן. אירינה מתעקשת לחיות במעורת הזאבים ולכן מתעקשת להסתיר מפלביו את ההריון כדי שלא יוציא אותה משם והאחיות מגבות אותה בזה.

אכן אוליסס ופטריסיה הזויים ומוזר שאוליסס לא חשד בכלום כשפריסיה אמרה שברצונה להשפיל את אנדראה.

אכן מגיע לסולדד ולאחים שהאבא שלהם בחיים וכנראה הוא וסולדד יוכלו לממש את אהבתם עכשיו.

faery18

New member
141-142 מי היה מאמין שאיסדורה תהיה המושיעה?

אחרי שהיא הבינה שהשבוי של אמיליו הוא לא אחר מאביהם של האחים, היא החליטה לשחרר אותו
נראה שהיא עשתה את זה כדי להתנקם באמיליו אחרי שהיא גילתה את האמת על מה שהוא עשה לה ולהורים שלה. איזה פרקים מרגשים בטח הולכים להיות עם ההופעה המחודשת שלו אחרי 10 שנים בשבי

בינתיים האחים והאחיות ממשיכים להנות להם בחוף ממש אהבתי את הסצנות של כל שלושת הזוגות
היה קצת מלחיץ שארתורו פתאום נעלם ולרגע היה נדמה שאנשיו של ליאונרדו כבר הספיקו להגיע אליו
אבל אחרי שהוא הלחיץ את כולם התברר שהוא רק הלך לקנות גיטרה כדי להפתיע את סופיה
נראה גם שבינתיים ליאונרדו ירד מהרעיון כי קייטנה חושדת בו
כמה חבל שהיא התחתנה איתו ושהוא קיבל את מבוקשו

אף אחד לא שם לב שלרוסיו לא גודלת הבטן?? היא ממש מגזימה, עוד כמה זמן היא מתכוונת להמשיך ולעבוד על כולם? ולמה סולדד לא מבהירה לורוניקה בצורה שלא משתמעת לשתי פנים שמירנדה וקייטנה הכריחו אותה למסור אותה לאימוץ וממש לחצו עלייה? אני בטוחה שהיא ישר תסלח לה אבל סולדד שותקת

והנה שוב התינוק בכה כשסופיה ניסתה להעביר אותו לארתורו כשהם נכנסו לבית על החוף
נראה לי שהאחיות מבלות איתו לא מעט זמן מאחורי הקלעים וזה למה הוא אוהב להיות רק על הידיים שלהן
אבל אין ספק שזה ליהוק בעייתי. כי בעלילה זה נראה כאילו שהתינוק עדיין לא התרגל לארתורו אחרי אותה חצי שנה שהוא היה רחוק ממנו
התינוק מדהים אבל צריך לבחור גם על פי אופי ואין ספק שהתינוק הזה לא מתאים לטלוויזיה
גם כשסופיה ניסתה להעביר אותו לסבא הוא לא רצה לעבור אליו והרס את הסצנהXD

evglev1

Well-known member
מנהל
בהחלט קטע מלחיץ שארתורו נעלם בדיוק

כשלאונרדו הזמין את הרצח שלו ואיך כולם דאגו ודווקא בגלל איסדורה, והוא קנה גיטרה. והביאו את הקטע שהיה בתשוקת הנצים של כל הזוגות ביחד, רק שבתשוקת הנצים דנה גרסיה (נורמה = סופיה) ומישל בראון (פרנקו = סמואל) שרו ובדרך היו זכרונות של הזוגות, כאן כנראה אף אחד מששת השחקנים אינו זמר ופשוט היה שיר וקטעים של הזוגות ברקע ובשביל זה גם עשו קניית גיטרה.

גם אני חשבתי שכשוורוניקה חשדה ברוסיו וקבררה היא תשאל על הבטן שלה שלא גדלה, אבל לא אף אחד לא שם לב לכך, ולהיפך וורוניקה מדברנת את פבלו לתת לרוסיו את מקומה לפני שמישהו יעשה להם טובה ויכבוש את ליבה של רוסיו שתניח להם לנפשם ומבחינתה תיתן לילד לגדול במשמורת, אבל לא וורוניקה החליטה להיות הקופידון של פבלו ורוסיו.

גם לא מובן השתיקה של סולדד כשוורוניקה מטיחה בה שלא החיים לקחו ממנה את ביתה אלא היא וויתרה עליה והיא לא מבהירה את הסיפור, למרות שגם מירנדה אמרה בין השאר שהיא כפתה על סולדד לוותר עליה, אבל נראה שוורוניקה אטומה, אבל גם לא אומרים לה את הכול בצורה מסודרת כמו שהאחים הבהירו שהיא אחותם בצורה מסודרת.

נראה שזה לא כל כך קל לבחור תינוקות לסצינות בטלנובלות אחרות תהינו בפורום פנאי פלוס איפה האימהות האמיתיות של התינוקות השחקנים שנותנות לצלם סצינות כאלה. כאן ברוך השם אין סצינות כאלה שהורה אחראי לא ייתן לתינוק שלו להצטלם בהן כמו שהיו בטלנובלות אחרות.

faery18

New member
גם בתשוקת הנצים היה להן בית על החוף?

גם אני לא הבנתי מה פתאום ורוניקה דואגת שפבלו לא יקורנן על ידי רוסיו

בדיוק מירנדה וסולדד לא מספרות לורוניקה את הדברים בצורה מדוייקת וברורה. לדעתי זה שורש הבעיה.

בקשר לתינוק הנה מצאתי כמה תמונות שלו עם האחיות חח כנראה שבאמת כמו ששיערתי הן אילה שנמצאות איתו הכי הרבה מאחורי הקלעים

למעלה