התפקדות - חודש אפריל

faery18

New member
התפקדות - חודש אפריל

שם:
דבר טוב שקרה החודש:
דבר רע שקרה החודש:
דבר הזוי שקרה החודש:
טלנובלת החודש:
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש:
קניית החודש:
מאכל החודש:
משקה החודש:
ציטוט החודש:
שיר החודש:
תמונה:

faery18

New member
מתפקדת

שם: הדר

איזור מגורים: מרכז

דבר טוב שקרה החודש: שסופסוף מגיעה אלינו מקסיקנית חדשה ועוד שמדובר על הטלנובלה של פרננדו האגדי, אז בכלל..
+ אתמול סופסוף השופט הצבאי קבע שיש לשחרר את החייל הגיבור שירה במחבל
למרות שעדיין יהיה מרותק לבסיס אבל לפחות חופשי(אני די בטוחה שהעירעור של התביעה יידחה),הצדק מתחיל להיעשות
בכלל כל העניין הזה הוא אבסורדי מהיסוד. סתם ניסו לתפור לו תיק גורמים שמאלנים עוכרי ישראל. ריגש אותי במיוחד שבדיון המשפטי הראשון הגיעו לא פחות מ-1000 איש! עם ישראל במיטבו
אני מאמינה שההפגנה הזו ועוד הפגנות רבות שהיו בעד החייל תרמו בהרבה לעובדה שביבי והצמרת השיפוטית ירדו מהעץ

דבר רע שקרה החודש: גם העניין עם החייל. זו הייתה הוכחה נוספת לרפיסות השילטונית שלנו. איך שביבי בוגי איינקוט ודובר צה"ל התייצבו ישר נגד החייל עוד לפני שבכלל התחילה החקירה - זה היה מאוד מאכזב ובכלל איך שאזקו את החייל וכל מה שעשו לו ממש כאב לי עליו ועל איך שבטח צוחקים עלינו בעולם

דבר הזוי שקרה החודש: יש בשכונה שלי אישה משוגעת שהולכת אחרי אנשים מציקה להם ישנה ברחוב(למרות שיש לה בית)צועקת הולכת על הכביש בין המכוניות:S מסתבר שאתמול היא הגיעה עד לחנייה שמתחת לבניין שלי ופשוט התיישבה שם. קצת מלחיץ מקווה שלא תחזור

טלנובלת החודש: מילה של כבוד ואימפריה

תכנית החודש: כוכב נולד 4 שאומנם נגמרה אבל אני עדיין משלימה הקלטות

שחקנ/ית החודש: האחים והאחיות ממילה של כבוד+סוניה סמית', ואלישנדרה נרו לילה קאברל וליאנדרה ליאל מאימפריה

קניית החודש: בגדים ואוזניות חדשות

מאכל החודש:
ורביולי

משקה החודש: אייס קפה

ציטוט החודש: "הוא זכאי!" על החייל

שיר החודש: עוד שני שירים שהתמכרתי אליהם והכרתי לראשונה רק מויוה..! יפה להם

תמונה:

evglev1

Well-known member
מנהל
בהחלט ברוך השם שאחרי כל המאבק של הפרקליטות הצבאית

שגם מצאה עד שהחייל אמר שהמחבל צריך למות כי הוא פצע חבר שלו, השופטים פסקו שאין ראיות חד משמעיות והחייל ראוי להנות מהספק. ואילצו לשחרר אותו למרות שכנראה הפקליטות הצבאית תתעקש להאשים אותו בהריגה.

faery18

New member
החיילים שמשרתים איתו אמרו שמקרים כאלה כל כך נפוצים

ואין פה שום הפתעה הרי מחבלים שבאים לרצוח דינם מוות. מה זה משנה איך למה כמה החקירה הזו כל כך מגוחכת. גם ככה כמעט בטוח שהמחבל הזה היה מת גם בלי הירייה של החייל כי הבנתי שירו בו 4 כדורים בחזה. הוא פשוט המשיך לזוז ולהוות סכנה גם בזמן נשימותיו האחרונות. בקיצור, קירקס מה שעשו מזה
אבל העיקר שהחייל שוחרר מהמעצר
מקווה מאוד שהתביעה לא תצליח להאשים אותו יותר בשום דבר, אני די מאמינה שבזכות הלחץ הציבורי העניין ייגמר וירדו מהחייל. חבל שלא היה לחץ ציבורי גם בעניין העינויים המזעזעים סביב חקירת דומא.

evglev1

Well-known member
מנהל
בעניין העינויים הם עשו שיעורי בית

הם הביאו קלטת של חתונה שבה חוגגים רצח תינוק ערבי ובכך יצרו את הרושם שהעצורים קשורים לחתונה ומדובר באנרכיסטים שנגד המדינה כפי שבנט תיאר אותם כבר לאחר ההקלטה של החתונה שהצליח להוציא ממנו את הדברים שאפילו דני דיין טען שאנשי התקומה שנגד השב"כ לא רוצים למצות את הדין עם האשמים ברצח.

עם החייל הצליחו לזעזע כשהפכו את המחבל שניסה לרצוח חיילים לקורבן שמבחינת התשקורת אין הבדל בין הילי סובול למחבל. וגם הגרסה של החייל שהפרקליטות פוסלת עדיין נשמעת הגיונית לבית המשפט.

והכי נורא שעוד לא ניתחו את גופת המחבל כך שעוד לא יודעים שהמחבל מת מהכדור של החייל וכבר שופטים וצולבים את החייל.

faery18

New member
היום בוצעה הנתיחה של גופת המחבל והתוצאות הראו

שהמחבל מת מהירי של החייל - זה רק מחזק את העובדה שהחייל הרגיש שהוא והחיילים האחרים עדיין היו נתונים בסכנת חיים.

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן הרי בניגוד להנחיות החיילים עמדו במקום ונתנו למחבל לדמם

למוות, אז לפי ההגיון של התשקורת היה עדיף לחייל לתת למחבל לדמם למוות בייסורים ולא לעשות לו "המתת חסד".

מתפקדת

שם: רנת
איזור מגורים: רמת גן
דבר טוב שקרה החודש:.ההודעה שתשוקה וכח מגיעה והגעתם של כוכבי טלנובלות, קיקה אדגר אמרה שלום לישראל בפריסקופ וקרולינה גומז עשתה לי לייק להודעה שלי בפייסבוק
דבר רע שקרה החודש: כל ההעליהום שעשו לחייל, ממש בושה. ושלא היה מפגש מעריצים, ואין מספיק זיכרון בפלאפון שלי
דבר הזוי שקרה החודש:
טלנובלת החודש: חלום של אהבה ועלובי חיים
תכנית החודש: אין
שחקנ/ית החודש: ארסלי ארמבולה, אריק הייסר, כריסטיאן דה לה פואנטה, אוסבלדו דה לאון, קיקה אדגר וקרולינה גומז
קניית החודש:
מאכל החודש: דייסת קוואקר עם קוטג'
משקה החודש: קולה
ציטוט החודש:
שיר החודש: mi verdad- shakira y mana
תמונה:

faery18

New member
מה זה הארנב הזה

שאפו לילדה שהצליחה להחזיק ארנב פחות או יותר בגודל שלה מבלי ליפול יחד איתו

&nbsp
החתול והארנבים

חח כן הוא ענק

הוא בטח שבר שיא בספר השיאים של גינס, הארנבון הכי גדול, טוב שז'וז'ו שלי לא בגודל הזה או לפחות לא היה.
&nbsp
שמת לב שיש חתולים בכל התמונות ששמתי?

אגב ניקיתי יום ראשון את החלון שלי וראיתי לפתע חתול או חתולה

ג'ינג'י לבן, הסתכלתי עליו, והוא קלט אותי, יילל והלך.

faery18

New member
יא ג'ינג'י לבן זה אחד השילובים הכי יפים

היית שמה לו משהו לאכול הוא היה חוזר במהרה חחח

אני נמצאת בקבוצת חתולים ונהנים בפייסבוק

לפי סיפורים של הבעלים הם עושים הרבה בלאגן, מפילים דברים, קורעים ספות, פולשים לפרטיות, מטפסים על הכיור ועוד מעשי קונדס וצרות אחרות.

faery18

New member
זה נכון

הציפורניים שלהם בשילוב הריפוד של הריהוט זו הבעיה העיקרית
בגלל זה אני תמיד אומרת שחתול הוא יותר חיית חצר מאשר חיית בית. זו הסיבה היחידה שאני לא יכולה להרשות לעצמי כרגע להחזיק בחתול כי חייב לפחות חצר קטנה. אבל חוץ מזה הם נורא מתוקים וידידותייםD:

אגב כבר קרו מקרים שחתול נכנס לשירותים בזמן שהבעלים שלו

עושה את צרכיו והחתול נכנס לתוך המכנסיים, מאוד לא הגייני, ובהוסטל אחד החתולים עלה לכיור וזה עיצבן את אחד מהצוות.

evglev1

Well-known member
מנהל
מתפקד

שם: יבגני לוין

אזור מגורים: חיפה

דבר טוב שקרה החודש: יום הולדת שלי.

דבר רע שקרה החודש: ההיטפלות לחייל בעיקר של שר הביזיון ושל הפרקליטות הצבאית.

דבר הזוי שקרה החודש: ששן הבינה שלי שוב החלה לכאוב אחרי שכבר פעמיים חתכו את החניכיים שמעליה כדי לפנות לה את הדרך.

טלנובלת החודש: מילה של כבוד, יונג פאל, משחק השתיקה, הסוף, שדרות ברזיל, אימפריה, דילה, בלב הסערה, אהבה מכוכב אחר.

תכנית החודש: שר בהפתעה של חדשות סוף השבוע של ערוץ 22.

שחקן/ית החודש: אהרון דיאז, אנה לורנה סנצ'ז, סקרלט גרובר, קימברלי דוס רמוס, כריסטיאן דה לה קמפה, גונסלו גרסיה ויאנקו, סוניה סמית, פביאן ריוס, דניאלה נבארו, קים דה הי, ג'ו וון, צ'ה ג'ונג אן, ג'ו היון ג'ה, מוראט יילדירים, גובן מוראט אקפינאר, אסלי אנבר, סארפ אקאיה, נהיר ארדואן, יהיט אוזשנר, אנגין אלטאן זודיאטאן, ברראק טוזונאטאץ', דבורה פלבלה, אדריאנה אסטבס, נטליה דיל, מוריליו בניסיו, קאואן ריימונד, מרסלו נובאיס, ורה הולץ, אלואיסה פריסה, ז'וזה דה אבראו, ליליה קברל, מרינה רוי ברבוסה, דניאל רושה, ננדה קוסטה, אלשנדרו נרו, ליאנרה ליאל, מרג'ורי אסטיאנו, אנדראיה אורטה, קאיו בלאט, האטיג'ה שנדיל, ארקאן פטקאיה, נג'יפ ממילי, יונג'ה ג'בהר, הוליה דארג'אן, אייפר דונמז, חימנה נבארטה, ויליאם לוי, מריה סורטה, נורה סלינס, ססר אבורה, דניאלה רומו, איוון סנצ'ס, לאורה כרמינה, מנואל אוחדה, קים סו היון, ג'ון ג'י היון, יו אין נה, פק הא ג'ין.

קניית החודש: אין.

מאכל החודש: עוגת שוקולד של אימא שלי.

משקה החודש: ליפתן דובדבנים.

ציטוט החודש: אני לא מאמין לשר הביטחון, איך זה שלנו לא אומרים כלום כי יש צו איסור פרסום והוא כבר יודע שמדובר בחייל שסרח. ליברמן מול בית המשפט שבו האריכו לעוד שלושה ימים את מעצרו של החייל.

שיר החודש: השיר של סמואל ואנדראה במילה של כבוד, שיר הנושא של מילה של כבוד, השיר אתה הגורל שלי באהבה מכוכב אחר, שיר הנושא של בלב הסערה.

faery18

New member
לדעתי בוגי סלל לעצמו את הדרך לסיום הקריירה הפוליטית שלו

אם גם אחרי הסערה הציבורית הוא הרשה לעצמו להמשיך ולהשתלח בחייל והוא עשה את זה, אין מצב שהציבור יישכח לו את זה.
&nbsp
אז אני רואה שגם אתה מבסוט מליברמן חח אני אומרת לך כדאי לתת לו צ'אנס
אגב אהבתי גם את ההתנהלות של אורן חזן בסיפור הזה. אני לא מבינה מה הוא עושה בליכוד הוא לגמרי פטריוט אמיתי

&nbsp
&nbsp

למעלה