אימפריה

faery18

New member
פרק 103 - אחד הפרקים ההזויים

קורה חוזרת ומסתבר שכל הזמן הזה היא עברה ניתוח פלסטי שהחזיר אותה להיראות כמו שהיא הייתה נראית לפני 20 שנה לא זה דפוק
וכאן בעצם מרג'ורי אסטיאנו ששיחקה את קורה הצעירה חוזרת לטלנובלה במקום דריקה שנאלצה לעזוב עקב בעיות רפואיות. איבוד קול או משהו כזה אם אני זוכרת נכון. עד שהתרגלתי אלייה והתמכרתי למשחק שלה
אבל טוב גם מרג'ורי שחקנית חזקה. אבל זה פשוט הזוי מידי חחח אז קורה מגיעה לה מנותחת והיא טרחה לעשות את כל זה רק בשביל "הלילה הסוער עם הקומנדדור" שחשבה שהולך להיות לה תמורת האבן
רק שלקומנדדור היו תכניות קצת אחרות
איזה מצחיק איך שהוא הגיב כשראה אותה כאילו ראה איזו רוח
מסתבר שהוא הכניס לה משהו למשקה שטישטש אותה ככה שיצא שהיא רק הספיקה להימרח עליו וישר נחתה על המיטה.

אבל כאילו לא עשו את זה מספיק הזוי אז היו חייבים להוסיף שהחומר/אבקה לקוח מאותו מכשף ושזה גורם לבן אדם לענות על השאלות ששואלים אותו ולהאמין לכל מילה שאומרים לו?חחח
זו הייתה התכנית של הקומנדדור מסתבר. לטשטש את קורה כדי לגרום לה להאמין שהם שכבו ואז להוציא ממנה מידע על המקום שהיא החביאה בו את האבן. מעניין איך כריסטינה וכולם יגיבו כשהם יראו אותה, הם יקבלו טראומה

מלבד העניין הזה כריסטינה חותמת על המסמכים הדרושים כדי להחליף את הקומנדדור בחברה "לכשהוא לא יהיה" בזמן שכל המשפחה החמדנית שלו מחכה לו בחדר הישיבות במשך שעות חח אהבתי את הקטע הזה

Gina101

New member
צודקת פרק הזוי בהחלט עם השינוי של קורה

איך יכול להיות ניתוח פלסטי.
הרי החלמה לאחר ניתוח פלסטי בכזה סדר גודל של כל הפרצוף, צריכה לקחת לפחות כמה חודשים ובפועל עברו כמה ימים . ובנוסף מאיפה היה לה כסף לכזה ניתוח מורכב ??

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן המשפחה מתפוצצת בעוד הקומנדדור פועל מאחורי גבם

ובעוד זה פדרו ומריה מרתה חושבים שזה אלפרדו נהנה להתעלל בהם, דווקא מריה קלרה מבינה שאביה סגר אותם כדי שלא יפריעו לו וזה פדרו מבין שהצדק איתה. אבל גם מריה קלרה מעצבנת שמשווה בין הדיון במועצת המנהלים על הרומן של מריה מרתה ועל הרומן של מריה קלרה עם ויסנטי לכך שכריסטינה שבסך הכול עושה את עבודתה!!! מריה קלרה טוענת שזה לדחוף את האף לפרטיות של החברה, לא פחות מזה ולכן היא משווה את לשיח הרכילות שהנשים של המשפחה פתחו בזמן שחיכו לזה אלפרדו.

faery18

New member
האבן הוורודה בידיו של ז'וזואה

התכנית של הקומנדדור נגד קורה הצליחה
אבל זה לא היה פשוט הוא כמעט ונתפס על ידי כריסטינה ואליוולדו
המסכן היה צריך להתחבא מתחת למיטה ולחכות עד שכולם ילכו לישון. ומנגד כריסטינה אליוולדו טואני וויטור המסכנים לא ידעו שכל הזמן הזה מישהו האזין לשיחותיהם הפרטיות
חבל שעדיין לא היה את המפגש הראשוני של קורה החדשה עם כולם, בטח פרק הבא זה כבר יהיה

&nbsp
מסכנה איזיס
איך שהקומנדדור האשים אותה שהיא בגדה בו עם לוקאס
אהבתי איך שהיא ענתה לו ונכנסה בו והייתה החלטית כשאמרה לו שזה נגמר ביניהם. זו לא אותה האיזיס התלותית המתרפסת של פעם. סופסוף היא מראה קצת אופי
מה שכן, פחות אהבתי שבסוף מרוב עצבים שחטפה עליו היא שיקרה לו והודתה בכל מה שהאשים אותה רק כדי "להעניש אותו שיסבול". זה כבר היה מיותר

&nbsp
וכאילו לא מספיק שהקומנדדור לא מאמין בה, הוא עוד חושף במהלך הוויכוח שהוא עבר בזמנו ניתוח ועכשיו הוא עקר
איך הוא הסתיר ממנה את המידע הזה?
זו רק עוד הוכחה שהוא משתמש בה לצרכיו ולא באמת מחשיב אותה לאשת חייו.

evglev1

Well-known member
מנהל
הקומנדדור דפוק מצא למי להאמין

מריה איזיס באמת ידעה להגן על עצמו, והיא לא הייתה צריכה לשקר לו, אבל נראה שהיא שיקרה לא רק כדי להעניש אותו אלא גם כדי שילך כי הוא אחרי שהאשים אותה, הוא ציפה להתגוננות מצידה וציפה להסבר, כאילו שמישהו יכול להוכיח לו משהו בעניין. אכן היא רק בובת מין בשבילו ואין לו שום כבוד אליה.

מצד שני עצוב שהוא צודק לגבי החשד בלוקאס שללוקאס לא היה שום מעצור מצפוני מלנהל רומן עם האישה של אביו ולבגוד באביו והקומנדדור צודק בכל מה שהוא אומר לכריסטינה על משפחתו כולל מריה קלרה שהתגלתה כחומרנית לא קטנה.

faery18

New member
מסכנה איזיס עכשיו היא בטח מרגישה בודדה יותר מתמיד אחרי ש...

כולם בגדו בה והתנהגו אלייה מזעזע - גם הקומנדדור וגם ההורים שלה, הייתי בהלם איך שמגנוליה דיברה אלייה בפרק של אתמול

evglev1

Well-known member
מנהל
לא ייאמן שהם מאמינים שהם היו הורים טובים

ומריה איזיס חייבת להם משהו, בעצם מה אני מתפלא הרי גם מריה מרתה חושבת שהיא עושה לטובה לזה פדרו שהיא מסכסכת בינו לבין דניאלי וגם קורה חושבת שהיא עושה טובה לכריסטינה בכך שהיא מנהלת לה את החיים.

ממגנוליה וסברו אני כבר לא מצפה לכלום, אני כבר לא אתפלא אם הם ישלחו גבר גבר לאנוס או סרסורים כדי לחטוף אותה ולהכריח אותה לעסוק בזנות. אין להם אפילו טיפת חיבה כלפי ביתם, מבחינתם היא הייתה כספומט, כשהכספומט לא נתן כסף אז עדיף להרוס אותו.

faery18

New member

הלוואי שסברו הדביל ייקח את כל הכסף יהמר שוב ויפסיד את כולו
זה יהיה העונש הראוי ביותר

faery18

New member
פרק 104 - זה אלפרדו אומנם השיב את היהלום אבל הוא עדיין לא

מרוצה כי לדעתו הוא איבד את הזוהר שלו ולכן מבחינתו הוא בכל זאת איבד אותו
חח איך כריסטינה לא הבינה מה הוא רוצה "האבן כבר לא תוכל לתת לי כוחות"
באותה שיחה סגורה עם כריסטינה היו עוד רמזים לכך שהיא הבת שלו. "מה אתה תחלק את ארבעת חתיכות היהלום שלך בין הילדים שלך לביני?" "מתי תקלטי שגם את ביתי?" כריסטינה:"המאומצת" הקומנדדור:"רק לאור התכניות שלי, כדי להקל על הדברים. את יודעת את זה אני לא צריך להסביר לך את זה שוב נכון?" טוב זה די ברור אני חושבת רק מעצבן אותי שמשגעים את הצופים ונותנים להם לשבור את הראש

עוד עולה מהשיחה הזו שבשיחה הקודמת שלהם על ה"סוד הגדול" הם דיברו על ההיעלמות הצפויה שלו ועל התכנית המדוייקת שלו כי כריסטינה לא הייתה מופתעת שהוא אמר לה ש"זה יקרה אוטוטו" וברור שכבר לא מדובר על מוות אחרת היא הייתה נבהלת והיא לא נבהלה ולא הייתה מופתעת. כנראה שהוא חשף בפנייה את כל האמת עליו ועלייה ועל מה שהוא מתכנן. ככה לפחות אני מבינה. מסובך זה נהיה חח

בינתיים קורה מטילה ספק בכך שהקומנדדור שכב איתה וכועסת על עצמה ש"שתתה שני בקבוקי שמפניה" מה שלא באמת קרה חחח
אבל בכל זאת היא מטילה ספק וכבר מתכננת איך היא שוב תבלה לילה עם זה אלפרדו כי "היא לא זוכרת שום דבר" חח..

עכשיו לגבי איזיס, עד עכשיו היה ידוע שההורים שלה נצלנים ומטורללים. אבל בפרק הנוכחי זה כבר השיא
הייתי בשוק איך שמגנוליה איחלה לה לאבד את יופייה לעמוד בצמתים איך שהיא קראה לה נערת ליווי ופרגית ותקפה אותה כאילו עשתה לה משהו! פשוט נורא
כמה ריחמתי עלייה שאין לה אף אחד עכשיו. כולם נכנסים בה על לא כלום
לפחות אבא שלה הבין שמגנוליה הזוועתית הלכה רחוק מידי וגם העיר לה. לפחות זה... לא לחינם איזיס נותרה הרוסה ובוכייה:[

קלרה פשוט מזעזעת איך ששידלה את ויסנטי לישון אצלה. כמובן שהיא לא תכננה שהם בדיוק ישנו אבל ויסנטי עדיין לא יכול להוציא את כריסטינה מהראש ולכן הוא דחה אותה בנימוס
אבל באסה שכריסטינה ראתה אותם יחד בבוקר
וויסנטי הזה במקום לשתוק עוד אומר לכריסטינה "את באה/מרגלת אחריי?" מה הוא קשור??

למרות הכל ריחמתי עליו כשפקחי הבריאות שאנריקו הזמין הגיעו ואיימו שהוא ייעצר בעקבות התלונה שאנריקו הגיש נגד המסעדה אחרי שהוא הכריח עובד לשתול שם אוכל תעשייתי/מקולקל

evglev1

Well-known member
מנהל
גם מקודם כשכרסיטינה דיברה על האבא שהכירה בילדותה

זה אלפרדו אמר את מתכוונת דוד שלך. כך שיש רמזים מכאן ועד להודעה חדשה, אך את האישור הסופי מונעים מהצופים, מקווה שעד סוף הסדרה לא ישאירו את זה חצי פתוח ויבהירו את הנקודה.

מגנוליה היא פשוט שטן, כל כך גאה לפגוע בביתה ומרגישה צודקת, כל הכבוד למריה איזיס שאמרה להוריה שלא רוצה יותר לראות אותם בצדק לגמרי!!! למרות שסברו שתק ורק כשמריה איזיס באה בטענות לאימה הוא הגן על אשתו, אבל בסוף הבין שהיא עברה כל גבול. אבל עדיין לא הלך לרוץ אחרי מריה איזיס ולהתנצל כי היא לא מעניינת אותו, פשוט יש גבול לכל תעלול.

כמובן שהיחס של ויסנטי לכריסטינה והרצון המהיר לרומן עם אחות או בת דודה של האקסית לא מצדיק שיטילו בספק את ניהול המסעדה שלו ויפלילו אותו בפשע. אנריקו עוד זבל, אבל באיזה עולם הוא חי שהוא חושב שאחרי שיסגרו את המסעדה או שהיא תפשוט רגל יתנו לו מחדש את ניהול המסעדה, הרי הכסף שהושקע במסעדה הוא של האבא שבז לו והוא יעדיף לשרוף את המסעדה מלתת לו אותה.

faery18

New member
נכון גם זה.

ללא ספק השמיטו מאיתנו חלק משמעותי מהשיחה הקודמת שלהם שככל הנראה כלל את כל הגילויים הללו. שישדרו את זה כבר כזיכרון של מישהו מהם!

זהו.. אנריקו חי בסרט

למעלה