קבוצות צפייה ארגנטינה

• פותח הנושא snirf
  • פורסם בתאריך

snirf

Active member
קבוצות צפייה ארגנטינה

מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה

לה לאונה
העשירים לא מבקשים רשות

צפייה מהנה

כל התגובות-כאן

snirf

Active member
פרקים די משמימים

אז נכון שהמוות של פדרו היה מאוד עוצמתי ומשמעותי, אבל אני מרגיש שזה תקע את הנובלה...עצם זה שלקח 3-4 פרקים מהמוות שלו ועד ללוויה-זה אומר הכול

הטלנובלה די תקועה במקום, ואני מתחיל להבין למה הרייטינג מאוד מדשדש...אולי הפרישה מראש של הפרקים לכדי 120 לא בדיוק הייתה דבר חיובי.
&nbsp
נחכה ונראה איך דברים יזוזו עכשיו...

keren dvir

New member
ההשתלטות יוצאת משליטה אך לבסוף מסתיימת

כל העובדים השתלטו על המפעל וכתוצאה מכך קלאוס שולח את המשטרה
שתוציא אותם משם ואז אחרי שהשוטרים פרצו את השער ונכנסו והתחיל הכאוס, אבל בדיוק עברו המכוניות בדרך להלוויה של פדרו.

זו הייתה סצנה יפה ומרגשת
שכבדיוק המכוניות בדרך להלוויה של פדרו עברו ליד המפעל ואז מריה ראתה שמדובר בפדרו ולבסוף החליטה להישאר במפעל ולא ללכת להלוויה.

וגם הסצנה החזקה שאח"כ מריה הלכה לבית קברות והתעמתה עם פרנקו ואמרה לו שהוא רוצח וושיבקש סליחה והיא לא רוצה לדבר איתו
ותוך כדי תפסה אותו על החול שמעל הקבר.

וסופסוף ליטו קרוז הצטרף לסדרה בתור הומברטו עורך הדין שהוא גם חבר של משפחת לאונה, שבא לעזור לעובדים. ולבסוף המאבק במפעל הסתיים וכל העובדים חוזרים לביתם בזכות הומברטו שהשיג פסק דין של בית דין לעבודה שבעצם מכריח פיוס עם העובדים או משה וכזה. מעניין מה יקרה עכשיו עם המפעל.

וגם סופיה גילתה שפרנקו שיקר לה ובעצם הוא עובד במפעל ליברמן ושהוא רוצה לנקום בקלאוס.

נ.ב - אהבתי את המוזיקה שהושמעה בסצנות הנ"ל.

snirf

Active member
בינתיים אני נהנה

והלוואי שזה ימשיך ככה...
גם השבוע אני אוהב את הדמות של אגוסטין(גונסלו הרדיה), התגובה שלו להיריון של חוספינה
תגובה לא טיפוסית בטלנובלות ואהבתי, מעניין איך תתפתח העלילה הקלישאתית הזאת של ההיריון המדומה
מה שמאוד לא אהבתי זה שכבר בפרק 5(!) אגוסטין מבקש מהלנה לא לעזוב כי הוא אוהב אותה...מה?! איזו אינטרקציה הייתה ביניהם שהוא כבר אוהב אותה?
הפריע לי העניין הזה.

הסטים של האחוזה והלוקיישן של הכפר מאוד יפים
הכול מאוד פסטורלי ונחמד, אבל...אני מאוד מקווה שבהמשך הם יתרחבו ויראו גם סצינות מעבר לכפר, בבואנוס-איירס וכו'(כמו ב"קוראים לזה אהבה" למשל, שאומנם עיקר העלילה הייתה באחוזה אבל לא רק)...אני לא חושב שזה מה שיהיה, וחבל כי זה רק יכול לתרום לטלנובלה.

מריה אבאדי גם משחקת בנובלה! את האחות "המשוגעת" של ויקטוריה...היה מוזר לי העניין שויקטוריה היא כביכול האחות ה"לא-יפה"...מה? פאק בליהוק? היא אפילו יותר יפה ממריה אבאדי

keren dvir

New member
ויואנה סקונה מצטרפת לקאסט של los ricos no piden permiso

לדמות שלה יקראו לאורה והיא תיכנס במשלוש אהבה בין חוליה (ארסלי גונזלס) ואנטוניו (חואן דרטס) וגם תביא צרות לליסנדרו (ראול טייבו), והיא תישאר עד סוף הטלנובלה.

מה שקראתי בתגובות שמה שמוזר הוא שהשם של הדמות שלה הוא השם של אישתו המנוחה של אנטוניו, אבל זו לא היא.

http://www.elintransigente.com/espe...cone-suma-los-ricos-piden-permiso-371455.html

http://cinefarandulero.blogspot.co.il/2016/03/viviana-saccone-los-besos-con-juan.html

http://www.ratingcero.com/notas/132034-los-ricos-no-piden-permiso-suma-viviana-saccone

keren dvir

New member
מגיבה על הפרקים

כבר הגיעה קלישה הידועה שחוספינה בהריון כדי למנוע מאגוסטין להתגרש ממנה, ובטח עכשיו זה יגרום לאגוסטין ואלנה להתרחק
. איך הוא הגיב ואמר לחוספינה שתגיד לו שזה שקר.

רפאל וחוליה חמודים ביחד
איך שהיא עזרה לו ללמוד איך לכתוב ולקרוא ולתקן את המכתב שלו. וגם כשרפאל עזר לה בבר מול אסטבן. בקטע הזה חוליה קצת מעצבנת כי רפאל היה ברור איתה לגבי מה הוא מרגיש כלפיה אבל היא לא ברורה

מסתבר שלויקטוריה יש אחות במוסד פסיכאטרי וזה באשמתה, מסכנה תרזה
, כך שכמובן גם ויקטוריה היא לא טלית שכולה תכלת.
, ואיך מרסיל הציל אותה מהגבר ההוא שלקוח לניסוי וחנק אותה ופשוט ירה בו.

עוד מסתבר שאנה יודעת מי רצח את אנחליקה ושהיא ראתה את מרסיאל ואת אל נגרו שהם לקחו את אנחליקה מהחדר, אבל אין לה הוכחות חותכות ולכן זה בעיה וגם בגלל שהיא נחשבת משוגעת אז קשה שיאמינו לה.

keren dvir

New member
מישל בראון יככב בFinderland הטלנובלה החדשה של כריס מורנה

ככל הנראה כריס מורנה החליטה לוותר על בנחמין ויקוניה אולי בעקבות המצב החדש שנוצר שאושר הרומן שלו עם אאוחה סוארז והחליטה להישאר עם אאוחה סוארז. במקומו עולה כעת השם של מישל בראון שזה ממש מוזר כי לפני המון שנים הוא עזב את ארגנטינה, נראה לי מאז ששיחק בקטנטנות.

http://telefenow.blogspot.co.il/2016/03/telefe-comienza-armar-su-prime-time.html

elall

Member
מנהל
באמת הזוי, למה שירצה לחזור, הוא גם נשוי לקולומביאנית

וגם לאחרונה חזר לטלמונדו.

keren dvir

New member
שיחק את טומי בעונה 2 ו3

שני סירטונים שבהם הוא שר בסדרה. אגב אחד השירים PIENSO EN TI מוכר יותר בחידוש שלו בעונה 5 שמבוצע ע"י קמילה ופליפה וגם בסרט של הקטנטנות.

faery18

New member
איזה קטע אני לא מצליחה להזכר וראיתי את כל העונות חח

את השיר השני אני זוכרת

למעלה