בלב הסערה כי אין לי כוח לכותרת מושקעת

Don Nirtin

New member
כמה נקודות עד פרק 13

נתחיל מהנקודה שהכי מציקה ונסיים בנקודה הכי ממיסה לבבות (אילולא ויליאם לוי היה דמיאן).

1. מריה סורטה: קפטן פברה גורם לצרות בלה בלה בלה. רגע אחר כך הוא מציל אותה והיא מכירה לו תודה. בפרק הבא- קפטן פברה גורם למרינה צרות ובלה בלה והרנן יכול לעזור בלה בלה בלה.................................
אין לה שום עמוד שדרה או לב או אופי לדמות המיותרת הזו.
2. ססר אבורה מאוהב בדניאלה רומו. אולי הסוד הכי פחות שמור בסדרה הזו.........
3. לסרו פוגש את חסמין. וכבר מתאהב בה עד כדי כך שהוא מאיים על בגרה/לולו לא סגור מי מהם........ נורא אמין סיפור האהבה הזה. אני אבחר לחשוב שזה מדע בדיוני.
4. מדע בדיוני גם כשבחורה מרביצה במחבת בראש של נראו, רצה מיליון קילומטרים, מקבלת אבן בראש, וגם נראו וגם מה שמה שורדים ולא מתים ממכות או אבן בראש?

5. הרנן שותה ליד הבריכה ומשתולל. הרנן על ספינה חצי עירום מדבר בטלפון. הרנן מדבר לעצמו ומפנטז על מרינה כשהיו קטנים. הרנן אומר שמרינה תהיה שלו ולא של אף אחד אחר. איפה שמענו את זה? אה כן, כל הרעים והרעות הקלאסיות. איוונה מאשת הברזל, לדוגמה.
6. רבקה!!!!!!!!!!!!!!

7. מרסדס מדברת עם אותה אליסיה (וקודם עם סוריה). הגיע הזמן שמרסדס תכיר אנשם חדשים. אנחנו לא באמת צריכים לדעת את סיפור חייה מא' עד ת'..
8. הסצינה המדהימה של מרינה ודמיאן מתנשקים במערות האלה. שוב, אילולא זה היה ויליאם לוי אולי הייתי נהנה יותר.

ושמתם לב את מי לא כתבתי מרוב שהן מגוחכות ומיותרות?

evglev1

Well-known member
מנהל
בהחלט שמתי לב על מי לא כתבת

והן מגוכחות או מיותרות.

מרסדס כבר הכירה אדם חדש את מפקח המשטרה.

רבקה כל מילה מיותרת.

הרנן רשע קלאסי ולסרו וחסמין זה סיפור אהבה קלאסי, זה סיפור בדיוני כמו כל הטלנובלות הקלאסיות ובעצם גם בתשוקת הנצים הרומן בין נורמה (סופיה) וחואן (ארתורו) הוא מדע בדיוני בניגוד למילה של כבוד.

בטלנובלות אף אחד לא מת עד כולם רואים את גופתו וקוברים אותו ואצל הנוצרים גם ליל שימורים, ברגע שהארון אז סגור או שהגופה נעלמה הדמות לא מתה, אבל כאן הם גם אף אחד לא חושב שהם מתו.

נראה שהסוד שמרסדס הייתה מאוהבת באבא של דמיאן ולכן רצתה לשדך בין דמיאן למרינה היה טיפה פחות שמור מהאהבה של ססר אבורה לדניאלה רומו וגם המפגש בילדות של דמיאן ומרינה כדי ליצור איזשהו דמיון להסערה של כריסטיאן מאיר למרות ששם המפגש הזה התגלה בשלב מאוד מאוחר בסדרה.

Don Nirtin

New member
בסדרה הזו אין הפתעות

הכל סודות הכי לא שמורים במדינה שם...... מגלים לנו הכל ולא משאירים לנו לנחש לבד.
&nbsp
מדע בדיוני זה כל מה שקורה עם לאסרו וחסמין. אני שוקל לעבור להמרצה מהירה איתם כי באמת שהסצינות איתם לא יובילו לשום דבר.
&nbsp
מאותה הסיבה גם מריה סורטה כנראה תצטרף לרשימה הזו כי היא לא אומרת שום דבר חדש בסצינות שלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא

יקראו איתם דברים מעניינים וחשובים, אך יש זמן עד אז.

faery18

New member
לא הייתי ממליצה לך להריץ קטעים בטלנובלה כזו מצויינת כי הכל

שם חשוב לעלילות ואין שם קטעים מתים או משהו אני זוכרת שתמיד הכל היה משמעותי. אבל לשיקולך;]

למעלה