שאלות, חדשות, בקשות

• פותח הנושא elall
  • פורסם בתאריך

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבוע טוב לכולם

elall

Member
מנהל
האם נטליה אוריירו מצפה לילד שני?

אשת תקשורת יאנינה לטורה צייצה בטוויטר שלה שנטליה אוריירו בהיריון והידיעה התפשטה הרחבי באינטרנט
http://www.paparazzi.com.ar/teve/ya...-por-un-quiste-y-le-dio-un-embarazo/4666.html
אך יש אתרים שטוענים שנטליה כבר הכחישה את השמועות.
http://laubfal.com/otra-vez-natalia-oreiro-desmiente/
בנתיים, נטליה עובדת על סרט חדש ולשם כך עסוקה עכשיו בהקלטות של שירים של הזמרת הארגנטינאית חילדה.

elall

Member
מנהל
אריק הייסר עלול להצטרף לטלוויסה

יש שמועות שכבר דיברו איתו על שלושה פרוייקטים בנתיים הוא לא בחר משהו ספציפי

אווו חתיך שלי..סליחה שלנו

הלוואי
הבנתי שהוא ובת זוגו חברים טובים של רולי&בוייאר חבל שבת זוגו כבר עזבה את טלויסה. אגב אאורה כריסטינה גייטנר הצטרפה לטלויסה וכבר אפילו יש לה ליהוק בטלנובלה חדשה.

elall

Member
מנהל
אני יודעת חחח פרסמת את זה כבר מלא פעמים

האמת לא כזה מזיז לי מעבר שלה לטלויסה. אבל יופי לה, עכשיו מצטרף לאח שלה הארי.
גם אנדרס פלאסיוס הוא מאצטקה , למרות שלאחרונה יצא לו קצת לשחק בטלמונדו וקדנה 3. אגב, אותו ואת אריק מייצגת אותה חברה. ולאריק אין שום חוזב בלעדיות עם אף חברה, ככה שהוא יכול ללכת לאן שבא לו.
והחברות שלהם עם סבס ואנג'ליק בעיקר בזכות זה שפרננדה ואנג'ליק חברות ממש קרובות, הבנתי שהן אפילו גרות ביחד.

חחח כן חפרתי

לאריק אין חוזה עם טיוי אצטקה? חשבתי שנגמר לו והיא עובר לטלויסה.
&nbsp
ראיתי תמונה שלהם עם בני הזוג שעוד לפני התחיל צילומי הטלנובלה, מכירה?

elall

Member
מנהל
כן, זה מהחופשה המשותפת שלהם

יש להם מלא תמונות מהחופשה הזאת.
ולא, אין לו וגם כנראה לא היה. הוא אמר מתישהו בראיון שאין לו בלעדיות עם אף חברה, ונראה לי שהוא עושה את זה בכוונה, כי הוא אוהב לגוון.

faery18

New member
נחמד..ללא ספק יש לו טעם טוב בבחירת חברת הפקה חח

על שיר פתיחה של הטלנובלה החדשה של חואן אוסוריו

Shakira&Mana - Mi Verdad
בכיכובו של כריסטיאן דה לה פואנטה אגב ראיתי כבר שלושה פרקים וזה פשוט מדהים

elall

Member
מנהל
מאוריסיו אוכמן אולי יקבל נרקונובלה משלו

דמותו של מאוריסיו אוכמן "צ'מה ונגס" בנרקונובלה "אדון השמיים" זכתה לפופלאריות רבה. צ'מה אמנם הלך לעולמו ב"אדון השמיים" אבל יש דיבורים על סדרה חדשה שגיבורה הראשי יהיה צ'מה בכיכובו של מאוריסיו אוכמן.

ססר אבורה יגלם תאומים בטלנובלה החדשה של סלבדור מחיה

אחת הדמויות שלו הוא יגלם את אביהן של דנה גרסיה, מרילוס ברמודס וגרטל ולדז, דמותו השנייה תכנס בהמשך העלילה.
&nbsp
מי שלא יודע לפני 9 שנים השחקן גילם תפקיד כפול בעולם של חיות, אחת טובה ואחת רעה, על הטלנובלה הזאת היה אחראי גם סלבדור מחיה.

faery18

New member
אני רואה שהקטע הזה של התאומים תופס חזק לאחרונה חח

Don Nirtin

New member
בנוסף - אלכס סירבט ורנה קסדוס יצטרפו לטלנובלה!

לרנה קסדוס זו הטלנובלה הרביעית עם ססר אבורה (חבקי אותי חזק, אם חורגת, עולם של חיות פרא). קסדוס מוכר בעיקר בתור אביה של סילביה נבארו ב"שקרים", אך גם שיחק את הרשע בשתי הטלנובלות הראשונות שהוזכרו.
&nbsp
אלכס סירבט הוא כמובן החבר החתיך של ויויאנה, רפאל, ב"האומץ לאהוב" וזו לו הטלנובלה השנייה עם ססר אבורה.
&nbsp
תפקידו הכפול של ססר אבורה יתפרש כך שבהתחלה הוא יגלם דמות אחת ובהמשך העלילה יצטרף התאום השני.
&nbsp

כוכבי רבלדה לשעבר בטלנובלה חדשה של פדרו דמיאן

מדובר בכריסטיאן צ'אבס(ג'ובאני) ואסטפניה ויאריאל(סלינה) וראינו אותה לאחרונה כדוריס בלא מאמינה בגברים.
&nbsp
לטלנובלה אין עדיין שם רשמי וסופי ותתחיל את שידוריה במקסיקו החל מתחילת אוגוסט ו תחליף את Sueño de amor בה מככב כריסטיאן דה לה פואנטה.

למעלה