מילה של כבוד

faery18

New member
איסדורה חוטפת את ארתורו!

בעזרת שני הגורילות של ולורדה, וכאילו זה לא מספיק אז ליאונרדו מחליט להפציע ולתת בו כדור
מזל שהרופא המפוקפק שאיסדורה הזעיקה הצליח לייצב את מצבו פחות או יותר בתנאים לא תנאים האילה בבקתה המבודדת הזו פוברסיטו
סופיה וכולם הרוסים ודואגים
ואיסדורה היא החשודה העיקרית

כמה חבל שקייטנה ממשיכה לשתוק למרות שאיסדורה אמרה לה בפרצוף שזו היא שחטפה אותו
נכון שהיא איימה על קייטנה שהיא תפגע במשפחה שלה אם היא תדבר אבל עדיין.. פרננדס בכבודו ובעצמו בא ושואל אותה והיא כלום.. היא הייתה צריכה לשים את העניין בידיי המשטרה זה האבא של הנכד שלה, וזה הסבל של הבת שלה! כל עוד היא לא מדברת היא סוג של שותפה לפשע. למרות שזה טוב לראות איך היא מסתייגת ממעשייה של איסדורה מטיחה בה לשחרר את ארתורו ואפילו ניגשת לולורדה. אבל זה לא מספיק.

אני גם לא מבינה איך לינדה הבת דודה של איסדורה ממשיכה לשתוק ויותר מזה, לגור איתם! היא יודעת שיש לה דוד ובת דודה פושעים והיא לא חוששת לרגע להישאר איתם תחת קורת גג. הזוי
לפחות היא מנסה להניע את איסדורה מהמשך מעשייה הנפשעים אבל זה כמובן לא ממש עוזר.

אהבתי את סצנת החלום של ורוניקה איך ששוב אלמה תיקשרה איתה והובילה אותה לאיזור ההתרחשות! איזה חלום מצמרר איך שאלמה הגישה לורוניקה את הכובע של ארתורו ואיך שורוניקה הסתכלה למטה היא ראתה את הקבר שלו
קריפי
עכשיו בזכות ורוניקה יש למשטרה קצה חוט אחרי שכולם הלכו בעקבות החלום והגיעו לאיזור שורוניקה חלמה עליו כשהיא מכוונת אותם. שם הם מצאו את המכונית של האחים נטושה עם הנייד של ארתורו בתוכה

גם בגזרת פטריסיה יש לא מעט אקשן כשרוג'ר מכריח אותה לנסוע למקום מבודד כדי להרוג אותה בהוראתו של אוליסס
פטריסיה אומנם לא ידעה שהוא מתכנן להרוג אותה בהתחלה כשהוא הכניס אותה בכח למכונית באיומי אקדח והורה לה לנסוע יחד איתו. אבל בכל זאת זו הייתה סיטואציה מאיימת והיא ידעה שהוא מתכנן משהו... אז למה עדיין היא נראתה רגועה כאילו היא נוסעת לקניון?
אכן יש בעיה עם השחקנית כמו גם עם השחקן שמשחק את רוג'ר שכלל לא נראה רשע יש לו פנים טובות מידי לתפקיד הזה - אני לא הצלחתי להאמין לו שהוא כביכול עמד להרוג אותה

בכל אופן, מזלה של פטריסיה שהצליחה לחשוב על רעיון להציל את עצמה והציעה לרוג'ר תכנית אחרת תמורת הרבה יותר - את עצמה+
תמורת זה שרוג'ר יהרוג את אוליסס במקום שיהרוג אותה
אני רק מקווה שזו רק תכנית כדי למשוך זמן ולדווח עליו ועל אוליסס למשטרה, ושזו לא הצעה אמיתית מבחינתה של פטריסיה, אחרת היא תהפוך לרוצחת.

ליאונרדו גילה שאנדריאה וסמואל ביחד
(אגב אהבתי את הסצנות שלהם בבריכה
)בינתיים הוא שותק אבל כשקייטנה תשמע על זה..
אני לא רוצה לחשוב איך היא תגיב ועוד עכשיו מדובר על אנדריאה שהיא החשיבה אותה בצלמה ובדמותה...

כרגיל פרקים אדירים

evglev1

Well-known member
מנהל
בתשוקת הנצים החטיפה של איסדורה את ארתורו היה החלום הראשון

של וורוניקה, לפני כן כשוורוניקה והאחיות לא ידעו על הקשר של האחים לאלמה לא היו לה את החלומות. בעצם גם כאן זה רק עוד חלום אחד.

אם דמויות ידווחו למשטרה לא יהיה טלנובלות, לינדה בכלל נראית פחדנית שלא מסוגלת לכלום וקייטנה כנראה מפחדת שסופיה תדע שהיא כרתה ברית עם איסדורה נגד האושר שלה.

גם מפטריסיה לא הייתי מצפה שהתכנית שלה לא תהיה אמיתית במיוחד לאור התנהגותה והעובדה שלא העידה נגד אוליסס כדי להשאיר אותו בכלא ורוג'ר באמת לא נראה רע וזה נורא מפתיע כשהוא מנסה לרצוח מבחינת השחקן ולא מבחינת הדמות.

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה שקייטנה מפחדת מהאיום של איסדורה על משפחתה

שהרי הפושעים שמחזיקים את ארתורו חופשיים, אבל נראה שלאחר ששמעה את סופיה מול האחיות והילד אולי היא תשנה גישה.

זה שפטריסיה מבקשת מרוג'ר להרוג את אוליסס לא אומר שזה יצליח, לפושעים של אוליסס יש ביש מזל חבל על הזמן.

בתשוקת הנצים כשלאונדרו גילה על אנדראה וסמואל הוא רץ לספר לפטריסיה, אבל כאן גם פטריסיה וגם האחים והאחיות יודעים לפניו, הוא למעשה הלפני אחרון לגלות כשהאחרונה תהיה קייטנה, אה בעצם גם פליפה יודע רק על הרגשות של אנדראה ולא שזה כבר הפך לרומן. בעוד בתשוקת הנצים הוא הראשון שגילה והאחים והאחיות גילו כשהאחים שארתורו שמע חלק מהמריבה בין סמואל לפטריסיה והאחיות גילו כשפטריסיה באה לדבר על זה עם אנדראה. נחמד שכאן רק ארתורו וסולדד תפסו על חם והאחיות כבר שמעו מאנדראה.

faery18

New member
היא לא צריכה לחשוש לדבר כי פרננדס לצדה ולא רק בתור שוטר

אלא גם בתור בן אדם שאיכפת לו ממנה כמו שהוא אמר לה. נקווה באמת שהיא תשנה את דעתה בעקבות השיחה של הבנות ששמעה.

Gina101

New member
אין קשר לזה שפרננדס לצידה, קודם כל הוא שוטר

בכל אופו הוא נראה שוטר אמין ולכן אם ימצא קשר בין איסדורה לקייטנה בעניין החטיפה הוא יהיה חייב לעצור גם את קייטנה.
מאד מקווה שקייטנה תספר לפרננדס כל מה שהיא יודעת

faery18

New member
אבל זה שקוף שיש לו רגשות אלייה

אם היא תספר לו את האמת בדיוק כמו שהיא אני בטוחה שהוא יאמין לה שהיא לא קשורה לזה.

faery18

New member
ורוניקה שוב מקבלת רמזים מאלמה דרך החלום

על מקום הימצאותו של ארתורו אבל היא ופלביו לא מצליחים להגיע לבקתה בגלל הבוקרים החמושים שלדעתי הם משת"פים של איסדורה
ובינתיים ארתורו המסכן עובר התעללויות מאיסדורה השטנית
אהבתי איך שסופיה נכנסה בה והראתה לה את הדרך החוצה יחד עם האחיות שלה ו-קייטנה..!
עכשיו רק חסר שקייטנה תפתח כבר את הפה ותדבר

לא יאמן - פבלו סופסוף החזיר לליאונרדו מכות והגן על עצמו כמו שצריך..! פשש הגיע הזמן כל הכבוד לו! זה כבר היה מביך לראות איך הוא כל הזמן חטף ממנו בזמנו מבלי לפחות להגן על עצמו. מוטב מאוחר מאשר בכלל לא חח
אבל למרות זאת הוא סיים זרוק על הרצפה מחוסר הכרה
אבל על זה אין המ לבוא אליו בטענות מאחר וליאונרדו הפחדן תקף אותו מאחורי הגב אחרי שפבלו כבר חשב שהוא גבר עליו... כל כך מתאים לליאונרדו לתקוף מאחורי הגב... פחדן

אוליסס הרג אותי איך הוא נפל על הברכיים ובכה בקול על "מותה" של פטריסיה כמו ילד מפגר
ביקשת "להרוג" אותה אבל עכשיו אתה רוצה אותה בחזרה?

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן סוף סוף ראינו שפבלו לא חלשלוש

אבל לאונרדו הוא פחדן שתוקף מאחור.

אין ספק שהאנשים הם משת"פים של איסדורה, מי עוד ישמור על השטח.

אוליסס באמת מגעיל, אבל גם בתשוקת הנצים הוא ביקש מיד ימינו לרצוח את המקבילה של פטריסיה וגם בכה עליה כאילו היא "מתה" במקרה.

faery18

New member
סופסוף קייטנה מדברת

כמובן שלפרננדס לא לקח יותר מידי זמן לעצור את איסדורה
עכשיו נראה איך תתפתח החקירה שלה

&nbsp
נראה שפטריסיה אכן ירדה נמוך יותר ועכשיו היא מוגדרת "רוצחת"
למרות שהרצח של אוליסס נכשל. ואני בתמימותי עוד חשבתי שזו רק תכנית שלה למשוך זמן כדי לדווח למשטרה
פטריסיה הזאת לא שווה כלום
ואני עוד חשבתי לעצמי "כמה טוב שלפחות עכשיו היא מבינה את הטעויות שעשתה עם סמואל אחרי שהודתה שלא הייתה בסדר". אבל נראה שיש לה עכשיו עמדה עוד יותר תוקפנית כלפי אנדריאה והיא כבר התלבשה בשחורים מוכנה להיות נוכחת בהלוויה של אוליסס
אססינה!

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה שזה השלב שבו מנסים לדחוס כמה שיותר דמיון לתשוקת הנצים

ומכניסים את הקטע של אוליסס, פטריסיה ורוג'ר וקראתי בתקצירים שזה גם שהסיפור הזה יסתיים בול כמו שזה הסתיים בתשוקת הנצים.

וגם גיליתי למה הרגו את הדמות של לוסיה, כי בתשוקת הנצים השכנה של האחים והאחות שמתה לקחה את המקבילה של אלמה לבית של המקבילה של קייטנה במטרה לסחוט כסף וגם היא הייתה אשת שוק שראה שהיא נוכלת וקייטנה של תשוקת הנצים יישמה את המשפט אמור מי החברים שלך ואומר לך מי אתה, ושפטה את אלמה על פי החברה שאיתה בעיה, וגם כמובן שהיא לא רצתה להאמין במה שאלמה סיפרה ולכן נהגה כפי שנהגה והחליטה שהכול שקר, כשבעלה לא יכול להגן על עצמו. אז כשאותה שכנה ראתה את רות (וורוניקה) היא פחדה שזאת הרוח של אלמה רודפת אחריה ולכן יצאה מדעתה. ואני רואה שגם כאן חואנה למרות שאני אפילו לא קורה לדמות המקבילה בתשוקת הנצים חואנה כי אין שום דמיון בין הדמויות מתחילה קצת לאבד את השפיות. אז מכיוון שלא היו לה סיבות להרגיש פחד ויסורי מצפון כשראתה את וורוניקה, אז היה צריך תרוץ למה היא תשתגע ובשביל זה הרגו את לוסיה למרות שבתשוקת הנצים היו לאישה הזאת שני בנים ולא בן ובת ושני הבנים נשארו עם האחים לאורך כל הסדרה.

faery18

New member
ושם מצבה של חואנה השתפר בסופו של דבר?

פה יכלו לוותר על איבוד השפיות של חואנה, מספיק הרגו לה בת:(

evglev1

Well-known member
מנהל
כן שם היא מצבה השתפר בסוף והיא הבריאה אפשרות ל

בהחלט לא היו צריכים את הקטע הזה, אם היו זקוקים למישהי טובה בבית משוגעים להמשך העלילה, אז יש את האימא הביולוגית של איסדורה.

הדר

מצטער ששוב לא עניתי אז.המחשב עדיין חצי מת וגם הייתי בביה''ח שבוע שעבר.
בכל מקרה,אני רק בפרק 63
.

מקווה שאת אהבות אמיתיות תחליף השיבה הביתה ואז תיתני לה צאנס

לגבי המקסיקניות,כמו שרשמתי בשרשור של המצופות,אני מעדיף את שהאל יסלח לך או את אל תעזוב אותי.אבל כמובן שאתן צאנס גם לתשוקה וכח.

evglev1

Well-known member
מנהל
מצטרף גם אני מאוד ממליץ על השיבה הביתה להדר

ולכל מי שפספס במידה ותחזור במקום אהבות אמיתיות.

למעלה