faery18

New member
נחשפו השירים לאירוויזיון

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4772769,00.html

אני אישית לא צפיתי בכוכב הבא לאירוויזיון כי אני לא מתחברת למה שעשו מהתכנית הזו שעוד איכשהו בעונה הראשונה שלה הייתה סבירה ונחמדה. ובטח שלא מתחברת למנחים בדגש על המנחה הראשי המעיק והמציק
אבל האירוויזיון די מעניין אותי ככה שאני הולכת לצפות בגמר ביום חמישי כדי לראות את ההופעות של השירים ואיזה שיר וזמר ייבחרו.

שמעתי את שלושת השירים וללא ספק כבר משמיעה ראשונה הכי אהבתי את השיר של חוביׁׁ(גם נופר שרה את אותו השיר אבל הסגנון שירה שלה לא קשור לשיר ודי הורס אותו לטעמי)בעצם זה השיר היחיד שאהבתי, יש בו המון עוצמה וקטעים חזקים. הדבר היחיד שחסר לי בו זה יותר קצב בפזמון(מקווה שישדרגו את העיבוד אם הוא ייבחר)אבל שיר ממש יפה. לא פלא דורון מדלי
ולחובי ללא ספק יש קול מעולה גם בכוכב נולד הוא היה בין החזקים ווקאלית.

faery18

New member
ישש חובי לקח
איזה ביצוע
עוד מישהו ראה?

הוא עבר את נופר רק באחוז! התקפת לב הם עשו חח

הוא נתן הופעה מדהימה. השיר באמת חזק, לדעתי יש לנו סיכוי גם השנה להתברג בין עשרת המקומות הראשונים
בהצלחה לחובי!

faery18

New member
רנת תראי

יצא לי לעבור היום ליד חנות חיות והיו כמה כלובים שהיו בחוץ ביניהם הכלוב של הארנבונים המתוקים האילה אז אמרתי אני אצלם לך כי אני יודעת שאת אוהבת חח

אגב חלמתי על ז'וז'ו

חלמתי שהוא בבית ואני מרימה אותו ומלטפת אותו ואח"כ לוקחת אותו למרפסת, שמה אותו בכלוב שזרקנו שהוא כבר לא משהו ולפתע צץ ארנבון בגודל של נמלה, הזוי.
&nbsp
דיברתי בהוסטל והם התגמשו לגבי אוגר אבל צריך שיהיה לי תקציב לזה, למרות שמתחשק לי יותר שרקן שזה בגודל ארנבון.

faery18

New member
חחח נחמד

איזה יופי שהם מתגמשים איתך, גיגלתי עכשיו "שרקן" ולפי איך שהוא נראה זה דומה לחיה הזו שבשחור לבן בצד ימין בתמונה שצילמתי של הארנבונים. באמת תהיתי מה זו החיה הזו כי זה לא נראה כמו אוגר וזה לא נראה כמו ארנב חח

faery18

New member
איזה מציק הפליקסים שתפוז מצרף להודעות שאנחנו כותבים

זה נראה כאילו זה חלק מההודעה אבל זה לא! זה לא בכל ההודעות אבל זה מיותר לדעתי ומשול להתערבות בהודעה שמשתמש כותב. עד עכשיו זה היה בצד השמאלי של האתר, לא הבנתי למה שינו.

faery18

New member
במחשב לא מפריע לי הפרסומות כי יש לי חוסם פרסומות

אבל בנייד הפרסומות פה בהחלט סיוט בגלל זה אני כמעט ולא נכנסת ממנו לפה רק במקרים נדירים, ממש לא נוח גם לא האתר המותאם

למעלה