שדרות ברזיל

evglev1

Well-known member
מנהל
לא שאני מתכוון לסכם פרקים אבל הגיעו הפרקים שידעתי שיבואו

כי נתקלתי בקטע בשידור הראשון, אם רצח הכלב של בטניה, וסליחה ניר שמהסיבה הזאת נטשתי את הכול בשביל האהבה ואני התחלתי לצפות בשדרות ברזיל למרות שידעתי שזה יבוא וצפיתי בסנטה דיאבלה למרות שזה קרה גם שם.

אבל לצערי לפחות בגרסה הבינלאומית הכלב הופיע רק לפרק הרצח שלו ולא הראו את בטניה והחבר שלה עם הכלב, האם גם בגרסה הברזילאית הכלב הוא רק כדי שכרמיניה תוכל לפגוע לבטניה במקום כואב במחשבה שהיא ריטה, רק לשם כך הכניסו את הכלב לעלילה, או שהיו קטעים איתו בגרסה הברזילאית?

והכול בגלל החמדנות של נילו שרוצה לקבל כסף גם מנינה וגם מכרמיניה אז הוא הסגיר לכרמיניה את ריטה-בטניה המזוייפת ולא את ריטה-נינה האמיתית, אבל בטניה שילמה את מחיר החמדנות שלו שכרמיניה עבדה עליו עם חיקוי זול, אבל עדיין הכלב שלו שילם את המחיר ועדיין שום דבר לא מספק אותו, הוא הבין שהכסף של נינה הוא מהכופר של החטיפה של כרמיניה ומנסה לשים יד על הכסף שנינה מחביאה, מזל שיש את אימא לוסינדה להציל אותו. למרות שגם כאן לא ברור נראה שלוסינדה היא אימא של כרמיניה, ואמנם היא התייחסה יפה לבטטה, אבל כמו לשאר הילדים, אז איך נתנה לנכד שלו לגדול כעוד ילד שזרקו לזבל ובנכדה שלה אגתה היא בכלל לא מתעניינת.

בינתיים לריטה יש בעיה יותר רצינית מקס שם לב לתגובה שלה לנקמה של כרמיניה בריטה לאחר שניסתה לפתות אותו והוא עקב אחריה וגילה שריטה היא נינה והריטה שכרמיניה מכירה היא בטניה, כדי להוציא מידע והיא הציעה לו את החצי מיליון מהחטיפה בתמורה לשתיקתו. ממש מזלה של נינה שמונליזה שכנע את איוונה לא לתת למקס לחזור בשביל הכסף והוא צריך לחזור מאהבה והיא לא נתנה לכרמיניה ומוריסי לשכנע אותה להשקיע בעסק של מקס והיא סירבה בתוקף אחרת מקס בטוח היה מסגיר את ריטה, אבל עכשיו היא מקור הכסף היחיד שלו.

עוד משהו שאולי ברור בגרסה הברזילאית ופחות בגרסה הבינלאומית זה הזעם של מונליזה על אולנקה שאמנם זה לא יפה, אבל בגרסה הבינלאומית לא היה שום רמז שמונליזה שוקלת או לא רק מתכוונת אלא אפילו שוקלת לסלוח לסילאס את המחלה המזוייפת ולחזור אליו ובינתיים מסתבר שאולנקה לטענתה ידעה שהיא מתכוונת לחזור לסילאס והיא מגיבה כאילו סילאס ואולנקה בגדו בה כשהיא הייתה במערכת יחסים עם סילאס.

Don Nirtin

New member
הפסדת טלנובלה מצויינת

הכלב נרצח רק בפרק החמישי כדומני ולא מראים יותר את הכלב.
&nbsp
לעומת זאת... קרלוטה

evglev1

Well-known member
מנהל
בפרק 2 אם כי בטח בפרקים המקסיקנים זה יצא בפרק 4

כי תמיד הם משדרים במקביל חצאי פרקים אחרונים של הסדרה הקודמת וחצאי פרקים של הסדרה החדשה וכך חמשת הפרקים הראשונים הם 10.

ואני יודע אחרי האומץ לאהוב אני יודע בוודאות שהטלנובלות של קריס מורנו זה בדיוק כוס התה שלי. אם כי עוד לא יצא לי לאהוב רעים גדולים ואכזריים, אהבתי רק רעים קטנים כמו מאורה מכישוף, פביולה מהחיים שגנבו ממני, רוברטה משקרים וכדומה. כך שאם את איסדורה אהבתי רק לשנוא, כנראה כך היה גם עם קרלוטה, בעיקר כי לא הייתי סולח לה את הכלב.

Don Nirtin

New member
קרלוס מורנו

והיא לא רק הרגה את הכלב. היא גם רצחה את הציפורים שמקרנה אחותה גידלה בעודה חיה.....

&nbsp
לפחות היה לה סוף הגיוני ומעניין.

evglev1

Well-known member
מנהל
כמה שהיא שנאה את בני משפחתה לא רק רצח הכלב קומם אותי

אלא גם היותו גור שזה היה גם באני אניטה בשלב מתקדם ובסנטה דיאבלה בהתחלה. אבל העובדה שהוא היה המזכרת היחידה של פלומה ממי שחשבה להוריה. אז נראה שלא רק לאחותה ולאחיינית שלה הייתה לה טינה אלא גם את אחיה היא לא אהבה באמת ובטח לא את גיסתה.

Don Nirtin

New member
בדיוק.

חבל שפספסת את הטלנובלה. היו שם הרבה דברים טובים וזו גם הייתה הטלנובלה האחרונה של כרמן מונטיחו ז"ל טרם מותה.
&nbsp
אגב, גם ססר אבורה שיחק שם בחלק האחרון של הטלנובלה והיו לו כמה סצינות מחשמלות עם לטיסיה קלדרון. בגלל זה קרלוס מורנו החליט לתת להם תפקידים גם ב"האומץ לאהוב".

faery18

New member
לי לא יצא לראות את הקטעים האילה בכלל כי גיליתי את הסדרה רק

בפרק שלושים ומשהו נדמה לי.
&nbsp
זו הייתה טלנובלה טובה מאוד למעט העובדה שהם הרגו את מקרנה
זה היה לא הוגן כלפי פלומה
אבל לפחות היה סוף טוב והרעה קיבלה את עונשה
לטיסיה קלדרון הייתה מעולה פה אבל באומץ לאהוב אהבתי אותה יותר

&nbsp
&nbsp

Don Nirtin

New member
כי באומץ לאהוב הוסיפו לה גם פן קומי

בעיקר בקטעים של הבן האהבל שהוגרל בגורלה. לא אשכח את הכינור שהיא עשתה כביכול בקטע רומנטי בין ססר אבורה לאוליביה בוסיו

faery18

New member
בדיוק
אני כידוע מתה על זה בדמויות
זה מוסיף להן המון!

חחח כן אני זוכרת

היא וססר קרעו מצחוק סגדתי להם!
הם לגמרי היו שם צוות מנצח

ססר גם קרע בקטעים עם הנעל
אבל הסוף שלה היה מעאפן איך שהיא קפצה מהמגדלור ההוא בבית כלא
לא אהבתי שהרגו אותה. למרות שהייתה נעל
..

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני לא אהבתי שהרגו אותה

ובעצם זאת עוד בעיה שהייתה לי עם הכול בשביל האהבה שקראתי את התקצירים בשידור הראשון והיה נראה שהראשית היא שק חבטות כל הסדרה המרשעת על הגובה ולראשית אין רגע מאושר בסדרה, הבנתי שזה גם המצב בלא מאמינה בגברים אבל אני לא בטוח, אבל זה נהדר שזה הולך כמו באומץ לאהוב, שקרים ושתי הסערות שכמו משחק כדורגל פעם הרעים "מבקיעים גול" ופעם הטובים ולא שמעל מאה פרקים המרשעת מנגבת את הרצפה עם הדמות הראשית.

Don Nirtin

New member
במקרה של הכל בשביל האהבה

הדמות הראשית נכתבה בצורה לא טובה (וגם לא שוחקה בצורה טובה). התוצאה היא שאף אחד לא התחבר למשחק הגרוע של הראשית הצעירה.
&nbsp
על המבוגרים אין מה לדבר. הם שיחקו בצורה מעולה לטעמי.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם בכישוף לדעתי הדמות של מריה חוסה לא הייתה כתובה טוב

וגם המשחק לא היה משהו בהשוואה אפילו למשחק של ג'קלין ברקמונטס בכואב הלב (השם של ויוה) שזה פצעים של אהבה (השם האמיתי).

למעלה