אימפריה

elall

Member
מנהל
לקומנדדור אלשנדרי נרו שחוגג היום יום הולדת 46!

faery18

New member
מזל טוב לו
צעיר
בסדרה מבגרים אותו באיזה 20 שנה יותר

elall

Member
מנהל
והנה "היורש" האמיתי והיחיד בנתיים של קומנדדור

faery18

New member
סופסוף סיימתי להשלים
אני פשוט בשוק מזה אלפרדו

אני לא מאמינה שהוא לעס ובלע את תוצאות הDNA
עד שהם עשו את הבדיקה!
לא הוא לא אמיתי

מסכנה כריסטינה כמה חיכתה לזה.. ואני ממש לא קונה את התירוץ המצוץ מהאצבע שהוא מכר לה כאילו שאם התוצאה הייתה חיובית הוא מבחינתו החתים את הזוגיות ושמם הטוב של אחיו ואליאני. איזה קישקוש הרי גם בלי הבדיקה הוא החתים בגד ופגע באחיו לא שאני מגנה על אחיו שגם לו לא היה חסר עם האופי הקשה שהיה לו. אבל נו באמת כאילו לא ברור שהוא פשוט דואג מה יחשבו בחוץ... הוא לא רוצה שערורייה הוא דואג אך ורק לשמו. כריסטינה הייתה צריכה להתעמת איתו חזק יותר ולא לוותר על התוצאות, ולא להתפשר על האימוץ שהוצע לה גם אם היא מקבלת את כל הזכויות כעוד יורשת. איך בכלל אפשר לחיות בחוסר ידיעה בנושא כזה חשוב? מה שכן, לא הבנתי מה כזה קשה להתקשר למעבדה הרי זה נמצא גם במחשב
אלא אם כן הקומנדדור ההזוי הורה למחוק גם משם את התוצאות. בכל אופן מעצבן שלא יודעים בוודאות אם היא הבת שלו או לא ואם בהמשך זה בכלל יתגלה

מריה קלרה הפכה לבלתי נסבלת היא נוראית
"ויסייינצ'י" פה ויסייינצ'י שם(
)איך שהיא מתחנפת אליו ונמרחת עליו כשהיא יודעת שכריסטינה מאוהבת בו. הרי גם כשהיא לא ידעה שהם נפרדו היא נמרחה עליו בלי בושה. שלא לדבר על איך היא מתנהגת לכריסטינה כזאת צבועה ודו פרצופית, עכשיו היא גם מעיזה לזלזל בה אחרי שהקומנדדור הכניס אותה לחברה "מה אבא היא תפקח עלינו מה היא מבינה בכלל בתחום??" ועוד עושה סצנות של התפטרות. כולה מלאה בעצמה
ציפיתי שכריסטינה תעמיד אותה במקום וגם את ויסנטי שבלי בושה התחיל איתה מערכת יחסים שנייה אחרי שסיים עם כריסטינה. הוויכוח ברחוב סתם היה ילדותי ציפיתי ממנה להרבה יותר. מה שכן, אהבתי איך שהוא קרא לקלרה בטעות בשם של כריסטינה
הפרצוף של קלרה היה שווה הכל
אבל הוא לא בדיוק הגן על כריסטינה כשקלרה ליכלכה עלייה לגבי ההצטרפות לחברה... בקיצור, מבחינתי ויסנטי מאכזב וכריסטינה לא מספיק קשוחה איתו ועם מריה קלרה. ומי חזר העירה? אנריקו! מעולה! מקווה שיישב לקלרה על הוריד הראשי
הדמות שלה ממש עשתה שינוי כיוון של 180 מעלות והאמת שחשדתי בזה אחרי המפגש הראשון שלהן בזמנו איך שקלרה אמרה שצריך לשמור אותה קרוב ולברר מה היא באמת רוצה...

בכל אופן, נראה לי שהקומנדדור הזה באמת התחלק על השכל חחח הולך לאיזה מכשף שיחזיר לו את הכוחות שכנראה הוא חושב שאיבד עם האבן
עכשיו הוא רוצה שוב להיות בין החיים למוות כמו שהוא היה אז כשאותו אדם הציל אותו, ולא איכפת לו לשתות בשביל זה רעל0_0

בכל זאת יש איזו נקודת אור לגבי כריסטינה, נראה שהכניסה שלה לחברה תעשה רק טוב היות והיא הנורמאלית היחידה שם. הגיע הזמן באמת שמישהו יעשה שם סדר ויחשוף את הליכלוך שמסתתר מתחת לשטיח של כל אחד מ"היורשים" ובראשם הגברת מריה קלרה

evglev1

Well-known member
מנהל
גם לא מבין מדוע כריסטינה או אפילו קורה לא מבקשות העתק

מהמעבדה, דווקא עד שקראתי את תגובתך דווקא האמנתי לתירוץ של זה אלפרדו, אם כי באמת אין מי שייפגע זה הוא ולא זיכרה של אליאני.

לגבי מריה קלרה זה לא חמור כמו בתקצירים כי חשבתי שעצם זה שכריסטינה תעבוד בחברה יגרום לה להתפטר, אך לא מה שאוכל אותה זה שהיא תפקח על כולם, כולל עליה, כלומר יש לה יותר סמכויות ממנה.

לגבי ויסנטי כריסטינה עדיין מתעקשת שהוא והקומנדדור חברים מקודם, היא עדיין שטופת מוח מהסיפורים של קורה, כך שאין לה עניין להילחם עליו. ומצד שני גם הוא לא מבין שקורה הרעילה אותה ומאשים אותה בקנאה כלפיו, או שזה סתם תירוץ להצדיק את הרומן שהוא מתחיל עם מריה קלרה?

אל תתפלאי אם האמונות התפלות של זה אלפרדו יתגלו כאמת מבחינת הטלנובלה. הברזילאיות לא נקיות ממדע בדיוני.

faery18

New member
זה אלפרדו הוא לא דמות אמינה בעיניי

לגבי מריה קלרה עוד לפני שהוחלט שכריסטינה תעבוד בחברה היא דיברה נגדה והתפללה שהDNA ייצא שלילי. מסתבר שכל ההתחנפות שלה לכריסטינה קודם לכן במפגש הראשוני שלהן הייתה רק הצגה.

faery18

New member
כולם בעקבות היהלום הוורוד

נראה שלא הספיק ללורייני לבלוע את טבעת האזמרגד במסיבת ההשקה אז עכשיו היא סוחבת גם את היהלום הוורוד מהבית של סילביאנו אין היא איומה
איך היא החביאה את כל השטרות מתחת למיטה שכבה עלייה הביטה ממול ביהלום וציחקקה לעצמה
רק חבל שאין לה מושג שעכשיו עדר שלם צועד לכיוון הבית שלה בעקבות אותו יהלום חחח זה אלפרדו מרתה סילביאנו קורה והכלבלב הנאמן שמצאה לה
זה הולך להיות מעניין

איזה יופי שכריסטינה לאט לאט חושפת את היסודות המפוקפקים שעליהם בנוייה ה"אימפריה" של הקומנדדור המהולל - הברחת יהלומים שלא כחוק
מפתיע שזה אלפרדו מחליט פתאום למנות אותה דווקא למטרה הזו - חשיפת האמת המפוקפקת והליכה בדרך הישר
הוא הודה בזה בפני פדרו... וזה יאמר לזכותו של הקומנדדור. לפחות הוא הבין שהכל צריך להיעשות בצורה חוקית
מוטב מאוחר מאשר לעולם לא. כריסטינה היא פשוט נכס לאימפריה
חכמה שמגדירה לעצמה מטרות ברורות ושלוקחת ברצינות רבה את התפקיד שאליו מונתה.

אהבתי במיוחד איך שהיא התקילה את קלרה שאיך זה שהיא לא יודעת אם היהלומים והאבנים שהיא מתעסקת איתם הם חוקיים או לא. לא מפתיע אותי איך שמריה קלרה ענתה לה "שזה לא מעניין אותה ולא התחום שלה" ואיך שגילגלה את הכדור לזה פדרו. למרות ששקוף שמריה קלרה יודעת גם יודעת שהאבנים ממש לא חוקיות. לפי ההתנהגות הלחוצה שלה היא ודאי מסתירה עוד כמה דברים במיוחד בקשר לכסף שהיא מקבלת לייצור התכשיטים

איזו
היא איך שהיא דיברה עם ויסנטי בטלפון בקול מתחנחן בכוונה כדי להקניט את כריסטינה
מסכנה כריסטינה איך שלא ידעה מה לעשות עם עצמה ופשוט יצאה מהמשרד בפנים עצובות
מחכה לרגע שהיא תעמיד את הקלרה הזו במקומה וכמובן שויסנטי יתעשת על עצמו ויחזור לכריסטינה.

מה שכן, לפחות הוא האט את הקצב עם קלרה ואמר לה שהוא צריך זמן להתגבר על כריסטינה שזה כבר משהו

evglev1

Well-known member
מנהל
לורייני כנראה הייתה עורב בגלגול הקודם

עם כל האובססיה שלה לתכשיטים והנטייה לגנוב כל תכשיט שהיא רואה.

מסתבר שהקומנדדור לא שההברחה שבה זה אלפרדו מתעסק היא לא רק כדי לא לשלם את המכס, מסתבר שמדובר בתעשייה של עבדות וניצול ילדים. אנחנו ראינו את זה פדרו נחמד לעובדים במכרות אך מסתבר שמאחורי הקלעים הכסף נחסך לא רק באי תשלום מיסים על תכשיטים יקרים אלא גם על עבודות במכרות בשכר רעב וכל זה מעולם לא עניין לא את זה אלפרדו ולא את מריה קלרה. בעצם אם כבר גם לתעשייה חוקית השתתפתי בסדנת שוקולד ומנחה הסדרה סיפר שבשביל תעשיית השוקולד והקקאו מנצלים ילדים ומעבידים ילדים באפריקה, שם צומח הקקאו, כל שמסתבר שגם בשביל עסקים חוקיים מבצעים דברים נוראים בעולם השלישי של מזרח אסיה ואפריקה.

מריה קלרה גאוותנית והיא משתמשת בקשר שלה עם וויסנטי כדי לנקום בכריסטינה אלא שהעזה לבקר אותה. נראה שמריה קלרה הייתה נסיכה מפונקת ואמנם על נייר היא הייתה עבודת שכירה, אבל אביה שהיה הבוס שלה מעולם לא התערב במה שהיא עושה ונתן לה אוטונומיה מלאה, כשיש פיקוח עליה ויש מישהו מעליה היא שולפת ציפורניים כי זה משפיל אותה לתת דין וחשבון למישהו.

faery18

New member

מעניין מה שאתה מספר על מאחורי הקלעים של תעשיית השוקולד, אגב סדנת שוקולד נשמע אחלה דבר חח

&nbsp
לדעתך קלרה שולפת ציפורניים רק בגלל ההשפלה או שהמגננות הן גם מאחר ויש לה מה להסתיר?
כי לי נראה שהיא בהחלט מסתירה דברים.

evglev1

Well-known member
מנהל
עוד לא צפיתי בפרק 90, אז אני אין לי דעה בעניין

evglev1

Well-known member
מנהל
לא בטוח שזה אלפרדו רוצה לפעול באופן חוקי

כי הרי הוא מבקש מזה פדרו להכין מה שכריסטינה רוצה ודברים כאלה נעשים בדרך כלל בזיוף מסמכים והלבנת כספים. מה גם שאחרי דברי מריה מרתה לבנה, נראה שזה אלפרדו לא פועל כדי להתחיל לפעול באופן אלא למחוק את כל הסימנים לקראת המלחמה עם הבן של סבסטאו. כפי שמריה מרתה אמרה שאצלו הכול מחושב, ולכן עכשיו אני בטוח שצדקת וזה אלפרדו לא רצה לראות את תוצאות הבדיקה כי הוא פוחד מרכילויות על כך שבצעירותו שכב עם גיסתו ועל מעמדו בחברה הוא מגן ולא על הכאב שלו או כבודה של אליאני.

faery18

New member
אתה הבנת שהוא אמר לפדרו לזייף מסמכים? אני הבנתי ההיפך

שהוא אמר לו לחשוף את כל הנתונים בפני כריסטינה. כי התפקיד שלה זה לתקן.

ואכן מאוריליו הוא הסיבה העיקרית לשינוי הכיוון של זה אלפרדו והוא גם היווה משקל מסויים להחלטה שלו רק לאמץ את כריסטינה. שהרי הוא מאיים על האימפריה שלו ועל "שמו הטוב".

אמרתי לך זה אלפרדו הוא לא דמות אמינה, יש לו הרבה מינוסים אבל מה שכן הוא עדיף על המשפחה שלו שהיא פי כמה וכמה יותר גרועה ממנו. חוץ מכריסטנה המקסימה כמובן.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני הבנתי את זה מהשוואה של כריסטינה למס הכנסה

שהוא הסביר לזה פדרו שגם בלי כריסטינה אם הייתה ביקורת פתע של מס הכנסה הם היו נופלים והבנתי מזה שהוא רוצה שהכול יהיה מוכן לביקורת חיצונית שלא תחשוף את האמת על האימפריה. אבל המילה זיוף אכן לא הופיע בתרגום ובטח גם לא בטקסט.

האמת עם כל הרפש של מריה קלרה אני לא יודע אם היא טובה או גרועה מאביה והאמת גם ז'ואו לוקאס דווקא הכי דומה לאבא ולא בטוח גרוע ממנו.

למעלה