סיכום שבועי

faery18

New member
שמעתי שזו הדיעה בעיקר של רוני נומה מפקד פיקוד מרכז הכושל

אם היו אומרים לי לפני כמה זמן שזו הדיעה גם של בנט הייתי בטוחה שעובדים עליי אבל כיום לכל דבר אני יכולה להאמין עליו.

זה פשוט שערורייה שאנחנו נותנים לטרוריסטים לכהן כחכ"ים ועוד מממנים אותם מכיסינו! אני לא מופתעת שזו ההתנהגות שלהם. ליברמן כבר היה מוצא דרך להרחיק אותם מהכנסת לצמיתות. ליברמן חזק בקטע הזה של הנאמנות.

evglev1

Well-known member
מנהל
עובדה שביבי הצליח לחסום את כל אפשרויות החקיקה שלו

נגד אותם ח"כים והוא לא רק שלא פרש אלא גם הצטרף לגוש משותף של הליכוד וישראל ביתינו, אחרי שביבי, ברק בגין, ריבלין ווינשטיין הרסו את כל החוקים שהוא רצה לקדם בנושא ובתמיכת כשליש עד חצי מח"כי הליכוד.

כך שבעניין הנאמנות והביטחון ליברמן לא מזגזג, אבל כמו ביבי ובנט לא עשה שום דבר בנושא כחבר בממשלה.

faery18

New member
אבל אולי אם לליברמן יהיה מספיק כח בידיים הוא יוכל

לחולל שינוי.

evglev1

Well-known member
מנהל
לצערי רוב הביטחוניסטים בעד אבו מאזן

דן חלוץ שתפסתי ממנו בגלל חיסול שחאדה ומאיר דגן שנראה ימני בתקופת שרון הצטרפו לתמיכה ביוזמה הסעודית שאני קורא לה שטנעודית.

גם בני גנץ אמר לאילנה דיין שזה לא טוב שאין מהלך מדיני. וגם גבי אשכנזי כבר נראה שבדרך למחנה הציוני. וגם בשומרי הסף מופיעים כל ראשי השב"כ האחרונים חוץ מאבי דיכטר שהצטרף לליכוד.

faery18

New member
אכן, לצערינו השמאל השתלט על כל מוסדות השלטון כולל על הצבא

יש רוב ימני בעם אבל גם אם היה מנהיג ימני אמיתי עדיין השמאל היה קובע כמו בג"צ שבעצם מחליט כמעט הכל וברור מי שולט בו.

evglev1

Well-known member
מנהל
ובכלל מרכז זה מושג מעוות

פעם תכנית אלון הייתה עמדת המרכז, היום מי שתומך במסירת כל יהודה ושומרון חוץ מגושי התיישבות ומזרח ירושלים נחשב למרכז ואפילו למרכז ימין. זה מגוכך שטוענים שציפי לבני, הפודלית של השמלאן הקיצוני חיים רמון היא מרכז, רק משום שפעם הייתה בליכוד או שאולמרט שהציע לאבו מאזן יותר ממה שברק הציע לעראפת וברק עוד ניסה לאגף אותו מימין נחשב למרכז בעיני התשקורת.

אבל לפיד באמת מקפיד תמיד להיות ימינה מהרצוג שגם הוא נבהל והתחיל להביע עמדות שפויות שאבו מאזן לא פרטנר ושאי אפשר להגיע לפתרונות של שתי מדינות במצב הנוכחי.

faery18

New member
גם אני לא מאמינה במושג הזה.

כן עכשיו גם הרצוג משחק אותה מרכז, הוא מנסה להרוויח קולות מלפיד.
&nbsp
&nbsp

elall

Member
מנהל
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: לא הרגשתי כל כך טוב
טלנובלת השבוע: אימפריה
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: לילה קבראל ואלשנדרי נרו
קניית השבוע: טלפון חדש