אימפריה

faery18

New member
כמה יהירות יש בזה אלפרדו
אבל אהבתי את הסצנות על ההר

אחרי שכריסטינה וזה אלפרדו עוברים את בדיקת הDNA, הוא לוקח את איזיס ל"הר המפורסם" שלו כדי "להטעין מצברים ואנרגיות לקראת הבאות" בין היתר על ידי "טקס כאילו חתונה" סמלי שכזה בינו לבין איזיס. הסצנות היו מהממות עם כל הנוף והמילים היפות
איך שזה אלפרדו העניק לה שמלה לבנה וזר פרחים על הראש
הכל היה נורא יפה וחגיגי כזה. אבל רק דבר אחד היה חסר-כומר
אני מאמינה לאיזיס שהיא אוהבת את הקומנדדור אבל לקומנדדור קשה לי מאוד להאמין. הוא רואה באיזיס מפלט מסויים נוח לו לרוץ אלייה כדי לברוח מהבעיות שלו אבל לא חושבת שהוא באמת אוהב אותה אחרת הוא היה מתחתן איתה במציאות ומביא כומר להר ולא מסתפק רק בטקס סמלי ובמילים יפות. אבל בגדול היו סצנות יפות

מה שכן, לא הכל הלך מושלם לקומנדדור שלנו חח מאחר ומרתה כבר תכננה לו משהו משלה ככל הנראה בעזרת מאוריליו. לא רק המכתב היה זה שהרס לו את ההנאה אלא גם העובדה שבביקור הקודם שלה מרתה לקחה מהמערה את הקמע הסודי שלו-היהלום הוורוד. משום מה הוא מאמין שזה נותן לו אנרגיות/מזל. התגובה שלו כשלא ראה את היהלום הייתה די מוגזמת יש לציין
ברור שמרתה היא גנבת ושלא הייתה לה זכות לגעת ביהלום ולקחת אותו משם לעצמה. אבל הוא ממש התחרפן זה היה מפחיד חח.. העובדה שהוא מאמין שהיהלום הזה נותן לו איזה אנרגיות מזל או משהו זו סתם אמונה תפלה שלו.

וכמה יהירות איך הוא התהלך לו על ההר "גם אם העולם והיקום יקשרו קשר נגדי אני יוכל להם אני כל יכול אני ז'וזה אלפרדו מדיירוס האימפריה שלי העולם שלי ההר הזה שלי"! חח בן אדם תוריד קצת את האף אתה לא יותר טוב מאף אחד אחר ולא מעל אף אחד בטח לא אחרי הדרך הדי מפוקפקת שבה הגעת לאן שהגעת

הסצנה שהמשוגעים ברחו עם סלבדור מהבית משוגעים דרך מנהרה הזכירה לי את החמאס עם המנהרות שלהם

איזה קטע שאנה ממש מקנא לננה ונראה שהוא אכן לא הומו כמו שהיה ניתן להבין בהתחלה. לפי איך שזה נראה עכשיו לא ירחק היום שיהיה בין שני אילה משהו

קלרה וויסנטי מעצבנים, קלרה ממש עברה לצד של מרתה בלי בושה ועוד מנסה להצתדק כאילו היא פועלת נגד כריסטינה רק בגלל הדודה שלה וכאילו אין לה דבר נגד כריסטינה. כן ממש.. לא רק שהיא מנסה להוציא אותה מהמשפחה והחברה אלא היא גם מנסה לקחת לה את ויסנטי
וויסנטי פשוט חסר רגישות איך שהוא כלל לא מנסה להבין עד כמה החיים של כריסטינה קשים ומסובכים. נכון היא טעתה אבל הוא צריך להבין את המצב שלה ללא אוזן קשבת ללא גב, עם דודה מטורללת.

evglev1

Well-known member
מנהל
בשביל נישואים אמיתיים צריך קודם להתגרש

ונראה שהכסף והכוח חשובים לו יותר. הטקס היה באמת מקסים.

faery18

New member
אכן, הוא היה צריך להתגרש ממרתה עוד ממזמן אם באמת היה מאוהב

באיזיס. ואז היה מביא גם כומר והופך את זה למשהו אמיתי ולא רק למשהו סמלי.

tami129

New member
הוא לא יכול להתגרש ממנה

מרתה יודעת כל מה שהוא עשה כולל את הברחות היהלומים לכן אם הוא יתגרש היא תספר הכל לתביעה

evglev1

Well-known member
מנהל
ואז לא יהיה לו לא כסף וגם יצטרך לילות התייחדות בכלא

כנראה עד שיהיה ממש קשיש שצריך לטפל בו כפי שמריה מרתה אמרה. אבל הוא כבר רצה להתגרש ומריה מרתה הזהירה אותו ממוריליו ולכן הוא חזר בו, כך שהוא מפחד על האימפריה שלו וגם מול מוריליו במקום לנסות להגיע איתו להסדר כי הרי הוא מאמין שיש לו זכות לחלק מהרכוש הוא מכריז עליו מלחמה. נראה שהוא הרבה יותר דומה לאישתו ממה שנראה לנו בהתחלה.

faery18

New member
יש לי להשלים פה כמה פרקים

אחרי שבימים האחרונים הייתי קצת חולה

למעלה