סיכום שבועי

סיכום שבועי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

°סופ"ש רגוע לכולם

מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע:המנהרות שהתמוטטו ולונה היום שמחה לראות אותי
דבר רע שקרה השבוע: גל של פיגועים שנהיה בשגרה ואבידות קשות והממשלה לא עושה כלום חוץ מלפרסם פוסטים בפייסבוק, מצאתי את ז'וז'ה בלי אוכל ובלי מים ולא היה מפגש מעריצים.
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: דנה גרסיה
קניית השבוע:
מאכל השבוע: תפו"א בתנור
שיר השבוע:
תמונה:

evglev1

Well-known member
מנהל
שמח שלונה כבר קיבלה אותך כבת משפחה

נראה שאחותך וגיסך מזניחים את ז'וזה מאז יש את לונה התינוקת.

זה אחי וגיסתי

וכן הם מתעקשים למסור אותה אילולא אני הם כבר היו מוסרים אותה למישהו אחר אבל אני לא מוכנה לכך.

evglev1

Well-known member
מנהל
סליחה על הטעות

כבר ניסית לבקר רשות לקחת אותה להוסטל?

ואיך שכחתי דבר נוסף טוב בהחלט

חידשתי את הקשר עם חברה טובה מהעבודה שהייתה מאושפזת זמן מה, ויצאנו לקניון ואחר כך באתי אליה הביתה והייתה לי קבלת פנים נעימה מהכלב שלה, בובי.

faery18

New member
אז ז'וז'ה עוד אצליכם?

על ויוה אי אפשר באמת לסמוך בדברים כאלה, מקווה לפחות שמאייטה התרשמה לטובה ונהנתה פה! לפחות כיף לדעת שהיא אוהבת את ישראל אחרת היא לא הייתה באה:]
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: שהמנצחים בהאווה במפלגה הרפובליקנים מלבד טראמפ שרק במקום השני, אז המקום הראשון והשלישי הם של אוהבי ישראל מובהקים שמבינים שאין עם מי לדבר בצד הפלסטיני שהכרטיס לתחבורה ציבורית הוזל.

דבר רע שקרה השבוע: הפיגועים וחפירת המינהרות האינטנסיבית מחדש.

טלנובלת השבוע: מילה של כבוד, משחק השתיקה, דילה, שדרות ברזיל, אימפריה.

תכנית השבוע: אין.

שחקן/ית השבוע: אהרון דיאז, אנה לורנה סנצ'ז, סקרלט גרובר, קימברלי דוס רמוס, כריסטיאן דה לה קמפה, גונסלו גרסיה ויאנקו, סוניה סמית, פביאן ריוס, מוראט יילדירים, גובאן מוראט אקפינאר, אסלי אנבר, סארפ אקאיה, דניאלה נבארו, האטיג'ה שנדיל, ארקאן פטקאיה, נג'יפ ממילי, יונג'ה ג'בהר, הוליה דארג'אן, אייפר דונמז, דבורה פלבלה, קאואן ריימונד, מוריליו בניסיו, אדריאנה אסטבס, ורה הולץ, מרסלו נובאיס, נטליה דיל, אלואיסה פריסה, לילה קברל, מרינה רוי ברבוסה, ננדה קוסטה, אלשנדרו נרו, ליאנדרה ליאל, דריקה מוראיס, אנדראיה אורטה, קאיו בלאט, דניאל רושה.

קניית השבוע: הסתפרתי.

מאכל השבוע: בורשט

שיר השבוע: כל השירים במילה של כבוד, גם של הזוגות וגם שפטריסיה וקנדלה שרות בבר, ובמיוחד השיר שהיה בזמן מעבר השבועות שהכול שקרים.

faery18

New member
בוודאי שזה בסדר

בעיקרון אני נוהגת לפתוח את פינת הסכמ"ש פעם בשבועיים אבל אם בא לכם גם השבוע בכיף את או כל אחד אחר מוזמן לפתוח מתי שבא לו אין לי בעלות על הפינה

faery18

New member
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: הטמפרטורות עלו והתנרמלו
והיה ניתן להפשיר
ומאייטה פרוני אחת השחקניות האהובות עליי דרכה על אדמת הקודש

דבר רע שקרה השבוע: האינתיפאדה וחפירת המנהרות נמשכים ללא מפריע + ביבי הפחדן מסר לחמאס שלא ידאגו לגבי המנהרות, שאנחנו לא מתכוונים לתקוף אותן אז שלא יתכננו מתקפת פתע בזמן הקרוב, ובינתיים הם יכולים להמשיך לבנות אותן בשלווה
אוף למה הוא נבחר שוב הוא כזה גרוע

טלנובלת השבוע: מילה של כבוד ואימפריה

תכנית השבוע: חדשות

שחקנ/ית השבוע: האחים והאחיות ממילה של כבוד+סוניה סמית', לילה קאברל וליאנדרה ליאל מאימפריה.

קניית השבוע: כיסוי חדש לנייד

מאכל השבוע: ממולאים

שיר השבוע: השיר של ז'וזה אלפרדו ואליאני מאימפריה שהפך לשיר של ז'וזה אלפרדו ומריה איזיס

תמונה:

evglev1

Well-known member
מנהל
מה שמדהים שלפי הסקרים ביבי היה נבחר שוב גם עכשיו

אם היו בבחירות, הוא עדיין מקבל את ה-27-28 מנדטים וגם לפני שבועיים הוא קצת ירד וליברמן ובנט עלו ועכשיו הוא ממש יורד טיפ טיפה, כולם נשארים פחות או יותר כפי שהם רק לפיד מזנק והמחנה הציוני וכחלון יורדים.

אבל ביבי לא מאבד קולות לא לבנט וליברמן ולא להרצוג ולפיד שכבר תוקפים אותו מימין. שלא לדבר על הליכודניקים שלא העזו להתמודד מולו במחטף הפוליטי של תרגיל חוסם סער של בחירות מקדימות ליו"ר המפלגה.

faery18

New member
זה באמת הזוי. מה שכן ראיתי סקרים ספציפיים לגבי התפקוד שלו

בעניין הבטחוני וליברמן מוביל על כולם. לביבי יש ממש מעט אחוזים.

אני לא בטוחה שבבחירות הבאות ביבי יוכל שוב לעבוד על כולם בעיניים אחרי שהוא כבר עשה את זה פעם אחת וכולם ראו שהוא רמאי.. הבעיה היא שיש עוד מלא זמן עד הבחירות הבאות ובינתיים נתקענו איתו ועם חוסר המעש שלו
שלא לדבר על בוגי הוא ממש בלתי נסבל עם ה"שיקול דעת ואחריות" שלו

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן בוגי יעלון באמת ממש אפס

מסתבר שכשברק היה שר ביטחון הוא היה בצד שלנו והיה נגד פינוי הבית בחברון שברק פינה ועכשיו עושה יותר. וגם כל כך שקוף שביבי הקדים את הפריימריס כדי שגדעון סער לא יוכל להתמודד על ראשות המפלגה ובוגי יעלון מצדיק גם את זה ומשבח את ביבי, ממש קאיה 2.

אכן ליברמן מוביל בביטחון כמו שברק הוביל בתור שר שמרוצים ממנו, אבל אנשים עדיין מפחדים מליברמן או בנט בראשות הממשלה ולא רואים בהם אלטרנטיבה לביבי, העם לא מרוצה מביבי בביטחון אבל לא רואה באף פוליטיקאי כמי שיחליף אותו, למרות שליברמן מוביל בסקרים על הביטחון. ואני בטוח שהארבע מנדטים שביבי גנב יחזרו לבנט או ילכו לליברמן או לפייגלין והוא לא יישאר איתם אבל עדיין יש לו 25 מיינימום והיחיד שמדגדג אותו זה יאיר לפיד.

faery18

New member
לא מבינה למה אנשים מאמינים ליאיר לפיד שמנסה למכור את עצמו

כמרכז. רק על פי הגישה שלו כשדרן בערוץ שתיים היה ניתן לראות בבירור שהוא שמאל מובהק.
&nbsp
אגב שמעת שבנט הציע להרחיב את היתרי העבודה של הפלסטינים בטענה שזה יוריד את כמות הפיגועים?
באמת שעובר עליו משהו רע, לא סתם ירד לי ממנו. עצוב להגיד את זה אבל אין ימין בישראל. אבל איש אחד קשוח יש, גם זה משהו ונראה לי שעם זה אני אאלץ להסתפק חח..

evglev1

Well-known member
מנהל
לא שמעתי, אבל מערכת הביטחון מבלבלת את המוח

כבר חודשים שהפתרון לטרור, הוא להקל על האוכלוסייה, להקל על בנייה ערבית בשטחי C, חיזוקים למשטרה הפלסטינית וכל מיני דברים. ייתכן ואלה שנחשבים ביטחוניסטים הציחו לבלבל גם לו את המוח.

דווקא שמעתי שהערבים ומר"צ מגינים על הח"כים הערבים שנפגשו עם משפחות המחבלים בטענה ששרת המשפטים איילת שקד נפגשה עם אימו של החשוד בטרור יהודי ועורך דינו של החשוד. כך שנראה שהבעיה של הבית היהודי היא לא שהם לא רציניים, אלא שהם בוטחים באנשים יותר מדי ואלה שאחראים על ביטחונינו פשוט מרמים אותם.

בכל מקרה לא לשכוח שהתכנית המדינית של בנט עוד מלפני שלוש שנים היא לתת זכות הצבעה לכנסת לריבבות הערבים שגרים בשטחי C.

למעלה