שאלות, חדשות, בקשות

• פותח הנושא elall
  • פורסם בתאריך

elall

Member
מנהל
מי? הרבה אנשים... לא לכולם יש ממיר מקליט או לא כולם

מתעסקים איתו. אם הם יבנו על זה שאנשים יקליטו ויצפו , אז שיעלו את זה לVOD וגמרנו. או שיוותרו על שידורים חוזרים במהלך היום או סופ"ש ויביאו עוד טלנובלות, אם גם ככה אנשים יכולים להקליט. כמו שאנשים צופים בחדשות, האח הגדול , הישרדות וכו', ככה גם טלנובלות. יש הרבה אנשים שרגילים כל יום בשעה מסויימת לראות תוכנית אהובה.

faery18

New member
כן היא מצולמת בחופים
בגלל זה אמרתי שלמרות הכל יש לה

צילומים מושקעים בנוסף לקאסט החזק. אילה שתי הסיבות שבגללן אני אצפה בה אם היא תגיע למרות הביאוס מהתפנית הטראגית בין העונות.

ברור שהשיבוץ של 23:20 הוא לא נוח אבל יש לי ממיר מקליט ככה שלי זה לא משנה. נחכה ונראה מה יהיה:]

evglev1

Well-known member
מנהל
זה היה נכון לפני הפיכת הערוץ בתשלום לטורקי

ויוה הוא ערוץ צפוף שיש בו 4 משבצות חדשות ספרדיות סך הכול והם נזכרו בארגנטינאיות, כך שהבעיה יכולה להיות במחסור במשבצות לשידור מקסיקניות.

וגם בתקופת הזוהר שקרים, אהבה מנצחת ואשת הברזל חודשים אחרי סיום שידורן במקסיקו.

אכן את תשוקה וכוח יותר סביר שיביאו בגלל קלונגה, אך עדיין 2015 עדיין לא ישן מדי, 2014 כבר כן.

Don Nirtin

New member
אני קצת רגשני.

לא בא לי לראות את החידוש של חבקי אותי חזק כי המקורי היה מעולה וזה נראה כמו גרסה חיוורת אפילו שסרחיו גוירי המעולה נמצא שם.

לגבי בלתי נסלח- ביי ביי. אפילו לא בחלומות.

אני דווקא כן מקווה לחדשה של קרלוס מורנו אחרי שמנעו מאיתנו את קיירו אמארטה עם כריסטיאן דה לה פואנטה

elall

Member
מנהל
מי כותב בפורום וואלה ברזיל?

במקרה נכנסתי להסתכל לפורום ברזיל וראיתי מישהי ממש מחפשת שיר מבבילוניה. אז אני לא כותבת שם, אבל אם מישהו יכול מוזמן לכתוב לה שזה השיר כנראה
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
היא שודרה רק פעם אחת ויש סיכוי לשידור חוזר

בעצם לא אתפלא אם בקרוב יודיעו על שידור חוזר לאור ההתעקשות לא לפרסם את המחליפה של הזמן שאהבתי אותך, כשביום שלישי בעוד 12 יום צריך לעלות הפרומו של המחליפה. הייתי בטוח שהיורשים תחזור לסיבוב נוסף והיא חזרה אבל באתר ולא בטלוויזיה, כך שאי אפשר לדעת שום דבר.

תודה

האמת שלא סיפרתי כמעט לאף אחד אבל הצעתי לויוה שיביאו נרקונובלות לויוה פלוס כי זה לא טלנובלות והם ענו שהם יבחנו זאת בהמשך.

elall

Member
מנהל
את לא רוצה לנסות את המלון הסודות עם אריק אליאס?

הייתי רוצה רוצה לראות אותה, אבל לאחרונה אין לי זמן, בקושי מסתדרת עם אימפריה הברזילאית.

faery18

New member
נראה יפה ומעניין רק הראשית נראית לי מעט מבוגרת

איזה יפה שיר הפתיחה שמתנגן בסוף
של דוד ביסבל

faery18

New member
כן תיארתי לעצמי אמרתי אני חייבת לחפש אותו

אגב שמת לב שיש לנו אותו טעם בשירים? חח שתינו גם התמכרנו ל - Voy A Amarte

keren dvir

New member
כן נכון יש לנו טעם דומה בשירים

אגב יש עוד חדש של דויוד ביסבל שהוא שיר האהבה של הזוג האנטגוני (הראשית והראשי השני במשלוש האהבה) בטלנובלה los ricos no piden permiso
דויד ביסבל הוא קונזצוס חח

למעלה