אימפריה

faery18

New member
אנריקו יצא מהתמונה כריסטינה מושפעת מקורה ודו בהריון

ויסנטי זכה בתפקיד של אנריקו במסעדה, ונראה שתכף גם באישה שלו - קלרה שכבר לוטשת עיניים
כמה חבל שכריסטינה נתנה לקורה למלא לה את הראש במעשיות על ויסנטי
אחרי הריקוד של ויסנטי וקלרה והתפקיד החדש של ויסנטי במסעדה, כריסטינה בטוחה שקורה צודקת שהוא בעצם משת"פ של הקומנדדור במטרה להרחיק אותה ממנו בהוראתו
כריסטינה מאכזבת פה ולא רק בגלל העניין הזה אלא גם בגלל ההחלטה הפתאומית שלה כן לבקש מהקומנדדור בדיקת DNA. בנסיבות אחרות זה היה מובן אבל במצב שנוצר.. זה פשוט לא נראה טוב.

ושוב, הכל בגלל שקורה לא מפסיקה לאכול לה את הראש בעניין
מצד שני אני מרחמת על כריסטינה. היא הייתה צריכה להתמודד עם כל כך הרבה בו זמנית - המוות של אמא שלה, מאמצי השיחרור של אחיה מהכלא, הגילוי על אבא שלה, והחפירות הבלתי פוסקות של הדודה הנוראית שלה על הירושה
ככה שאולי בעצם היה צפוי שבאיזה שלב כריסטינה תמעד, היא בסך הכל בן אדם שעבר הרבה בזמן כל כך קצר. כמו ששאנה אמרה לויסנטי, הוא צריך לגלות התחשבות מסויימת למרות שברור שמה שכריסטינה עשתה לו פוגעני ולא צודק. אבל בכל זאת.. הבעיה היא שקלרה הזאת תקועה ביניהם עכשיו. האמת בהתחלה חשבתי שקלרה חזקה וראויה לתשבוחות אחרי החתונה שלא הייתה, אבל במחשבה שנייה נראה לי שהדמות שלה קצת בעייתית. אפשר לומר שהיא לקחה יותר מידי בקלות את העובדה שאנריקו לא התחתן איתה
גם לא אהבתי איך שהיא אמרה שעכשיו היא תרקוד עם כל הבחורים במסיבה ובטח לא איך שנמרחה על ויסנטי בן הזוג של אחותה/בת דודתה כריסטינה! מה גם שלא ראיתי שהיא החליפה עם כריסטינה אפילו מילה אחת שלא לדבר על העובדה שאמרה בפני אמא שלה ואמנדה שהיא תעדיף שכריסטינה לא תגיע... גם הסצנה שלה היום בפרק עם זה פדרו לא הוסיפה לה יותר מידי נקודות. נראה שגם היא לוטשת עיניים לעבר הכיסא... בנוסף, לא אהבתי שהיא קיבלה את ההצעה של החברה האחרת לעצב בשבילם תכשיטים. זה מראה כמה היא רואה קודם כל את עצמה
חח כן בפרקים האחרונים די השתנה לי הרושם על קלרה
מסכנה כריסטינה שלפי הפרק הבא כבר רואה אותה ואת ויסנטי
שתפסיק לתת לקורה להשפיע לה על המוח ותתעשת לפני שהיא תפסיד אותו

סופסוף יש התקדמות עם דו ולוקאס - מסתבר שהיא בהריון ממנו!
לוקאס ממש הפתיע לטובה... בעוד היא הכריזה שהיא לא מעוניינת בתינוק(לא מרוע יש לציין לאור סיפור החיים הקשה שהיא סיפרה על עצמה
)נראה שלוקאס כן רוצה שהיא תלד אותו ולא מוכן לוותר על בנו
ונראה שהוא וגם הקומנדדור לא ישאירו לה יותר מידי ברירות אלא ללדת אותו

ועניין אחרון - מרתה פשוט בלתי נסבלת בפרקים האחרונים עם השנאה הלא ברורה שלה לדניאלי
אני מתה על השחקנית אבל הדמות ממש מלאת שנאה לדניאלי המסכנה והיא רק מחפשת יחד עם אמנדה איך לעשות לה את המוות ולהפריד בינה לבין פדרו
אהבתי שבסוף פדרו לא נתן לאמנדה לפתות אותו ואיך שהוא דיבר על זה עם דניאלי שהאמינה לו בסופו של דבר. הבעיה היא שעכשיו ההקלטה שלה נגד הקומנדדור מפי זה פדרו נמצאת בידיו של מאוריליו ללא ידיעתה, למרות שמאוחר יותר שהיא השלימה עם פדרו היא מחקה אותה. עד שהיא האמינה לפדרו ועד שהם השלימו, זה רק עניין של זמן עד שהוא יאשים אותה בהפצה הצפוייה של ההקלטה, כשהאשם האמיתי יהיה מאוריליו

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת שמריה קלרה לא יודעת שויסנטי הוא בן הזוג של כריסטינה

אבל כן קראתי תקצירים שמוכיחים שהצדק איתך.

כריסטינה בהחלט מאכזבת ולא חושבת בהגיון אם ויסנטי היה עובד בשביל הקומננדור הם לפחות היו טורחים להעמיד פנים מולה ולא לחשוף בפניה את הקשר החם שלהם כי זה לא היה מאחורי גבה אלא לעיניה והם ידעו זאת.

מריה מרתה בלתי נסבלת גם כלפי דניאלי וגם כלפי הילד של דו שהיא לא רוצה את הנכד בגלל שהאימא לא מוצאת חן בעיניה. הופתעתי שזה פדרו באמת אוהב את דניאלי ולא נכנע לאמנדה, אבל עוד יותר הופתעתי שזה פדרו יודע על הברחת היהלומים שאביו התחיל את העסק מזה, את זה שהוא ממשיך עם זה לא מפתיע, יושר מעולם לא היה נר לרגליו של זה פדרו, אבל חשבתי שמריה מרתה היא השותפה היחידה לסוד ומסתבר שלכל הפחות זה פדרו ודניאלי יודעים ועכשיו גם מאוריליו.

faery18

New member
וואלה
וואי נראה לי אנחנו הולכים לסבול ממנה חח

מריה מרתה רוצה עוד ועוד ורק לעצמה
כל אחד אחר שלא במעמד שלה לדעתה, הוא פולש שרוצה לקחת את הכסף שלה-היא ממש אובססיבית0_0

כן גם פדרו הפתיע לטובה בעניין אמנדה
איך שלא נכנע לה ואפילו היה כנה עם דניאלי.

למעלה