אירוח בנושא היפנוזה

אירוח בנושא היפנוזה

יש לכם שאלות לגבי טיפול פסיכולוגי באמצעות היפנוזה? רוצים לדעת כיצד מתבצע התהליך?
היום בין השעות 21:00-19:00 נארח בפורום הפסיכולוגית את נפתלי אדרי, פסיכולוג רפואי המתמחה בטיפול בהיפנוזה, אשר ישיב על כל שאלותיכם בנושא המרתק!

אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו:

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/52/180023929[/URL]

faery18

New member
איזה חמודון!

מה זה הוא מחליף צבעים? חח אני זוכרת אותו בהיר יותר מתמונות קודמות. אבל בתמונות פה נראה שיש לו גם גוונים כהים למרות שכך או כך הוא מהמם!

זה ארנבון אחר

נתתי לו את השם ז'וז'ו, הוא לא שלי, נתנו לי אותו רק כהכרות בלבד, היה לי קשה להפרד ממנו מרוב שהיה שקט ורגוע בזרועותיי ונהנה מליטופיי חבל שז'וז'ה לא כמוהו אבל כנראה זה עניין של אופי.

faery18

New member
אההה זהו לא הבנתי איך הוא פתאום השתזף

ז'וז'ה לא נותן לך להחזיק אותו?

Renat Zeitune

New member
הוא בורח ממני כל פעם

אולי בגלל שאני בעצמי פוחדת ומנסה להחזיק לא טוב בהססנות וכנראה הוא מרגיש את זה.

faery18

New member
אם ככה יכול להיות שזה בגלל זה

אבל ממה יש לך לחשוש הוא נשך אותך פעם שניסית להרים אותו?
או שאולי באמת זה פשוט עניין של אופי

Renat Zeitune

New member
לא לנשוך

פשוט אני מפחדת שאני לא מחזיקה אותו נכון ושהוא עלול ליפול לי אבל זה אכן עניין של אופי כי גם אצל אחי זה ככה ועוד אימא שלי בכלל היא הרימה אותו והוא שרט אותה. ז'וז'ו שונה מז'וז'ה באופי.

faery18

New member
אז כנראה זה באמת האופי. אבל לפחות הוא נותן לך ללטף אותוD:

faery18

New member
מה זה הקור הלא אנושי הזה בימים האחרונים??

ממש סיוט. אין לי בעיה עם חורף בדרך כלל אבל זה קור ממש קיצוני ולמרות זאת הבנתי שבמקומות המושלגים יצאו די מאוכזבים. סתם מזג האוויר מציק

מה שכן, הבנתי שבארצות הברית הייתה סופה די רצינית עם טונות שלג. כיף להם, רק חבל שהחברה שם די איבדו את זה
אין שכל אין דאגות

http://tech.walla.co.il/item/2928936

והרי עדכון זה עתה:

אחי ואשתו הטרייה מחר מביאים כלב הביתה, הבעיה היא שלא כל כלב יוכל להסתדר עם ז'וז'ה אלא אם כן הוא גור, מקווה שאחי ייקח זאת לתשומת ליבו כי יהיה לי קשה להפרד מז'וז'ה

evglev1

Well-known member
מנהל
ז'וז'ה לא בכלוב רוב הזמן?

והאם הם לא מביאים גור הביתה אלא כלב בוגר?

faery18

New member
מזל טוב להם!

חלילה להיפרד מז'וז'ה
מקווה שהם יהיו חברים טובים חח

למעלה