קבוצות צפייה ארגנטינה

snirf

Active member
קבוצות צפייה ארגנטינה

מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה

mi amor mi amor
לה לאונה
בקרוב נתחיל לצפות גם ב"העשירים לא מבקשים רשות"

צפייה מהנה

כל התגובות-כאן

snirf

Active member
צרות אחרונות לפני הסוף

אז נודע שברברה אכן נרצחה...איזה מזעזע!
ומסכן אדי שפעם שנייה כבר נשאר בלי אהבה, אבל לא להרבה זמן...נראה שלאורה אסקורה הצטרפה בדיוק בגלל זה.

צץ ילד של חואן...אה?!
מזל שזה לא באמת כך, אלא רק עוד תרגיל של מאורו. ילד חמוד, אבל סתם מריחה מיותרת במיוחד זה שעצרו את חואן על התעללות בו

ומה בעניין המשולש? לאלי אומרת שהיא כבר לא מקנאה, ומפנה את הדרך לוולריה, הייתכן?
וסוף הפרק-אגוס המשוגעת רוצה לקחת את התינוקות

snirf

Active member
3+4: והדמות הכי מעניינת היא...

דיאנה המשוגעת, אם המשפחה...ללא כל ספק! אני בטוח שעוד צפויים לנו דברים גדולים ומטורפים ממנה
לא יכול לחכות!

איך תמיד מפרגנים למוניקה אנטונופולוס בהפקות של ארבול, תמיד נותנים לה דמויות כוחניות ומאתגרות כאלו...כשהיא תימרנה את אאוחניה לרגע נזכרתי בדמות הלסבית שלה ב"נבחר"

ועכשיו ברור הסיפור של אאוחניה...היא הבחורה הזאת שלא מסתפקת במה שיש לה, שואפת לגדולות ובטוחה שמגיע לה יותר.

האמת שכל הסיפור עם המכונה שחובלה, והטלת האשמה על המאבטח והמכתב המפוברק היה...די מפגר, למען האמת
הרגיש לי כמו תחבולות של סדרת נוער, עם כל חוסר האמינות וזה...

רק אני חושב שיהיה איזשהו משולש בין בריאן-הבחורה הספרדיה ואבא שלו?
ואיזו הזויה אמא שלו שנכנסה לו למיטה

keren dvir

New member
לגבי המשולש הרומנטי

זה לא הכיוון, לבריאן יהיה משלוש רומנטי אחר.

keren dvir

New member
מגיבה על פרקים 2-4

בסצנה של מריה ופרנקו בגג של המפעל שהיא התוודתה בפניו שהרבה זמן גבר לא מוצא חן בעינייה
, הצחיק אותי שהיא אמרה לו שהיא הייתה שוכבת איתו באותו רגע ואז פרנקו אמר מה מונע ממך
ואח"כ הסצנה שמריה אומרת לפרנקו שלא יקבל את פביאן לתפקיד השומר כדי לפקח עליו ואז הוא אומר כדי שהיא תהיה לבד בלילות חחח.

עוד הצחיק אותי הסצנה שפרנקו פוגש ברחוב את מריה ופביאן, ועוד פביאן נישק את מריה מול פרנקו, הבעל ואישה במציאות והבעל בסדרה, ייחי האירונה
וגם הסצנה שמריה ראתה את פרנקו וג'ולי מתנשקים בכניסה של המפעל , גם אירוניה.

הפתיעה אותי הסצנה שפביאן אומר למריה שהוא יודע שהיא לא אוהבת אותו
לא ציפיתי שהוא יגיד את זה ובכלל שהוא מרגיש את זה. מעניין אם הפרידה שלהם תבוא מהר או תיקח זמן למרות הוידוי הזה.

פרנקו גונב בכוונה את החלק החשוב של מכונה ובכך בסופו של דבר גורם לפיטורים של השומר
, אחרי שאיים עליו שיחשוף את עברו הפלילי ובתור ראייה השאיר את מכתב הוידוי של השומר, רק שאף אחד לא באמת האמין למכתב

ובמקומו הוא מתכנן להביא את פביאן.

הקשר ההזוי והמוזר של דיאנה ובריאן נמשך, אחרי הסצנה של האמבטיה, הפעם דיאנה נכנסת למיטה של בריאן בזמן שהוא ישן
.

פרט מעניין שנחשף לפרנקו יש בת
שהוא לא ראה אותה ולא מדבר איתה , איך דווקא לקלאוס הוא סיפר את הפרט האישי הזה
. מעניין הסיפור עם הבת שלו, כלומר למה הוא לא ראה אותה וגם מי האימא של הבת שלו.

ואאוחניה השאפתנית דיי מוכרת את עצמה בגלל השרשרת שג'ולי הביאה לה ולא הפקידה את הכסף של העובדים במפעל בזמן, ונזכרה רק לביום למחרת, ולא מבינה שג'ולי ואלכס מנצלים אותה בשביל השיג את המטרות שלהם.

נ.ב
הידעתם שמיגל אנחל סולה (קלאוס מילר) ופאולה קנסיו (נורית, המאהבת שלו בסדרה) הם זוג במציאות, הוא בן 65 והיא בת 30, יש בינהם הפרש גלאים של 35 שנה, הזוי

http://www.ciudad.com.ar/espectacul...-cancio-35-anos-menor-me-da-tristeza-no_63858

snirf

Active member
מההה?! הם זוג בעקבות הסדרה?

או עוד לפניה?
אז לא פלא שאין לה בעיה לעשות איתו סצינות מהסוג הזה

ראיתי 1-3

קראתי את התגובות שלכם, ואני לגמרי מסכימה עם שניר- אכן ארגנטינה הישנה, אבל (עדיין) לא הייתי מונה בדמיון בין הנובלות את 'קשר דם'. קשר דם הייתה שונה מאוד מטלנובלות ארגנטינאיות קלאסיות.. אין בה שום דבר קלאסי.
&nbsp
כאן כל עניין המפעל, השכונה ה- JENTE, העשירים-עניים מאוד מזכיר את פעם. אך עדיין (לפחות לי) מאוד בולט כל המיניות המוקצנת. מריה עם הציצי בחוץ 24/7, פרנקו באורגיה והסצנות בין ג'ולי ופרנקו- ממש לא מביישות טלנובלות "מודרניות" והעירום המוקצן בשנים האחרונות (אגב מי שבאמת הייתה שמרנית זו גראדואדוס- שם מלבד הפרק הראשון לא היה אפילו חשיפת כתף לאורך כל הנובלה).
&nbsp
קצת לא היה אמין והציק לי ההתקדמות המהירה למדי בין פרנקו למריה. פרק ראשון כבר נשיקה?? מה קרה?? נכון שזה היה נראה טבעי, כי זה ננסי ופבלו.. אבל בתור דמויות לא היה לזה שום היגיון.
&nbsp
אני מאוד מחבבת את הדמות של חואן חיל (ילד טוב) ואת הדמות של קפוני (נשמה טובה חחח). האמא המטורללת ספק מפחידה אותי ספק מתחבבת עליי, עדיין לא סגורה על זה

&nbsp
שונאת וממש סולדת מהדמות של פביאן (הבעל של מריה), לא בא לי בטוב לא השחקן ולא האופי של הדמות |בבבעע|
&nbsp
שבוע הבא תגובות לשאר הפרקים

&nbsp
סוף שבוע נפלא

snirf

Active member
דווקא העירום המרומז הוא אחד האלמנטים...

שדווקא מזכירים את הטלנובלות של אז, כיום הטלנובלות מאוד שמרניות בארגנטינה ונתת לדוגמא את גרדואדוס והיא לא היחידה.
&nbsp
המשיכי להפציע

keren dvir

New member
מסכימה עם הדברים שרשמת

מסכימה שבינתיים נראה שלה לאונה יותר קלאסית למשל קשר דם וכדומה, יש בה אלמנט קצת יותר שכונתי כזה.

לגבי הנשיקה הראשונה המהירה, לפי מה ששמעתי מראיון של התסריטאים ברדיו הם פשוט רצו להיפטר מהעניין הזה בהקדם ולכן הם לקחו סיכון ושמו את הנשיקה הראשונה כבר בפרק הראשון.

הכתבה + אודיו
http://www.continental.com.ar/notic...itulos-por-un-beso/20160120/nota/3042229.aspx

תמשיכי להגיב ולהשתתף בדיון על הפרקים

keren dvir

New member
מי היה מאמין שדווקא בין קניבלים תשודר בישראל:

ועוד בערוץ שהוא לא ערוץ ויוה

למעלה