שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום

קסטרו מתכנן עונה שנייה לרובי

אלחנדרו מרובי יהיה הראשי גם בעונה הזאת, לא ידוע אם ברברה מורי תמשיך גם בעונה הזאת. האחיינית של רובי תהיה הראשית והשחקנית לא מוכרת במחוזותינו( משחקת כיום בתשוקה וכוח את בתה של נינה, שמגלמת אותה מרלנה פבלה). הטלנובלה תתחיל בשנה העברית הבאה.

elall

Member
מנהל
מתאים לה לשחק אחיינית של רובי

משני פרקים של תשוקה וכוח שראיתי, יש לה בדיוק דמות כזאת של ביץ' ודווקא מתאים לה. היא רוסיה דרך אגב,הבנתי שהיא הגיעה למקסיקו יחסית לא מזמן, לפני כמה שנים וכבר מדברת כל כך טוב ספרדית, בלי מבטא.

מעניין מי תגלם את מריבל ואת רובי

אלא אם כן יהרגו את מריבל כי ז'קלין פרשה מטלנובלות כמו ברברה מורי. אני ראיתי רק פרק ראשון של תשוקה וכוח ואכן מתאימה לגלם את פרננדה וגם מבחינת לוק היא יפייפייה לא פחות מרובי עצמה, השאלה מה יכניס בעלילה של העונה השנייה, מה שכן אני בספק שתצליח כמו רובי.
&nbsp
מעולם לא תיארתי לעצמי שהיא מרוסיה.

elall

Member
מנהל
טלמונדו יצלמו סדרת המשך ל"אין שטוחות בגן עדן"

הגיבורה הראשית תהיה הבת של הילדה (קטרין סיאצ'וקה) ואלביירו (פביאן ריוס)
. בין המועמדות לתפקיד הבת דנה פאולה
. אגב, גם סיאצ'וקה וגם פביאן ישחקו כנראה את הדמויות שלהם בסדרת המשך....

elall

Member
מנהל
לואיסנה לופילטו ילדה בן שני

לתינוק קוראים אליאס! מזל טוב!

elall

Member
מנהל
טריילר לטלנובלה חדשה של טלויסה Un Camino Hacia el Destino

קצת מפריע לי שלא טרחו לקחת שחקנים אחרים וצעירים יותר לדמויות לפני מעבר זמן.
אגב, בטלנובלה "צבע התשוקה" הורסיו פנצ'רי (הראשי של Un Camino Hacia el Destino) שיחק את הדמות הצעירה שאחרי מעבר זמן שיחק רנה סטריקלר.

faery18

New member
איזה יפה זה נראה! כפרי עם מלא פרצופים מוכרים!

הלוואי ויזכה להגיע לפה בהמשך
הראשיים אולי לא מוכרים אבל שניהם ממש יפים ונראים זוג חמוד ביותר.

אממ שאלה למי שצפה בהרבה ז'אנרים רבים

יש מצב שהכניסו את נושא האספרגר בעולם הטלנובלות? לא משנה איזה ז'אנר הוא אפילו קוריאנית. אוטיזם היה אבל אספרגר לא זכור לי, פשוט בטלנובלה החדשה של אדית גונזלס יש שני ילדים עם אוטיזם ואני הבנתי מצפייה בפרק הראשון שיש לו אספרגר אבל בתיאור הדמות כתוב שהוא אוטיסטי. הילדה השנייה יש לה אוטיזם ברמה גבוהה יותר ואין לה אספרגר. מי שיכול שיצפה באתר טלמונדו כי העלו שם פרק ראשון עם תוספת Hola שמבטלת את החסימה בארץ.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא לא זכור על אספרגר בטלנובלות, טורקיות או קוריאניות

על טורקיות תיארתי לעצמי שלא

הם עוסקים לרוב בכבוד המשפחה ולא בנושאים חברתיים, אולי ברזילאיים הכניסו את נושא האספרגר.

evglev1

Well-known member
מנהל
בברזילאיות היו גם סכיזופרניה וגם אאוטיזם

אבל עד אספרגר לא הגיעו.

nuly123

New member
יש סדרה קוריאנית שלא הגיעה לויוה

שהגיבור שלה הוא כזה. היא נקראת Good Doctor. אני לא זוכרת אם ציינו בסדרה במפורש את המילה אספרגר או רק אמרו שהוא על הספקטרום, אבל נראה לי שהדמות די עונה על הקריטריונים.
גיבור הסדרה הוא בעל תסמונת סאוונט, ונמצא על הספקטרום האוטיסטי. הוא מסיים לימודי רפואה בהצטיינות, אבל הבעיות מתחילות כשהוא מנסה להתחיל לעבוד במקצוע.

כאן יש מידע נוסף:
http://www.kdramastars.com/articles/17064/20140308/how-k-dramas-portray-people-with-disabilities.htm

למעלה