La Leona-הבכורה(פרק' 1-4)

snirf

Active member
La Leona-הבכורה(פרק' 1-4)

אתמול עלתה בארגנטינה הנובלה החדשה של אצ'ארי עם קאסט עתיר כוכבים.
ניתן למצוא את פרקי הנובלה כאן:
http://capitulosdelaleona.es.tl/capitulo-001_18_01_16.htm

צפייה מהנה

תגובות על הפרקים-כאן

נפתח שרשור באמצע שבוע לבדיקת היענות, במידה ותהיה-אמשיך במתכונת הזאת, במידה ולא-יישאר בסופ"ש בלבד.

Don Nirtin

New member
תעדכנו מה עם פטריסיה פלאמר

אני חושד שהיא תמות או משהו כי בקושי מזכירים אותה בפרומואים.

snirf

Active member
היא פשוט דמות משנית, בגלל זה

יש פה ריבוי של דמויות, אז הגיוני שפחות יזכירו אותה...
היא משחקת אגב את אמא של דופלה.

rafinagar

New member
אני רק מבקש דבר קטן

לא לכתוב/לרמוז על אירועי הסדרה בנושא ההודעה. עם חזרת הנובלות הארגנטיאיות לויוה והעובדה שעדיין יש להם חסד נעורים לפבלו אצ'ארי אז הסיכויים גדולים שירכשו את 'לה לאונה' בהמשך וישדרו אותה בערוץ

snirf

Active member
נעשה השתדלות אבל...

א. לא חושב שהיא תירכש.
ב. גם אם כן, עד שהיא תירכש(שנה+) אתה באמת חושב שתזכור ותשייך את שמות הדמויות לאירועים?

rafinagar

New member
א. כבר רכשו כל סדרה של אצ'ארי

ב. כן אזכור

ג. לא כזה קשה לא לספיילר בנושא ההודעה

keren dvir

New member
סופסוף זה התחיל

כמה חיכיתי וכמה ציפיתי לטלנובלה עם הזוג האהוב ביותר עליי

כמה דברים קרו כבר בפרק הראשון
: כולל סצנה אירוטית ונועזת שכוללת עירום מלא של פבלו
וגם לננסי לא חסר בסצנה ששכבה עם בעלה בסדרה
.
וגם כבר הנשיקה הראשונה של פרנקו ומריה ועוד איזה נשיקה חבל על הזמן
זכרתי שפבלו אמר שהנשיקה הראשונה בטלנובלה תגיע דיי מהר אבל לא חשבתי שעד כדי כך מהר
, כלומר הם רק הכירו ועוד לא נוצר ביניהם קשר אמיתי.

קלאוס מילר רוצה להכריז על פשיטת רגל של ממפעל כדי לעשות הונאה ולכן שוכר את פרנקו אוריבה אבל לא יודע שלפרנקו כמובן יש תוכניות אחרות לגבי המפעל.

אהבתי את כל האירוע של חגיגת הקרנבל
שהייתה צבעונית ומקושטת ודיי מושקעת.

הדמות של פיטר לאנזני נראה לי הולכת להפתיע ולהיות מעניינת
למי ששם לב וזה לא ספוילר, זה כבר נאמר מזמן שבריאן יהיה מכור לסמים.

כמה תהיות מעניינות

הפלשבקים של פרנקו: הפלאשבק שהוא נמצא במיטה ומדמיין שני גברים מבוגרים שמדברים ביניהם מעניין מה הסיפור של זה וגם הפלשבאק שהיה ילד קטן ששומע כנראה את אימא שלו מדברת עם איזה גבר שאם יקרה משהו הילד ישאר לבד.

הסצנה של קלאוס מילר שמדמיין שהוא שומע קולות של תינוק, כשהוא אמר לאישתו שעשה דברים נוראיים בשבילה. כנראה משהו שקשור לעבר שלו.

snirf

Active member
הושפעת מהכתבות אה?

חחח אילו תיאורים לסצינות העירום המרומז שהיו...נכון שיחסית לטלוויזיה הארגנטינאית לאחרונה זה נחשב "נועז", אבל ככה? היו דברים הרבה יותר נועזים ממנה בטלנובלות הארגנטינאיות
אבל...אני מניח שאם ככה התחלנו, מי יודע מה יהיה בהמשך...נגיד כשדופלה ואצ'ארי ישכבו בפעם הראשונה

&nbsp
שני התהיות שרשמת-לדעתי קשורות לאצ'ארי שהוא בן למשפחת מילר שנשלח לאימוץ...ליתר דיוק דיאנה הייתה עם מישהו אחר ונכנסה להיריון כנראה מחוץ לנישואין

keren dvir

New member
אכן בעבר היו סצנות נועזות יותר

לא רוצה לתאר מה יהיה שיגיע הרגע חחח

אבל היום התברר שפרנקו הוא הבן של קלאוס מילר

keren dvir

New member
כן זה נכון

בגלל שהוא הבן של סופיה אוריבה וקלאוס מילר, כלומר אח למחצה שלהם מצד האב.

snirf

Active member
1+2: חזרה לארגנטינה הישנה והטובה?

לגמריי אין תחושה שמדובר בטלנובלה מ-2015/6...יש תחושה של חזרה אחורה בזמן, וזה לא דבר רע.
רבות דובר על כך שהטלנובלות הארגנטינאיות הידרדרו בשנים האחרונות, וזאת נותנת את התחושה שחזרנו לטלנובלות של תחילת שנות ה-2000: המורה פרנקו, מישהו שומר עליי, אהבה אסורה, יאגו, קשר דם...בכיוון הזה.
מה בדיוק גורם לתחושה? ריבוי הדמויות בראש ובראשונה, בדיוק כמו אז! יש פה כ"כ הרבה דמויות-עובדי המפעל, בני משפחה של דמויות...
בנוסף-העירום המרומז, הפסקול, כל הדומיננטיות של הרחוב והמפעל, יש גם כמה סטים שמורגש כאילו נשמרו מאז ועד היום(אני מדבר על הסט של משפחת מילר שהעיצוב בו ממש קלאסי-ישן כזה מהטלנובלות של אז).
אני גם מאוד אוהב את העובדה שהטלנובלה כבר צולמה במלואה 120 פרקים קדימה, מכאן ניכר שהכיוון של התסריטאים מאוד ברור, הם לא יושפעו מרייטינג/שחקנים שייצאו פתאום באמצע וכו'...

בינתיים אני אוהב את הדמות של חיל נבארו, שעושה רושם שהוא השפוי היחידי במשפחת מילר המאוד(!) הזויה: האמא ממש חולת נפש מטרידה את בריאן מינית
, האבא בעצמו נראה משוגע, ובריאן אבוד עם הסמים...
נראה לי שאצ'ארי נשלח לאימוץ או משהו...הרי אלכס אמר שהוא האח למחצה או משהו כזה, והוא גם זה שהכניס להיריון את מריה ועזב...האופנוע גם מרמז על זה

חח אהבתי שקוראים לה leona בגלל ששם המשפחה שלה זה leone ושהיא שרטה בגיל צעיר בן שהציק לה

איזו נשיקה הייתה ביניהם כבר בסוף הפרק הראשון!! וזה נמשך ונמשך במהלך כל הכתוביות...איזה רעיון

אה וגם את רודריגו, הדמות של קפוני אני אוהב
עושה רושם שהוא יהיה הבחור טוב הלב שסובל מאהבה...מעניין מה הסיפור של אאוחניה איתו

keren dvir

New member
סירטונים משני הפרקים הראשונים

הנשיקה הראשונה של פרנקו ומריה
+ הוידוי של מריה

keren dvir

New member
ברוכה השבה

לגמרי כיף סופסוף כמה המתנה וציפייה

בזמנך החופשי את מוזמנת להגיב על הפרקים

למעלה