משחקי השתיקה
שרשור ראשון

rafinagar

New member
משחקי השתיקה
שרשור ראשון

האם הסדרה תסחף אחריה קהל רחב?

האם שרשוריה יהיו פעילים?

והשאלה החשובה מכולן..

האם האורטאקים ישברו שתיקה ויתאחדו?

evglev1

Well-known member
מנהל
באמת מעניין אם יחזרו הדיונים על הטורקיות

כי מכל הגולשים הפעילים אני הצופה היחיד שחיכה בסבלנות לערוצי ויוה ולתרגום לעברית וכשהפרקים הגיעו כל הגולשים הפעילים בפורום כבר צפו בהם.

חשבתי שכמו בהסוף תהיה תעלומה גדולה, מה פתאום זקי בדרך לבקש יד של בחורה פתאום משום מקום מנסה לרצוח מישהו שהוא משמש לו כנהג, אבל הובהר שזה קשור לנקמה על מה שהם עברו במאסר.

היה יפה מצד אדג'בט לדרוש מאהו לברוח שלא יערבו אותה בתאונה שבאופן מפתיע לא נגרמה מנהיגה של ילדים ללא רישיון אלא מכך שהם יצאו מהמהשאית והמשאית התגלגל לו בעצמו.

Don Nirtin

New member
מוקדם לגבש דעה

אבל שיעשעה אותי הסצינה שהם גונבים מכונית, אוכלים להם בסבבה והמכונית בינתיים מתדרדרת לה בכביש

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן קטע הילדים היה משעשע עד לאדם שנדרס

שמח שכשיש בצורת בויוה אתה בינתיים מתעניין בסדרות של ויוה פלוס וכך יש לך מה לראות לפחות בפרקים הראשונים.

Don Nirtin

New member
אף פעם לא פסלתי אותם בכלל

אבל קרדאיי לדוגמה ארוכה מדי. 315 פרקים...... (טוב, בעבר היה לי יותר סבלנות. עם לנצח נשים קטנות שארכה 379 פרקים ולא היה נורא אם לא ראיתי פה ושם פרקים.)

בתקווה גדולה שהאורטקים יתאחדו בשנית

בינתיים אין לי מה להגיב על הפרקים, הקלטתי את פרקי השבוע ואצפה בסופש
&nbsp
מקווה שאהנה, לפחות חצי מההנאה מקאראדאיי

&nbsp
וכל הכבוד ליבגני שחיכה בסבלנות לויוה ולתרגום, בלי לדעת ספוילרים!!!

evglev1

Well-known member
מנהל
לא להגזים אמנם לא צפיתי באינטרנט

אבל קראתי מה כתבו כאן על פרקי הסדרה אם כי לא ממש הבנתי בלי להכיר את הדמויות החדשות. וגם קראתי את התקצירים באתר ויוה.

רומי 9121

New member
התעללו בילדים במוסד
לעבריינים צעירים, ושם אין מבוגרים ומנהלים שיכולים היו למנוע את זה? כך חבורה
של סדיסטים שולטת בכולם ועושה ככל העולה על רוחם הרצחנית?
כנראה שעוד רב הנסתר על הגלוי, כי לא בדיוק אמרו אם ההתעללות היתה גופנית או גם מינית, וכיצד בכל זאת הילדים השתחררו מהמקום.
האם לא היו אף הורים בתמונה? אף אחד מהילדים לא יכול היה להתלונן?
&nbsp

למעלה