הדרך לאהבה פרק שני

Renat Zeitune

New member
מלנה מגזימה לדעתי

הייתי אומרת שהיא אובססיבית לרוקו, אמנם היא התחתנה וילדה בן אבל ממשיכה לסבול בגלל רוקו, ו לבכות, בגלל גבר שלא האמין לה ועזב אותה. לא אוהבת את דמותה של קרינה זמפיני.
&nbsp
בטינה בלום, איזו מעצבנת, נראה לי היא בגדה בבעלה עם ארמנדו, למרות שאין מצב שהוא אבא של אנחל אחרת הוא לא יוכל להיות עם ג'ינה אם כי ארגנטינאים אוהבים גילוי עריות..ואנחל אולי איזה חתיך ומקסים הוא, יש לי חולשה לגברים כמוהו, בניגוד לקמילו שהתגלה כזבל שחי חיים כפולים, ועוד מרשה לעצמו לקנא לג'ינה.
&nbsp
אפרופו ג'ינה הסצינות שלה ועם רוקו אירוניות שכן הם אחים גם במציאות, מעניין לראות מאחורי הקלעים ואם יש פספוסים שלהם יחד
ולמה תמיד בטלנובלות בבתי חולים החדר הוא תמיד רק לאיש אחד?
&nbsp
נ.ב: השיר מהמם התמכרתי אליו מהרגע הזה.

Gina101

New member
אני לא מאמינה שמלנה מגזימה, עדיין מאוהבת, אהבה ראשונה

אין מה לעשות אהבה ראשונה, אהבת נעורים ולכן אני אמינה ששניהם גם מלנה וגם רוקו עדיון מאוהבים אחד בשניה .
בל שניהם פשוט המשיכו בדרכם והקימו משפחות חדשות.
אבל כפי הנראה לשניהם לא היה מזל, בעלה של מלנה פושע וכפי הנראה גם לופה לא ממש תמימה.
ג'ינה לא ממש אוהבת את בעלה הפושע ואני רוצה שיהיה רומן בינה לבין אנחל.
אני ממש לא רוצה שארמנדו יהיה האבא של אנחל.

Renat Zeitune

New member
לדעתי ג'ינה הייתה מאוהבת בבעלה

ולאחרונה הוא איכזב אותה ואז פגשה את אנחל. קמילו לא בדיוק בעל השנה בדומה לפרננדו.

Renat Zeitune

New member
פרק 4 - הנה עוד רשעים התווספו לטלנובלה

מסתבר שגואדלופה לא שה תמים והיא חטפה את וונדי. אביו של פיה, אריאגה ופולו גם לא תמימים ובעלה של מלנה שנעלם מצטרף לרשימה גם הוא, עושה הרושם שהולך להיות אוייבים קשים למשפחת קולוצי ומי שהכי מפתיעה זאת גואדלופה שעשתה רושם של הטובה וטלית שכולה תכלת אבל נראה שבקרוב היא תשלוף ציפורניים לאחר שתבין שלרוקו יש אהבה מהעבר שלא הצליח לשכוח למרות שהוא מכחיש זאת וכבר על ההתחלה היא מתחילה לקלוט מי זאת מלנה, השאלה המעניינת היא למה היא חטפה את וונדי? מי היא? ומאיפה היא?

אני חשבתי שסילביה קוטיקה תהיה קצת רעה אבל האמת היא סתם מצחיקה כזאת לא מזיקה למרות שאי אפשר לדעת עדיין כי בכל זאת היא התעסקה עם בעלה של חברתה הטובה.

אנחל
חתיך כל כך וגם חמוד בתור אבא מחנך, מסכן עם האימא שנפלה בחלקו ועכשיו הבת הולכת בעקבות הסבתא מסכן הוא ישתגע חחח. איזה חמודי שהוא בא לקחת את רוקו ואישתו ווונדי בטח בגלל ג'ינה הסכים.

גם פרננדו נראה טוב, חבל שהוא מניאק.

INBALUSHY

New member
אני הכי סקרנית לגבי גוודלופה

מעניין מי זה פדרו הזה שעזר לה ולמה היא חטפה את הילדה
עושה הרושם שלקמילו ופרננדו יש תוכנית
לאחותי ולי יש תאוריה שאולי הם רוצים להשתלט על חברת ההובלות
מעניין מתי ג'ינה תגלה שבעלה חי חיים כפולים ושיש לו עוד אישה

Renat Zeitune

New member
וואי התאוריה שלכן נשמעת לי הגיונית

גואדלופה ללא ספק דמות מפתיעה