הדרך לאהבה - פרק בכורה

Renat Zeitune

New member
הדרך לאהבה - פרק בכורה

מישהו מתכוון לראות? היום שודר פרק ראשון, ועוד כחצי שעה ישודר הש.ח, לא ראיתי עדיין כי לא הייתי בבית. בקרוב ספיישל פתיחה.

Don Nirtin

New member
הדרך למי מעצבן יותר ממי התחילה

טוב, בתפקיד הראשי של המעצבן הלאומי של הסדרה הזו זוכה בלי ספק רודולפו בבן. מה זה המשחק הגרוע והמייגע הזה?!

במקום השני- בטיאנה בלום. אותה הגברת בשינוי אדרת. תמיד אותו תפקיד קבוע של האמא המטורללת עם הלב טוב ותזמון קומי מושלם (ובדיחות על הציצי הגדול שלה, בל נשכח.)

במקום השלישי- אסטבנז. סבסטיאן אסטבנז. היה מעולה בתור בטו סנטנה ב:"אהבה אסורה" אבל הוא בעיקרון מעצבן עם פרצוף קוף ומשחק גרוע.

מקום רביעי- סילביה קוטיקה. ולא אוסיף יותר.

מקום חמישי- המאמי הלאומי שחייב למות/לעזוב לפני הסוף. נראה מה יהיה גורלו עם אספרנסה...... ולמי שלא הבין- מריאנו מרטינז, כמובן.

לגבי כל השאר- התגעגעתי לקרינה זמפיני. חבל שהשיער הבלונדיני שלה די מעצבן. חואן דארטס כרגיל מעולה ולא אשכח שראיתי אותו לראשונה בתור הקורבן של קרלה לוסרו בלנצח נשים קטנות. מריה אאוחניה סוארז חמודה נורא.

ושום מילה על המשחק הגרוע של רודולפו בבן. בעצם, כבר אמרתי. אז הנה.

Renat Zeitune

New member
סבסטיאן אסטבנז משתפר

מי שאני לא סובלת זה המאמי הלאומי, הדמות שלו גם נוראית, לא מבינה מה ויוה התאהבו בו פתאום, רק בגללו הביאו את הטלנובלה לדעתי. מסכימה לגבי בטינה בלום, שחקנית מעצבנת שחוזרת על עצמה בכל התפקידים, לא יכולה עם שחקנים כאלה.
חואן דרטאס וקרינה זמפיני מקסימים, רק בגללם אני מעוניינת לצפות בטלנובלה. חבל שהם לא זוג.

Renat Zeitune

New member
איפה זמפיניטה, המעריצה של קרינה זמפיני?

עם בואה של הטלנובלה בכיכובה חשבתי שהיא תחזור לפורום.

רומי 9121

New member
כן, אני
מקליטה ומאוחר יותר אצפה בה. זיהיתי שם את הבלונדינית ששיחקה ב"המחרוזת"

למעלה