אימפריה

faery18

New member

הוא אכן הבן של סבסטיאו.
חשבתי שהוא תמים

יש לך עוד ספויילרים?

elall

Member
מנהל
כן, יש לי , אם ממש בא לך ....

&nbsp
את בטוחה?
&nbsp
&nbsp
למטה
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
הוא בכלל לא בן של סבסטיאו, אלא נוכל ושותף של זה פדרו , שהקריץ אותו מאיפשהו כדי לפגוע בזה אלפרדו ולקחת ממנו את הכל.

elall

Member
מנהל
אם יורדים ליותר פרטים אז...

זה ממש מוציא את כל הסודות והורס את המתח

....

......

........

..........

............

..................

..................

השם האמיתי שלו הוא סילביאנו ג'וניור, ככה שהוא כנראה הבן של סילביאנו המשרת וקשור למריה מרתה ... אז אולי דרכה נוצר השידוך בינו לבין זה פדרו. יותר אני לא יודעת כי לא ראיתי את הטלנובלה, זה רק דברים שקצת קראתי...

faery18

New member
מאיפה הקריצו את זה חח מה תיאר לעצמו

בטלנובלה הזו לא מפריע לי לדעת ספויילרים, להיפך זה יכול רק לתרום לי להבנת העלילה כי אני לא אוהבת שעובדים על הצופים
והיא גם לא עד כדי כך טובה בכדי שאני אשמר בשבילה מספויילרים חח

&nbsp
יש לך אולי ספויילרים גם על מריה קלרה? היא קצת חשודה בעיניי נראה לי גם שם מסתתר איזה פרצוף אחר

faery18

New member

עוד פעם עובדים על הצופים כמו בשובל של שקרים, בטוח זה לא אותו תסריטאי?

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה שמזל שלא ראית את ללא ספק או בברזילאית פבוריטה

ששם עבדו חזק על הצופים שהייתה דמות ראשית שהתנהגה כמו נוברישית ואגב הבת זוג של השחקן של הבן של סבסטאו וגדילה בת של בעלה ממאהבת שהמאהבת רצחה, והמאהבת יצאה מהכלא וטענה שהאלמנה רצחה את בעלה והיא ישבה 18 שנים בכלא על לא עוול בכפה והופרדה מביתה. והאימא החורגת והסבא הסתירו מהבת והמנכדה את המכתבים שהמאהבת שלחה לביתה. האלמנה נתנה למאהבת כסף כשיצאה מהכלא ואחר כך גנבה אותו וכשסיפרה לבוס של המאהבת שהיא ישבה על רצח וגרמה לפיטוריה והיה נראה שהמאהבת היא הקורבן והאלמנה היא הרעה. אבל הסתבר שהמאהבת הייתה פסיכופטית רצינית וידעה לשחק את תפקידה היטב והאלמנה פשוט הכירה אותה היטב וידעה למה היא מסוגלת.וכמה היא שקרנית ובהמשך הסתבר שהבת שהייתה דמות טובה, הייתה בכלל לא הבת של בעלה אלא של המאהבת ממאהב שלה והמאהבת רצחה את בעלה של האלמנה כי הוא גילה שהיא בגדה בו ודרש בדיקת ד.נ.א לביתו.

אז הנקודה שניסו להראות את המאהבת כקורבן כמו בטלנובלה ספרדית סנדרטית החפה מפשע שהופרדה מביתה והדמות הטובה הייתה קצת טווסית והתפארה בעושר שהשיגה, אז בספרדית זה היה בטוח שלא באמת אהבה את בעלה. אבל הסתבר בסוף שהרעה היא מי שישבה בכלא 18 שנה שמסתבר שזה היה עונש קל מדי עבורה והיא חזקה להזיק וכמובן לרצוח.

אבל מצד שני אולי היית אוהבת כי זה התסריטאי של שדרות ברזיל.

faery18

New member
לא ראית אותו בתמונה הראשית של השירשור?חח

באמת חתיך השחקן הזה

הנה עוד כמה

כנראה יהיה משהו בינו לבין מרתה, כן זוג קצת לא קשור אבל לפחות מרתה תפסיק להשפיל את עצמה מול הקומנדדור

איפה הוא עוד שיחק? בשקר היופי? אני פעם ראשונה רואה אותו.

elall

Member
מנהל
דווקא בשקר היופי הוא לא היה

הוא שיחק ב"ללא ספק" ו"המלכודת". איכשהו הוא מגיע לפרוייקטים הכי שווים בגלובו וחצי מהם אנחנו לא רואים כמובן. הוא שיחק את הרשע ב"תכשיט נדיר" וגם את המלך ב"אגדה קסומה".

למעלה