טוב אז זה רשמי - ויוה ענו גם לי שהמחליפה היא בלב הסערה

faery18

New member
טוב אז זה רשמי - ויוה ענו גם לי שהמחליפה היא בלב הסערה

לפני איזה שבועיים שאלתי אותם אם לפחות המחליפה של אני לא מאמינה בגברים תהיה מקסיקנית חדשה וזו התשובה שקיבלתי מהם היום:

הסדרה שתחליף את לא מאמינה לגברים היא "בלב הסערה" והיא גם מקסיקנית.(??
)

אנחנו מבטיחים לשקול זאת ולקחת לתשומת ליבנו את בקשתך לתכניות שיעלו בעתיד.(בתשובה להמלצות שלי).

נעדכן בבלוג ויוה על כל שינוי.

בקיצור, בקרוב לראשונה ויוה יהיה נטול מקסיקניות חדשות, שזה אומר תעודת עניות לערוץ ושפל חדש

Don Nirtin

New member
טוב...

שקלתי לפרוש מאימפריה אבל לאור ההתפתחות העלובה הזו כנראה שאידבק בטלנובלה בינונית ולא מוצלחת.

faery18

New member
אם היה מגיע משהו מקסיקני גם אני הייתי פורשת מאימפריה

אבל במצב הקיים נראה שאין לקחת כמובן מאליו שעדיין יש במה לצפות בערוץ הזה וצריך להיאחז במה שיש... זה בנוגע לאימפריה. מילה של כבוד זה הדבר הכי טוב שקרה בויוה בתקופה האחרונה והטלנובלה המשובחת הזו היא הנחמה שלי בנוגע למצבו העגום של הערוץ הזה חח

Don Nirtin

New member
לא, מנסה את הסוף בימים אלה

דווקא אהבתי את חליל. סלים די ריק בעיניי ואיליין לא מעניינת כרגע.

faery18

New member
זה לא שאני מחרימה אני פשוט לא מתחברת לז'אנר ולתרבות הטורקית

ויחד עם זה ברור שהיחס של המדינה הזו והעומד בראשה אלינו גם לא מוסיפים לי יותר מידי חשק.

Don Nirtin

New member
הוא שאל אותי. לא אותך.

ואגב, בחדשות כתבו שכנראה היחסים שלנו עם טורקיה בדרך להתפשר.

faery18

New member
הוא שאל אם גם אתה מחרים טורקיות

אם הבנתי נכון הגם זה בהקשר אליי

&nbsp
אני הבנתי אחרת - בהתחלה חשבו אצלינו שארדואן התרכך אבל היום הדובר שלו אמר שנירמול היחסים יהיה בתנאי שלא יהיה סגר על עזה משמע שלא יהיה בחיים נרמול יחסים כי אנחנו לא נסיר את הסגר על עזה. מה הם מתערבים בכלל מה זה עניין שלהם? הם באמת חושבים שהם יחליטו על הביטחון שלנו? לא ידעתי שארדואן זכה אצלינו בבחירות האחרונות

evglev1

Well-known member
מנהל
הכוונה הייתה גם לאלה שכתבה כאן שערוץ ויוה פלוס לא קיים

מבחינתה והבנתי שזה בגלל הז'אנרים בערוץ ולא בגלל הסירוב לשלם עליו.

ארדואן מחפש להיות הפוטין של המזרח התיכון ולהנהיג את העולם הערבי כמו בימי האימפריה הע'ותמנית ומשחק את הדואג לפלסטינים. אבל עדיף שלא ינרמלו את היחסים, ממילא המסחר נמשך, עובדות שטורקיות מוכרת לנו סדרות, כך הם לא יקבלו את הפיצויים למשפחות הפושעים במרמרה שביבי הסמרטוט הסכים לשלם כדי לנרמל את היחסים, בו ארדואן על מקרה דומה שהוא הפיל מטוס רוסי שזה הרבה פחות ממרמרה הוא לא מוכן לא פיצויים ולא התנצלות.

elall

Member
מנהל
אני לא מחרימה, פשוט טורקיות וקוריאניות לא ממש כוס תה שלי

בעיקר הקוריאניות. דווקא ראיתי את אזל עונה ראשונה וראיתי כמה פרקים של קרדאיי עוד כשזה שודר בויוה , אבל בגדול ויתרתי עליהן כי זה לא משהו וואו! עבורי, הדרום אמריקאיות עדיין עדיפות מבחינתי. לכן כשהפכו את ויוה פלוס לערוץ עם תוכן ששום דבר מזה אין לי כוונה לראות מבחינתי הוא כבר לא קיים כערוץ טלנובלות.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה לא הכול אספרנסה מיה גם עולה לאתר!!!

אז יהיה אותה גם בערוץ הילדים, גם אני מניח בהוט VOD, גם בויוה וגם באתר. התחרפנו לגמרי אבל לפחות לא על חשבון סדרה אחרת כי יהיו שלוש סדרות במקביל באתר ובטלוויזיה: אהבות אמיתיות, אספרנסה ומילה של כבוד ועם בלב הסערה כבר ארבע לזמן מה ואז רק הדרך לאהבה, אימפריה ושדרות ברזיל לא יהיה גם באתר בזמן השידור בטלוויזיה.

נראה שהערוץ התחיל להוציא על אוהבי המקסיקניות וטלמונדו את כל הזעם שצברו עליו אוהבי ארגנטינה.

למעלה