אימפריה

faery18

New member
מגיבה על הפרקים

שני הנושאים שהכי עניינו היו המסיבה של אימפריה והנסיעה של מרתה להר רוראימה

כריסטינה הגיעה למסיבה עם ויסנטי, ודי נהנתה והשתלבה באווירה - עד שהיא פגשה בקומנדדור הזועף
- המסכנה רק ניגשה להודות לו על ההזמנה והוא ישר התחיל להעליב ולהשפיל אותה
אבל כריסטינה לא יצאה פראיירית והשיבה מלחמה! אהבתי איך שהיא ענתה לו והעמידה אותו במקום
עד כדי כך שהבין שפגע בה ובעצמו ניגש אלייה בתחנת ה
וביקש ממנה סליחה. היא צדקה שאמרה לו שזו התחלה טובה אבל בכל זאת סירבה לחזור איתו למסיבה. כי הוא עדיין רואה בה רק אחיינית כאשר יש אפשרות שהיא יותר מזה. ועדיין הבן אדם הוא כמו שהוא, הוא בעצמו אמר לה שהחיים הפכו אותו לכזה. אהבתי איך שכריסטינה ענתה לו שגם לה היו קשיים בחיים אבל זה לא גרם לה להשפיל אנשים אחרים
אחרי שהעניין הזה נגמר, עניין אחר לגמרי התחיל
תאו העלוקתי חשף בבלוג שלו בשיא המסיבה שקלאודיו בולגרי הוא גיי
קלאודיו המסכן לא הבין מאיפה זה נחת עליו ואחרי שהבן ההומופוב שלו הגיע בכלל התחיל הבלאגן
מסכן קלאודיו
ועוד דבר אחרון לגבי המסיבה - לורייני
חחח הרגה אותי איך שהיא גנבה את
האזמרגד מהתצוגה וכשעמדו לתפוס אותה היא פשוט הכניסה לפה, וכשהיא התחילה להחנק היא פשוט בלעה אותה בכוונה תחילה!!
טוב שלא הראו לנו את ההמשך חחחח איזו הזויה ואיך יסמאל שאל אותה "נו הטבעת כבר הספיקה לעשות את הסיבוב האולימפי בבטן שלך?"
מה שכן, יפה לו אחרי זה שהחזיר אותה לקומנדדור ועוד מבלי לבקש שום תמורה..

לאחר שכל המסיבה הגדולה והרעשנית הזו נגמרה, מרתה לא חזרה הבייתה אלא משם טסה להר רוראימה כמו שתכננה
שם היא אכן מצאה את סוד הכח של הקומנדדור - האבן הוורודה הגדולה שהוא מחביא בתוך המערה. כנראה שהוא מאמין שהיא נותנת לו אנרגיות. מרתה עלתה על זה מצאה את זה והייתה כולה בעננים(תרתי משמע
)כשהבינה שזהו היא מצאה דרך להעפיל על הקומנדדור ולנקום בו
אבל מה שהיא לא ידעה באותו הרגע זה שבדיוק הטייס עם המסוק ברח לו כשהתחילה הסופה והשאיר אותה שם לבד!
מזלה שבסופו של דבר הבן של סבסטיאו פריירה(
)הציל אותה. מסתבר שבין השניים התפתחה ידידות מופלאה
ואפילו נשיקה ספונטנית!
חח האמת הגיע הזמן שמרתה תפסיק להשפיל את עצמה בפני הקומנדדור ולהתחנן שיסתכל לעברה שוב. מרתה הבינה שאותו אדם שהציל אותה היה הבן של "אותו שותף" של הקומנדדור שקבור בהר. והיא בעצם הבינה שכל ההון שלהם מבוסס על ההון שסבסטיאו פריירה צבר. כי העסק המפוקפק של הכרייה הלא חוקית של היהלומים היה במקור פרוייקט שלו והקומנדדור פשוט המשיך את דרכו
מעניין אם היא מעלה בדעתה את האפשרות שהקומנדדור רצח את אותו סבסטיאו כי היא לא באמת יודעת איך הוא מת שם..

נראה שפרק הבא מגיעה כבר אמנדה הלא היא אדריאנה בירולי ששיחקה בפרקים הראשונים את מריה מרתה בצעירותה

evglev1

Well-known member
מנהל
הקומננדור היה ממש מגעיל לכריסטינה

ואמר שמקומה לא פה ולא טרח להבהיר שביתו הזמינה אותה ובאמת הדיבור על הוריה ועל החזירות שנהג כלפי אחיו ריככה אותו וגרמה לו להתנצל אך הנזק כבר נגרם.

המסיבה לגמרי נהרסה לקלאודיו כשהתחילו לצחוק עליו והאמת חשבתי על זה רק כרגע שבדיוק הייתה המסיבה של שאנה ששם כולם העריכו אותה למרות שהוא פחד לאמץ ילד והתסרוקת שלולא הקול הגברי היה נראה שמדובר בכלל באישה ואכן גם הקומנדדור, מריה קלרה, ביאטריס והבת של קלאודיו מקבלים את זה יפה, אבל יש את אנריקו ההומופוב שלא שכח גם לקרוא לאימו סוטה על זה שהיא מסכימה לחיות כאישתו של אדם עם נטיות כאלה.

לורייני ממש איומה איך בעלה אותה והחזיקה בפה, מסתבר שצריך מכשירים שיבדקו מה יש בתוך בני אדם ולא רק בבגדיהם. ויסמאל הפתיע שהחזיר את הטבעת רק תמורת תודה רבה מהקומנדור, אמנם הוא התנגד לסחיטה של לורייני, אבל חשבתי שמתוך פחד, ולא תיארתי לי שהוא כל כך ישר.

גם אם אני תהיתי אם מריה מרתה מעלה בדעתה שבעלה רצח את סבסטאו ואם מריה מרתה תהיה הגונה עם מה שאמרה שלבנו מגיע חלק באימפריה אז האם הבן לא יאשים את הקומננדור ברצח?

נראה שזה סדרה עם כוחות על ליהלום באמת, הרי הקומנדדור לא יכל לדעת שמריה מרתה לקחה את היהלום ופתאום בלי לדעת מה קורה עם היהלום הוא הרגיש רע.

faery18

New member
ולחשוב שאת היהלום הזה מצא בכלל איש הסמבה

ובזכותו הוא בעצם התעשר והקים את בית הספר לסמבה שלו וקנה לפי מה שהובן לא מעט בתים באיזור.

faery18

New member
הגעתה של אמנדה

אז כצפוי אדריאנה בירולי נכנסה לסדרה ונראה שהיא ומרתה יהיו ממש "צמד חמד" שיעשו את המוות לדניאלי המסכנה
שהאמת ריחמתי עלייה.. אבל היא לא חכמה במיוחד. אני מבינה את העצבים שיש לה על חמותה מהגיהינום שרק מחפשת איך למרר את חייה
אבל היא לא הייתה צריכה לרדת לרמה שלה ולהתחיל לריב איתה. אם כי מרתה ממש הפחידה אותי איך שהיא התנפלה עלייה והתחילה לכפכף אותה
חח משוגעת זאת
ואיזה נמושה פדרו איך שלא יצא להגנתה אלא רק מילמל לו מהצד
ובמקום לעזוב איתה את הבית הוא פשוט משכנע אותה לבלוע את הכל ולהישאר נגד רצונה! ממש הילד של אמא שלו

כמובן שאמנדה נהנתה מכל רגע מאחר והיא ידעה שכל הבלאגן התחיל ממנה ומהגעתה
אהבתי לשמוע שהקומנדדור ודניאלי מגנים את הקשר שהיה לפדרו ואמנדה בעבר גם בשל העובדה שהם בני דודים
לפחות מישהו בסדרה הזו מתייחס לעובדה הזו

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת אולי מריה מרתה תומכת בהם כי הם לא באמת דודנים

כי לפי השאלות של אמנדה את מריה מרתה, היא כנראה הבת של המשרת הנאמן שפחד לנסוע להר.

וגם ייתכן ופדרו צודק שהקומנדדור לא רצה שיהיה בהשפעת אימו ולכן הפריע הקשר עם אמנדה והיותם דודנים היה רק תירוץ. ומסתבר שמריה מרתה והקומנדדור כבר שנים אויבים וזה לא חדש יחסית.

זה פדרו בהחלט נמושה וילד של אימה ודניאלי חסרת אונים מול אמנדה וחמותה האיומה וזה פדרו מכריח אותה לחיות עם אישה שכיסחה אותה ממש.

Don Nirtin

New member
חבל שחיכו איתה כל כך הרבה

52-3 פרקים עד שהיא נכנסה ובינתיים הסדרה בשעממת.

גילוי נאות: אני עדיין בפרק 39.

Don Nirtin

New member
כן

לפני שאימפריה עלתה עשיתי מחקר קטן בויקיפדיה. אדריאנה בירולי המקסימה הופיעה שם גם בתור מרתה הצעירה וגם בתור אמנדה.

פרט טריוויה משעשע: ב"שקר היופי" היא גילמה את הכלה של ליליה קברל ואת הבת זוג של זה ששיחק את מישל בשובל השקרים ב"שקר היופי". שם קראו לה פטריסיה. זה לא הפריע במיוחד לתסריטאים אחר כך לקרוא לבת הזוג של מישל - פטריסיה גם כן

faery18

New member
אני לא ידעתי שהשחקנית תחזור, רק אחרי שדיברו עלייה בעלילה

והראו תמונות שלה הבנתי שהיא זו שתשחק גם את הדמות של אמנדה. כמובן ששמחתי לגלות את זה כי גם אני די מסמפטת את השחקנית עוד מיומן חיים. חשבתי שרק שם ופה היא משחקת לצד לילה קאברל. נחמד לדעת שהן שיחקו יחד גם בשקר היופי, לא פלא שיש ביניהן כזאת כימיה(כשתגיע לפרקים אתה תראה חח)

evglev1

Well-known member
מנהל
לחיות את החיים ולא יומן חיים ביומן חיים שיחקה רק לילה קברל

faery18

New member
אכן תודה על התיקון.

תמיד אני מתבלבלת עם שתי הנובלות האילה חח

elall

Member
מנהל
חצי
לניר שעדיין לא הגיע לפרקים הנוכחיים

אתה יודע שכרמו דלה וקיה אמור להצטרף ? (זכור לי שאהבת אותו..)

elall

Member
מנהל
אווו

רשע שהולך למרר את החיים לזה אלפרדו. נראה לי הוא בן של סבסטיאו... אני בעצמי האמת עוד לא הגעתי לפרקים נוכחיים, אבל ידעתי שהוא יופיע...

Don Nirtin

New member
אולהלהלה, זה כבר טוב

עכשיו מה לעשות עם 39-53 למען השם...... הם נרקבים לי במקס בלי סוף........

Don Nirtin

New member
לא קרה כלום ב15 הפרקים האלה?

אני חושב שאשלים וזהו...... קצת מאמץ ועבודה והופה הגענו

faery18

New member
האמת שהמפגש פסגה בבית של איזיס שווה צפייה

נדמה לי שזה בפרקים 39-40, תנסה להשלים עם הרצות של קטעים לא מעניינים יש בשפע

למעלה