שאלות, חדשות, בקשות

NIK KUL 22

New member
סנטה דיבאלה עם אאהרון דיאז וגבי אספינו!

אבל פיורלה בפורטגזית (כמו פלוריינסיטה)FORLLLAׁ
אל קלון את ספרדית וזה פורטוגזית!
מה אני יגיד לך בקשר לגירסאות(פורטגזית וספרדית יש בזה משהו)
זה כמו המורדים הארגטינים ורבלדה שינו את שם המורדים ועשירים!
בקשר לברזילאים אין לי כוח לריב איתך בדעתי זאת סידרות שלהם הרבה הרבה טובות! אבל כן אני אוהבת את טורקיות(אהבה אסורה) ולא תכוונתי לארגטינאי!
אז כן אני מודה מכסיקני ברזלאי טורקי אני מעדיפה הרבה יותר מזה שבא מארגטינה! למה?! כי החיקוי שלהם הרבה טוב הרבה מצליח!
אקטיון לוסאינה לופילטו ורודריגו דיאז הם הסידרה היחידה שאני רואה עכשיו בטלוויזיה שבא מארגטינה!
שאני אוהבת אהבת נעורים?!
אז כן לא נספחתי שאמרתי דוד סילבה דומה לגוסטבו ברמודס!
אם היית רואה כדורגל אז היית מבינה למה בנות ראות כדורגל.
יש שמה הכל בנים, כדור ומכות!

elall

Member
מנהל
תמונה ראשונה מתוך צילומי הסדרה Yago Pasión y Venganza

Yago Pasión y Venganza היא סדרה/טלנובלה חדשה של טלויסה בכיכובם של איוון סנצ'ז, פלאביו מדינה וגבריאלה דה לה גרסה (מוכרת לנו מנשות אפריסיו).
אין לה קשר לטלנובלה ארגנטינאית יאגו, למי שתהה. העלילה שלה אמורה דווקא להיות מבוססת על הספר מונטה כריסטו.

elall

Member
מנהל
טבלת רייטינג מסכמת של מקסיקו עבור חודש נובמבר

elall

Member
מנהל
מזל טוב לאריק הייסר שחוגג היום יום הולדת 35

elall

Member
מנהל
למה את חושבת שהוא ענה לכולם?

אני בטוחה שממש לא. הוא בטח קיבל מאות ברכות, ואין מצב שהוא ענה לכולם. בטח רק לאנשים ממש קרובים שהוא מכיר.

Renat Zeitune

New member
ידיעה עצובה על סילביה פינאל שמוכרת מאשת הברזל כאיסבל

הרופא שלה אישר שהיא לוקה באלצייהמר

evglev1

Well-known member
מנהל
איזה צירוף מקרים בדיוק נזכרתי בה

שנזכרתי שבן זוגה לסדרה אשת הברזל כבר אינו איתנו כמו גם הרבה שחקנים מקסיקנים נהדרים הלכו לעולם שכולו טוב. אז החדשות הטובות שהיא עוד איתנו, החדשות הרעות שהיא חולה סופנית המסכנה.

evglev1

Well-known member
מנהל
פרק 35 בנערה שאהבתי הוקלט אצלי ללא תרגום

מדובר בפרק בו השוטר לשעבר החזיק את טוראן וסבאחט וניסה לחשוף את עברה של סבחאת ולפי התקצירים מינה אמרה לסינאן שחסאן אינו בנו ודרין ביקשה מאביו של סינאן עזרה בכיסוי החובות. מהרגע שבו ארדאל מבשר למשפחה שטוראן לא הגיעה לעבודה ועד שדרין מצאה את ההודעה של סינאן למינה וסיפרה לטימור הכול היה אצלי בלי תרגום, מעל חצי שעה שזה רוב הפרק. משהו אפשר היה להבין כמו זה שטוראן התקשר לעצמו הביתה ונתן למשפחתו לשמוע את הפושע וכך ידעו שהוא בסכנה ואיפה הוא והביאו את המשטרה, אבל את הדיאולוגים של מינה עם נרין, מינה עם סינאן, דרין עם בקיר ודרין עם טימור לא הצלחתי להבין חוץ ממה שנכתב בתקציר.

האם למישהו יש הקלטה עם תרגום שאפשר לשלוח למחשב או קישור לאתר שבו אפשר לראות עם תרגום לעברית או לרוסית עדיף אבל אם יש לאנגלית גם איכשהו הסתדר עם זה.

תודה מראש. אני מניח שבפרקים טורקיים זה פרק 18 למרות שכתוב גם בטורקית מספרי הפרקים כמו אצלינו בנערה שאהבתי.

elall

Member
מנהל
טקס פרסי Melhores do Ano 2015- הזוכים והתמונות

אתמול התקיים בברזיל טקס פרסי Melhores do Ano 2015 (הכי טובים של השנה)
בין הזוכים:
אלשנדרי נרו (קומנדדור זה אלפרדו מ"אימפריה") זכה בתואר שחקן השנה על תפקידו בטלנובלה "כללי המשחק".
ג'ובנה אנטונלי (אין צורך להציג אותה ) זכתה בתואר שחקנית השנה על תפקידה בטלנובלה "כללי המשחק".
מל מאיה החמודה (ריטה הקטנה מ"שדרות ברזיל") זכתה בתואר השחקנית הצעירה של השנה על תפקידה בטלנובלה "מעבר לזמן".
פאולה אוליביירה (פלומה ב"שובל שקרים") זכתה בתואר שחקנית השנה במיני סדרה, על תפקידה במיני סדרה "מאושרים לתמיד?".
גראצי מסאפרה (תלמה ב"יומן החיים") זכתה בתואר שחקנית משנה בטלנובלה "אמיתות נסתרות".
וכמה תמונות מהטקס:
*ניתן להגדיל כל תמונה ע"י לחיצה על התמונה

NIK KUL 22

New member
מזל שיחזרו את שדרות ברזיל ולא השיבה הביתה! ילדה מהממת ריטה

אני ממש אהבתי את השיבה הביתה וזו הייתה סידרה מציונת אבל אם נסכם בין הסרט שעומדים לעשות, אז אני עדיף את הסרט שייצא מאשר מה שהיה בסידרה!
עלובי החיים אולי אתם אהבתם אבל אני לא אהבתי את סידרה הזו אם בכלל
תעדיפו את סרט עלובי החיים סרט יפה נדמה לי שתבלבלתי בין הסנדק טוב שיהיה
לכולם שבוע טוב המון המון מתוקים(שוקולד, טופי פי מרסי אגב גם זה שוקולד:D)

למעלה