שבוע חדש

שבוע חדש

מי שלא זיהה אותי זאת Renat Zeitune אני כותבת מדפדפן אחר במחשב ולא היה לי כח להכנס דרך החשבון שלי בפייסבוק והחלטתי לרענן קצת.

faery18

New member
אצלי המחשב בכלל איטי היום לא רק בתפוז

נראה לי שהוא בשלבי גסיסה אחרונים
הוא כבר ישן יחסית, נראה לי שבקרוב אני אצטרך לקנות חדש

&nbsp
תתחדשי על הכינוי

faery18

New member
אני אפילו לא זוכרת את השם, קניתי אותו ב-2010

אבל המסך והרמקולים חדשים

NIK KUL 22

New member
אם היה לך מחשב נייד אז היה לך סיבה לאשים אותו!

כי פחות קולט תמונות וקטעי וידאו! ואז שמחוקים לו משהו אז פתאום ניהיה לו יותר זיכרון (למחשב מי שהוא מרובע מבין אותך) שתבינו אני לא מתכוונת למשקפיים, אלה מי שירכיב משקפיים הכי מבין שכדי בלי עדשה(במקרה טוב גם עדשות:D) תמיד מי שעושים משהו רע רוצה להיגמול מאותו בנאדם מאיסורים! דרך אגב אם רוצים לעצבן את במחשב אז שמים אנטי וירוס! ואז ניהיה איטי כמו צב!

שיהיה לכולם שבוע טוב ואוווירה טובה!

faery18

New member
חלומות

חלום בתוך חלום - קרה למישהו?

לפני כמה לילות ישנתי וחלמתי שאני יושנת וחולמת[כן הזוי]והחלום היה אותו חלום שכבר חזר אצלי פעמיים במקרים אחרים אבל ממש חלמתי שאני חולמת אותו שוב. ובתוך החלום התעוררתי בבהלה ושיתפתי וסיפרתי על מה חלמתי וש"איזה קטע החלום הזה חזר שוב". ובכלל כל הזמן הזה ישנתי והכל היה חלום אחד גדול!
הזוי. סתם רציתי לשתף

Renat Zeitune

New member
אסון בארגנטינה(במחוז סלטה)

אוטובוס נפל לתהום ויש שוטרים הרוגים ולכודים
&nbsp
בזכות הפוסט העצוב של מקרי בפייסבוק נודע לי מה שקרה אגב אבא שלי ז"ל והדודים שלי חיו שם מילדותם
&nbsp
http://news.walla.co.il/item/2915568

Renat Zeitune

New member
כן אני וקרן דביר עשינו סיקור עליו

וקראנו על זה פוסט של מירי רגב, וחואן סולר גם היה בעדו, קרובי משפחה שלי מצד אבא והם גם בחרו בו.

Renat Zeitune

New member
חזרתי לפני שעה מערב מקסיקני שהיה במסעדת טאקו

הייתה שם הרצאה ממישהי שטיילה במקסיקו ואחר כך אכלנו כל מיני מטעמים מקסיקנים ופעם ראשונה שאכלתי משהו לא כשר אבל הרשתי לעצמי כדי להכיר יותר את האוכל המקסיקני, היה שם חריף ושעועית שחורה, לקינוח אכלתי פלאן קרמל מקסיקני, ממש נהנתי הדבר היחיד שביאס אותי שתליתי תקוות במסעדת מקסיקנה שזאת מסעדה אחרת אבל נו טוב פעם אחרת.

למעלה