mi amor mi amor-פרקים 31-35

snirf

Active member
mi amor mi amor-פרקים 31-35

צפייה מהנה

תגובות, הערות וכל הקשור-כאן

snirf

Active member
איך ברגע אחד הכול משתנה

זהו, ולריה גילתה את האמת
איזה שוק! היא פשוט חלפה עם המונית וקלטה את חואן מתנשק עם לאלי...למען האמת אהבתי את הצורה שבה זה קרה, ובעיקר-את כל האירועים שקרו לאחר מכן:
היא נכנסת לדירה שלהם הקודמת(זו הייתה חציית גבול לצערי שחואן החליט לשכן את לאלי בדירה שהייתה שלו ושל ולריה כמה שנים! לא הגזים?
), ממשיכה לשחק את תפקיד האחות ומבינה את האמת (מבלי להיחשף) על מה שקורה בין חואן ללאלי
זה היה ממש טוב
האמת שמאוד ריחמתי על ולריה מאז גילוי האמת
והתחלתי לסמפת אותה יותר...אם בהתחלה הייתה לי העדפה ללאלי, עכשיו זה השתנה...
והסוף- מה ולריה מנסה להשיג בזה שהיא הציגה בפני אבא שלה את "החברה של חואן"?

הרגיש כבר שזה כל השקר הגדול הזה רק הולך ומתעצם ומגיע לנקודות קיצון...במיוחד ששני הצדדים כבר התחילו לדבר על חתונה וחואן הגיע למצב שהוא מחלק את עצמו לשניים בלילות
מטורף כל הסיפור הזה!

עושה רושם שיתפתח משהו בין ולריה לרודריגו גיראו...
מה נסגר עם לאורה לאחרונה? נהייתה ממש מגעילה...בטח בהשפעתה של נואל

וזמביטו "המאהב" של הפקד

renana305

New member
מודה שזה בא לי לגמרי בהפתעה

חשבתי שעוד יעבור זמן עד שהאמת תתגלה, אבל שמחה שזה קרה עכשיו כי באמת שהותשתי כבר: תאריך היומולדת המשותף שלך שתיהן, ההיריון, בדיקת האולטרסאטנד, החדר במלון. כבר נכנסתי ללחצים בעצמי!

האמת היא שלא לקחתי בחשבון אופציה שרק אחת מבין השתיים תגלה את האמת. תמיד חשבתי שתהיה איכשהו התנגשות ולשתיהן ייפול האסימון בבת אחת. שמחה שזה לא ככה. זה הופך להרבה יותר מעניין.

ולריה כזאת מסכנה
כל הסצינות שלה מאז שראתה את חואן וללי מתנשקים פשוט קורעות ומכמירות לב. והיא נהגה בכזאת אצילות שבחרה שלא לחשוף את חואן גם בפני ללי.
האמת היא שרק בפרקים הראשונים העדפתי את ללי, אבל כבר הרבה זמן שאני בצד של ולריה. מרגיש לי כאילו זה המקום של חואן, זה הבית האמיתי שלו. ולריה היא אישה להתחתן איתה, ללי עוד ילדה (ולפעמים ילדה מעצבנת).

בכ"ז, לאור זה שמיהרו להכניס לחיים של ולה את בנחמין (מה זה החתיך הזה? גאד!), אני די פסימית לגבי האפשרות שהיא וחואן יסיימו יחד. ולא ממש בטוחה מה אני חושבת על זה... יכול להיות מרענן לראות אותה פוצחת ברומן חדש.

לאורה באמת נהייתה מעצבנת לאחרונה!! אבל ההתנסות שלה עם נשים היא דווקא טוויסט מעניין בעלילה.

אדי הורס אותי עם הבת דודה המכוערת הזאת של חואן
זהו? פלביה עזבה סופית? עוד קיוויתי לסוף טוב בשבילם..

snirf

Active member
לגמריי הפתעה

ואיזה כיף לדעת שאני לא היחיד בקבוצת ולריה. מודה שגם אני בהתחלה הייתי בעד לאלי, אבל כמוני-כמוך אני מסמפת ואוהב לאחרונה יותר את ולריה
במיוחד אחרי כל השתלשלות העניינים מאז שגילתה את האמת

&nbsp
כן...זה רודריגו גיראו דיאז
חכי חכי מה יהיה איתו בהמשך...ועם ולריה...נו אני מחזיק את עצמי לא לספיילר לך, פשוט תתקדמי!!
התסריטאים מפתיעים בכיווני העלילה שלהם, אני בעצמי כבר לא יודע עם מי אני רוצה שחואן יהיה בסוף.

renana305

New member
בא לי לשבת ולצפות מהבוקר עד הלילה!!

ומאיפה צץ הרודריגו הזה? איך זה שלא נתקלתי בו עד היום? הוא יפה בהגזמה

בהתחלה חשבתי שהוא מדי ילד בשביל ולריה, אבל הויקיפדיה גילתה לי שהוא בן 35!! שוקינג! (היא עדיין קצת יותר מבוגרת ממנו, אבל זה כשר).

מצפה לבאות.

snirf

Active member
את לא מכירה את רודריגו גיראו דיאז?!

באיזה עולם את חיה?!

סומך עלייך שחקרת עליו קצת בIMDB וראית קצת תמונות בגוגל

למעלה