אימפריה- שרשור לשבוע חדש

elall

Member
מנהל
מזל טוב לרפאל קרדוסו!

רפאל קרדוסו (ויסנטי) חוגג היום יום הולדת 30!

Renat Zeitune

New member
אני מודה ומתוודה

הסיבה העיקרית שאני מעוניינת לצפות בסדרה הזו היא בגלל קומנדדור, משהו בו כבש אותי לא יודעת מה. וחוץ ממריה מרתה וממנו אין משהו מושך אותי לצפות בה, אני מתעבת את הבלוגר הזה אני מתפחלצת כל פעם שמראים אותו. כריסטינה משעממת אותי, השף מתנשא, את פדרו אני לא סובלת והצייר מיותר רק ויסנטי, מריה איסיס מתוקים, על מריה קלרה לא גיבשתי דיעה אה כן נחמד לראות את ז'וז'ה מאייר בתפקיד אחר שכן כל תפקיד שלו היה רודף שמלות שבוגד באישתו. מי שצפה בה הכל או יודע ספוילרים(בלי לספלייר) שווה להמשיך

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת אני צופה רק בגלל לילה קברל

העלילה רחוקה מזרח מערב מלהיות כוס התה שלי. גם השחקנים חוץ מלילה קברל והשחקנית של מריה איזיס לא עושים לי את זה. אבל היא לא מרדימה אותי כמו לחיות את החיים.

evglev1

Well-known member
מנהל
ושכחתי את ננדה קוסטה, גם היא שחקנית מעולה

למרות שכאן היא רעה.

elall

Member
מנהל
את ננדה קוסטה בקושי רואים פה

וזאת עוד דוגמא מצויינת לתנהלות (המעולה!) של גלובו ,איך מדמות הכי ראשית בטלנובלה אחת היא המשיכה לתפקיד כל כך משני.

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב יש מקרה יוצא דופן בטלוויסה

של נטליה אספירון ששיחקה את הראשית ב"רק נשיקה" הגרסה הקודמת של טלוויסה לגאטה והיא שיחקה אחר כך תפקידים משניים בהכול בשביל האהבה ואהבות אמיתיות. אבל דמויות כל כך שוליות כמו הצייר ואישתו באימפריה ופטריסיה ומישל בשובל של שקרים אין אצל טלוויסה.

elall

Member
מנהל
גם אני אוהבת את קומנדדור ומריה מרתה

הוא עם הקריזות שלו והיא גם עם התחמנות שלה וחוצפה. גם את לוקאס אני אוהבת. מריה קלרה בנתיים דמות פרווה, סוג של קישוט.
אני גם אוהבת את שאנה (רנת בטח עוד לא ממש מכירה אותה). ואיזיס גם חמודה!
גם קורה מעולה, רשעית אבל עם קצת הומור.
כריסטינה משעממת אותי נטו כי אין לה זיווג מעניין. אני פשוט לא מתחברת לשחקן שמשחק את ויסנטי, עוד מימי בזמן שישנת, ואיפה ששמים אותו כראשי (ולצערי גלובו חולים עליו) זה פשוט מוריד לי את כל העניין.
הבלוגר מעצבן, כן, אבל לפחות אני יודעת עליו ספויילרים ....
הצייר ואישתו אוייי למה ??? מי צריך אותם?? כללל כך מיותרים.
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
אם כבר גלובו מקצצים בגרסה הבינלאומית

אז לפחות שהיו גוזרים לגמרי עלילות משנה משעממות כמו פטריסיה ומישל בשובל של שקרים והציירת ובעלה הזייפן באימפריה.

faery18

New member
אני בינתיים סבבה עם הטלנובלה, זה בטח לא משהו ברמה של

יומן חיים לחיות את החיים מעבר לים בזמן שישנת... אבל זה הרבה יותר טוב משדרות ברזיל. כל עוד אין מריחות/אנטישמיות/יריקה בפרצופם של הצופים - אני זורמת
מה שבינתיים הכי מחזיק אותי בטלנובלה הזו זו כמובן לילה קאברל הנהדרת
וגם ליאנדרה ליאל המתוקה.

מה שכן, היה טוב אם היו מוותרים על הצייר המזוייף רקדנית הסמבה המשוגע והבלוגר החופר
למרות זאת בינתיים אני זורמת עם הטלנובלה בגלל מה שציינתי קודם. מקווה שבמשך הפרקים דמויות נוספות לא הכרחיות לא יתווספו ועלילות לא יימרחו כי עד עכשיו זה כן עדיין מושך בצורה מסויימת ככה שאין לי בעיה להמשיך
וממליצה גם לך כן להמשיך

כן חבל שויוה לא מבינים שעכשיו המשבצת השולטת בברזיל זו המשבצת התקופתית של שש, אני מאמינה שמה שלא היה בא משם היה פשוט

faery18

New member
התכוונתי הרבה יותר טובה משובל של שקרים**

לא שדרות ברזיל
חח אני תמיד מתבלבלת ביניהן.
שדרות ברזיל זה ליגה

evglev1

Well-known member
מנהל
אני דווקא אוהב גם את שובל של שקרים וגם את שדרות ברזיל

שהתחלתי עכשיו יותר. אכן באימפריה יש יותר הגיון מבשובל של שקרים, אבל העלילה של שובל של שקרים יותר דרמטית וזה מה שחשוב לי לכן לא כל כך התחברתי ללחיות את החיים וליומן חיים. למרות שאי אפשר להגיד שבזמן שישנת דרמטית במיוחד אבל התחברתי אליה מאוד, אולי כשהטלנובלה קצרה הדרמה פחות חשובה.

למעלה