♡ לשבת●

Renat Zeitune

New member
נעלי בית ארנבונים

מישהו מכיר חנות שמוכר נעלי בית ארנבונים זולה? בינתיים יש לי את הנעל בית הורודה כאופציה אבל לא התלהבתי ממנה אלא יותר מהשנייה שמזכירה לי את ז'וז'ה.

faery18

New member
יא איזה נעלי בית חמודות חח

החומות באמת דומות לז'וז'ה

Renat Zeitune

New member
שמעתם על הפיגועים בפריז?

כוכבי טלנובלות צייצו על זה עם המשפט pray for paris

elall

Member
מנהל
ברור שכולם שמעו, זה בכל החדשות ואתרים

זה נורא עצוב על הכל אנשים שמתו/נפצעו, אבל מצד שני, אירופאים אוכלים את מה שבישלו...

אין לשמוח בצרת אחר

אבל קשה לי להרגיש אמפתיה או סימפתיה עבור אלו שלעולם לא טרחו לשאול לשלומינו בין כל הפיגועים לאורך השניים וכנראה שרק פיגוע בסדר גודל שכזה לקח להם לצאת מהבועה בה חיו

evglev1

Well-known member
מנהל
לא נראה שהם יצאו מהבועה

כי אחרי ה-11.9.2001 שר החוץ הבריטי, אמר שהטרור הוא תוצאה של הסבל הפלסטיני. וגם דב וייסגלס סיפר במועצת החכמים שביידן אמר לו שבגללנו נהרגים להם חיילים בעיראק. כך שגם הערבים הקוראים לעצמם פלסטינים משכנעים בשקרים שהם עוברים את הסבל הזה יום יום ולא חסרים אנטישמים שיאשימו את התמיכה המערבית בישראל בטרור שמופעל נגדם.

faery18

New member
זו מתקפת טרור מזעזעת אבל יחד עם זה אולי אירופה תתחיל להבין

עכשיו עם מה אנחנו מתמודדים יום יום. (לא שזה ישנה משהו ביחסם אלינו) במקום להטיף לנו, לתמוך בהצעות נגדינו באו"ם ובמקום להחרים את המוצרים שלנו. הם שכל כך מתחנפים למוסלמים אצליהם וחובטים בנו חשבו שככה הם יהיו חסינים מטרור, אז זהו שאף אחד לא חסין מהטרור האיסלאמי
העולם צריך להפנים את זה היטב.

רפואה שלמה לפצועים ויהי זכרם ברוך של כל ההרוגים

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
אם 11 בספטמבר לא עזר לעולם להבין אותנו, שום דבר אחר לא יצליח

העולם יבכה, יגיד ככה ככה וככה ואז יחזרו לשגרה כרגיל שבה הם מצדדים במחבלים נו באמת... העולם ככה, אין מה לעשות...

evglev1

Well-known member
מנהל
בהחלט הם חיים את הוליווד והנצרות

ואצלהם לא יכול להיות דוד רע וגלית טוב, בשבילם החלש, רשע ככל שיהיה ואכזרי ככל שיהיה הוא קורבן, ואם חזק מרביץ לחלש, אז החזק הוא הרע, ולא משנה מה הסיבה. עד שזה מגיע אליהם, אבל גם אז בסכסוכים אחרים הם מאשימים את עצמם שלא עשו מספיק בשביל החלשים "המדוכאים".

faery18

New member
אם כבר פיגועים ראוי גם להזכיר את הפיגוע בדרום הר חברון:(

שהיה גם הוא בשישי.
"אביה ואחיה נרצחו לפני החתונה: 'אבא בירך אותי, נשק לי - ונרצח"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4725736,00.html
ממש מזעזע איך שהבן שנרצח עוד הספיק לדווח למוקד ואז נרצח גם הוא אחרי האב כשהמחבל השפל עשה וידוא הריגה
יהי זכרם ברוך

למעלה