מילה של כבוד

faery18

New member
שמתי לב שיש את התקלה הזו בעוד טלנובלות באתר

או שאולי יש מצב שזה רק אצלי ככה? כי לא ראיתי אף אחד אחר מתלונן על זה גם לא לגבי טלנובלות אחרות שיש שם...

faery18

New member
פרק 37 (הפרק של חמישי) - פלאביו ואירינה נחטפים

אומנם התכנון של הפושעים של אוליסס היה לחטוף את סמואל אבל בגלל שסמואל החליף את החולצה שלו עם פלאביו , אחד מהם היה בטוח שפלאביו זה סמואל חח איזה טיפש מי מזהה בן אדם רק לפי חולצה
רצה הגורל ובדיוק אירינה עברה ליד המשאית שהוכנס אלייה פלאביו המעולף ככה ש"בלית ברירה" מצד החוטפים גם היא נלקחה
מסכנה כמה זמן היא הייתה צריכה להתמודד איתם עד שפלאביו התעורר
אבל הוא כמובן לא אשם
שכן הוא הוכה עם אקדח בראש על ידי אחד הפושעים
בסופו של דבר עד שהוא מצליח להתעורר הפושעים שומעים את אירינה מדברת איתו ומספרת לו מה קורה, הם מופרדים בכח והפושעים זוממים על אירינה
נראה שהם רוצים לאנוס אותה אבל פלאביו לא מאבד עשתונות ולמרות שהוא קשור הוא מוצא חפץ חד ומנסה להשתחרר כדי להציל אותה!
מלחיץ

אהבתי שלמרות שקייטנה הרבה פעמים מפלה את אירינה שהיא ההיפך ממנה לטובת אנדריאה שהיא העתק שלה, ראו שהיא מאוד דואגת לאירינה ושהיא חשובה לה לא פחות משאר הבנות שלה למרות הנזיפות הבלתי פוסקות
וזה בהחלט היה יפה לראות
טוב אין ספק, קייטנה דמות טובה בתוך תוכה למרות השריון הקשיח..
אבל משהו בה קפוא קפדני יתר על המידה שמרני מידי מחמיר מידי חומרני מידי טוב הנקודה ברורה..

מלבד הסצנות המותחות עם פלאביו ואירינה, היו סצנות יפות גם עם ארתורו וסופיה שלמרות שהוא מאוכזב ממנה הוא עושה הכל כדי להציל את הסוס שלה, אהבתי איך שהם הכינו יחד את העשבי מרפא

עם סמואל ואנדריאה היה משעשע במיוחד הסצנה על האופנוע
חח שני אילה מתקרבים לאט לאט אבל בטוח

סצנת הסיום גם היא הייתה מותחת

המפקח פרננדס מגלה שהאחים עובדים באחוזת דל חונקו

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן קטעים גדולים לגבי כל הזוגות

אנדראה וסמואל עדיין חתול ועכבר.

ארתורו זועם על סופיה, אבל מציל את הסוס ומעודד אותה לגביו.

faery18

New member
פרק - 38 פלביו ואירינה ממשיכים להיות בסכנת חיים

פלביו אומנם הצליח להשתחרר ולחלץ גם את איריניה אבל רגע לפני שהם עמדו לברוח באו יתר הפושעים של אוליסס ושוב קשרו אותם
בינתיים כל ארבעת הפושעים זממו על הכופר של קייטנה
והתחילו לתכנן איך הם בכל זאת מרוויחים מכל העניין למרות שהייתה טעות בזיהוי בזמן החטיפה וסמואל עדיין חי ונושם. כרגיל פושעים חושבים רק על עצמם ולכן לא מפתיע שבסופו של דבר זוג פושעים אחד זמם מאחורי גבם של זוג הפושעים השני ותכנן לברוח עם הכסף מבלי להתחלק איתם
מה שכן, כל זה מעמיד בסכנה את פלביו ואירינה שכן זוג הפושעים הנעלבים והזועמים מנסה בכוונה לקלקל את התכנית ואחד מהם מתכוון להרוג את אירינה ופלביו

בזמן שקייטנה עוד שנייה מקבלת התמוטטות עצבים ומשתגעת מדאגה
פרננדס מחבק אותה ותומך בה, האם בהמשך הולך להיות משהו בין שני אילה? אני מהמרת שכן והאמת הם יכולים להיות אחלה זוג..!

איזו מגעילה קנדלה ממש כפויית טובה
איך שהיא מרימה את האף מעל פטריסיה ומנסה להופיע כמוה אחרי שהיא למדה היטב את העבודה הפעם
והיא אפילו לא מנסה לפייס אותה אלא עושה לה פרצופים
היא תמיד קנאה בה אני זוכרת שבפרקים הראשונים היא הסתכלה לה על הבגדים וניסתה לשיר כמוה.. עם חברים כאלה מי צריך אוייבים

יחד עם זה לא כואב לי יותר מידי על פטריסיה שכן גם היאמתנהגת בצורה מגעילה - אל סמואל...

faery18

New member
נ.ב
שכחתי לציין שממש אהבתי את התקשור של ורוניקה!

עם הנשמה של אלמה - איך שאלמה ניסתה לשדר לאחותה ורוניקה דרך החלום את מצבם של פלביו ואיריניה. זה היה ממש מצמרר איך שהרוח של אלמה הלכה בין העצים ועשתה לורוניקה סימן לעקוב אחרייה. ממש אהבתי איך שעשו את הסצנה!

לפי הפרשנות שלי גם הרתיעה של ורוניקה מליאונרדו וההתעלפות מולו זו דרך התגובה שלה למסרים שהנשמה של אלמה מעבירה לה -במקרה הזה לגביו

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני חשבתי על אפשרות של קשר בין קייטנה לפרננדס כשהוא החזיק

את ידה ועודד אותה ברגעים הקשים.

הפושעים מנסים לרמות זה את זה, אך פלביו ואירינה משלמים את המחיר שהחליטו להרוג אותם כדי להרוס לפושעים האחרים.

האמת בהתחלה חשבתי שפטריסיה לא הוגנת כלפי קנדלה כי לא הייתה לה ברירה, אבל עכשיו רואים שקנדלה באמת נהנית לקחת הכול מפטריסיה.

evglev1

Well-known member
מנהל
ברור שהנשמה של אלמה

גורמת לה להתנהג כך מול לאונרדו וגורמת לה להתנהג מולו כאילו היא אלמה.

faery18

New member
אני איבדתי אמון בקנדלה עוד כשהיא הסכימה לעלות לבמה לראשונה

במקום פטריסיה. אם היא הייתה חברה אמיתית היא הייתה מסרבת גם אם זה היה עולה לה בפיטורים.
&nbsp
ואגב עם כל ההתנהגות הלא טובה גם של פטריסיה לאחרונה, כשזה מגיע לפלנקה אין בכלל מה להשוות בינה לבין קנדלה, פטריסיה רוקדת הרבה יותר יפה ויש לה שירים הרבה יותר יפים

&nbsp
ואני די מסכימה איתה שקנדלה היא בסך הכל חיקוי זול

למעלה