Entre Canibales-פרקי הסיום(59-60)

snirf

Active member
החל משבוע הבא יוצאים לדרך עם mi amor mi amor

בשבוע הבא נצפה ב-4 הפרקים הראשונים, וכך כל שבוע נצפה בארבעה פרקים שבועיים.
את הפרקים באיכות גבוהה לצפייה ישירה ניתן למצוא כאן:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLVLYesmUs-wmDCn3PBmknMLqGPBz6R04s

הטלנובלה היא קצרצרה עם אחלה קאסט,
מצפה לראותכם בשרשור של שבוע הבא

tot8

New member
באיזה יום יפתח השרשור?

הפרקים כבר מחכים על המחשב שלי

ראיתי את הנובלה

כשהיא שודרה בערוץ טלפה. לא התחברתי . היה זוג אחד שאהבתי ולא עשו לו צדק.
גם הנובלה הזאת קוצרה מחוסר רייטינג , ולגביה אני מסכימה .
אישית , אני לא ממליצה לצפות .

snirf

Active member
מדינה חדשה לדור העתיד

הפרק האחרון ארך 50 דק', אני חושב שהאריכו במקומות שיכלו לקצר, כמו שקיצרו במקומות שיכלו להאריך...
למה אני מתכוון? לא בדיוק הייתה סצינת עימות בין אריאנה לאגוסטין, החליטו להשאיר את זה נטו עם מבטים ומשפט אחד שלה-"אתה הבן אדם שהכי אהבתי, אבל גם הנורא מכולם", הייתי שמח לראות טיפה יותר גם מה קורה אחרי מעבר הזמן של החצי שנה

הסצינה שהכי עשתה לי את הפרק הייתה סצינת הסיום-השיחה של אריאנה ורפאל, אפילו קצת הצטמררתי ממנה. סיום מקסים.

אז יוצא בסוף שאגוסטין סתם נכנס לכלא? נו טוב, עדיף מאשר שאריאנה תרצח אותו/שהוא יתאבד...לדעתי.

בכמה נקודות לסיכום:
מעניין מה התסריטאים תכננו לנו להמשך הטלנובלה ו/או איך הטלנובלה הייתה אמורה להיראות בפרישה של 120 פרקים.
לא חושב שאגוסטין הייתה אחד הדמויות של ויקוניה...לעומת זאת פוריאל עשה דמות לדעתי שתיזכר.
את נטליה אוריירו אני לא אוהב, הטלנובלה גרמה לי לסמפת אותה טיפה, אבל לא ימשוך אותי לצפות בעוד טלנובלה בכיכובה ו...אני עדיין חושב שליהוק אחר לדמות של אריאנה היה מיטיב עם הטלנובלה.

keren dvir

New member
זו שאמרו שצילמו שני סופים

וכששאלו את קמפלנה בטוויטר הוא התחמק מלענות ואפילו צחק על זה כנראה בכוונה כי הוא לא רצה לאשר את הידיעה ולעשות ספוילר לצופים. בכל מקרה זה אחד הסופים שאמרו.

tot8

New member
מסכימה חלקית לגבי ויקוניה ואוריירו

התייחסתי לרוב מה שאמרת בתגובה שלי
מוזמן לקרוא

renana305

New member
סוף מרגש- החל מהקפיצה בזמן. השאר קצת מאכזב.

החתונה של דייגו ולוסיה הייתה מקסימה וגם השיחה בין אריאנה לרפאל.
אם הייתה שם רמיזה לרומן כמו שקיווינו? לא בטוח, אבל הסוף מאפשר לכל אחד לנדוד במחשבותיו לאן שבא לו.
לרגע היה נדמה שדווקא עם לאורה יש לרפאל איזו כימיה מיוחדת

לא אהבתי את זה שהפכו את אגוסטין לרוצח (שתי רציחות בשני פרקים, לא כולל המעורבות ברצח דניאלה), והאונס כאילו נדחק טיפה.
לא אהבתי את השיחה של אריאנה עם דייגו. היא הייתה כ"כ לא מפורשת ונשארו בחוץ הרבה דברים שהיו צריכים להיאמר.
לא אהבתי את זה שלא היה עימות של ממש בין אריאנה לאגוסטין. לכאורה יכל להשתמע מהמתרחש שהיא יודעת רק על מה שהיא ראתה- הרצח של פרנסיסקו. שום מילה על האונס!

אני כן אוהבת את הסוף של סימוניאן וטרסה, ושל צ'יקיטו ופלוסה. ואת סוזנה

לסיכום: סדרה נחמדה פלוס. יכלה לעלות בכמה וכמה רמות עם ליהוק של מישהי אחרת כשחקנית ראשית.
בדיעבד אני דווקא שמחה שהתקצרה. לא בטוחה שהיו מצליחים למלא כיאות יותר פרקים...
נקודת האור: חואקין פוריאל

snirf

Active member
חואקין פוריאל

אמן כבר שישתתף בפרויקט שיצליח, מסכן!
מסכים לגבי ארינה ודיאגו, והעימות בינה לבין אגוסטין...כמו שכתבתי בסיכום שלי.

keren dvir

New member
פבלו א'צארי בצילומים לסרט חדש

הסרט נקרא Al final del túnel שבו פבלו יגלם את הרע
.
הסרט ייצא למסכים בשנה הבאה.

tot8

New member
חבל... היה יכול להיות הרבה יותר טוב...

אכן ליהוק לא טוב של אוריירו...
לגבי נטליה - אצלי היא ממש לא שיפרה את הרושם שיש לי עליה...
בבובה פראית היא הייתה קטנה וצעירה - והצחיקה אותי נורא... בכלל הכימיה עם פקונדו עבדה עליי גם בחיים שלי - הם ממש עושים טוב אחד לשנייה!!
בסולמנטה ווס - היא ממש גרמה לי לאהוב אותה! הופתעתי עד כמה...
הבעיה שלה, היא שהיא שחקנית גרועה... כשזה קומדיה - זה לא מורגש כל כך... אפילו עובר מסך מצויין.. ברגע שיש קצת סצינות דרמטיות שדורשות יכולת משחק רצינית וטיפה פחות הקראה של הטקסט, אלא שיחוק שלו - שם היא נופלת... כל פעם מחדש... זה אפילו עיצבן אותי כמה פעמים פה - ממש שמעו הקראה של טקסט!!
&nbsp
לגבי ויקוניה...
אני בהתחלה ממש ממש אהבתי אותו... כמו ששנאתי את רפאל...
ועכשיו, בסוף.. אחרי שכל האמת הובהרה... התחלתי לשנוא אותו - לכעוס עליו, להתבאס כשהיו סצינות איתו, וככה גם חיכיתי ליותר סצינות עם רפאל...
זאת אומרת, שבתור שחקנים, הם הצליחו להכניס אותי לאווירה של הסדרה לגמריי - ולהרגיש את מה שצריך להרגיש... חיבה כשצריך ושנאה כשצריך...
בנוסף, אגוסטין אפילו גרם לי טיפ טיפה של "הבנה" אם אפשר לקרוא לזה ככה... אני לרגע לא אומרת שלא מגיע ל עונש! וטוב שהוא קיבל את העונש ואנחלס לא סלחה לו! אבל מצד שני, הוא מסכן - הוא נכנס לסיטואציה שהוא לא רצה להיות בה אף פעם... ובגלל זה הוא נהיה חולה... הוא צריך טיפול... גם פסיכולוגי וגם להתמכרוית שלו.
בקיצור - ויקוניה ופוריאל שיחקו אותה בסדרה הזו! גרמו לי להרגיש בדיוק את מה שהייתי צריכה להרגיש בתור צופה...
אני בטוחה שעם ליהוק ראשי אחר לדמות של אנחלס/ אריאנה... הכל היה טוב יותר!!
&nbsp
כרגיל... איך אפשר פרק סיום ללא חתונה?? הפעם היו אלה דייגו ולו.. שגם הספיקו לייצר הריון בינתיים... שיהה להם מזל טוב
&nbsp
אני מעדיפה את רפאל עם לאורה שחזרה (היה נחמד שהיא קפצה לביקור בסוף)
אריאנה צריכה להיכנס לכלא - בדיוק כמו אגוסטין!! אנשים לא יכולים להרוג על דעת עצמם... אני יודעת שהיא פגועה ופצועה ולא החלימה כבר 20 שנים... אבל אם כל אחד היה נוקם על מה שעשו לו... בסוף אנשים היו מתחילים להרוג על זה שלא נתנו להם לעבור במעבר החצייה...
אז אני קצת מאוכזבת שהיא לא קיבלה את העונש שהגיע לה...
&nbsp
באיזשהו שלב זה היה ברור שטרה תסיים עם אבא של לוסיה... למרות שזה נראה כאילו יש ביניהם הפרש גילאים עצום משום מה

&nbsp
חייבת להודות שלא חשבתי שפרנסיסקו ימות... היית בטוחה שהוא שם על עצמו איזשהו סוג של שכפץ או משהו... אבל לא...
&nbsp
לסיכום - סדרה נחמדה ביותר, טוב שהיא הייתה קצרה יחסית (אני הייתי מסיימת בכל מקרה, אבל אני בטוחה שאנשים היו פורשים מתישהו... או לפחות מתחילים להתלונן כל פעם בשרשורים - מצב שלא כל כך הגענו אליו הפעם - לשם שינוי!!)
&nbsp
בינתיים אני צופה ב"דירה לשניים" עם רומינה יאן - שמחכה לי מוקלטת כבר יותר משנה וחצי בהוט... פשוט לא יוצא לי לשבת מול הטלויזיה... מקווה להצליח להתקדם איתה כמה שיותר בחגים (ראיתי 20 פרקים בשבוע האחרון - מתוך 150+...)
בנוסף יש לי את "שנה לזכור" עם קרלה פטרסון - ששם יש לי 20 פרקים לסיום (רואה בנסיעות) - ככה שטוב אנחנו מתחילים עם "אהובי, אהובי" חחחח זה נשמע כל כך גרוע בעברית.. חחח!!!

snirf

Active member
באמת לשם שינוי לא היו פרישות/תלונות

מה שרווח בזמן האחרון עם הטלנובלות מארגנטינה...ובצדק האמת

הו טוב שהחלטת לחזור ל"דירה לשניים" היא כייפית ביותר לצפייה

אגב ככל הנראה בטלפה יחליטו לאמץ משנה הבאה את ה"פורמט" הזה של 60 פרקים לטלנובלה...האמת? אולי עדיף

keren dvir

New member
הסוף נחמד אבל נשארו עניינים לא ברורים ופתוחים

המלכודת שאריאנה, רפאל ואאוחניו הכינו לאגוסטין ביחד עם בטיסטה אומנם עבדה אך גבתה מחיר של חייו של פרנסיסקו
. משום מה הייתה לי תחושה מסוימת שהוא ימות בסוף.

בין היתר העניינים הלא ברורים שנשארו הוא השיחה של אריאנה ודייגו שהייתה לא ברורה ומשתמעת שבה היא לא אמרה במפורש לדייגו שהיא עברה אונס ושאגוסטין אבא שלו. גם הסצנה של אריאנה ואגוסטין שבו היא כמעט הרגה אותו עם האקדח הייתה קצרה מידי ולא ברורה ולדעתי היה הכרחי שאריאנה תגלה לאגוסטין שהיא יודעת שהוא אנס אותה ושגם תגלה לו שהוא אבא של דייגו. כך שהסצנה לא הייתה מספיק חזקה ודרמטית.

במעבר הזמן של החצי שנה גם היו ליקוים והפתוחים כמו למשל שבכלל לא הראו את אגוסטין בכלא וגם לא אמרו במפורש אם אריאנה ורפאל ביחד או לא למרות שאם לא אמרו במפורש אני מסיקה שהם לא ביחד. בכל מקרה היה נחמד אם הם היו מסיימים ביחד במפורש
. בנוסף החתונה של לוסיה ודייגו הייתה נחמדה ומרגשת
ועוד מסתבר שלוסיה בהיריון.

דבר נוסף שלא התגלה הוא שרפאל לא גילה על כל מסע הנקמה של אריאנה ושהיא הייתה אחראית למותם של פטיטה ולוסיו.

וגם רק אני שמתי לב שהעלימו את הדמות של מתיאס מאז המוות של לוסיו

בכללי לדעתי היו יכולים להשקיע יותר מחשבה בסוף של הסדרה.
ואיך אפשר לסיים את הסדרה בלי שיר של גוסטבו סראטי

נ.ב: מעניין מה היה תכנון המקורי של קמפלנה, כלומר כיצד הסדרה הייתה אמורה להימשך בעלילה. וגם מעניין איך העלילה הייתה מסתיימת עם הסוף השני.

גם אני התאכזבתי

שדייגו לא ידע על האונס ואגוסטין לא ידע שהיא יודעת הכל . היו יכולים להוסיף שיחה שהיא מדברת איתו בכלא..
מאד מעניין מה היה כיוון העלילה המקורי והסוף המקורי אם היו עוד פרקים .
אולי במקום 120 פרקים יעשו עונה שניה? כנראה שלא.

rafinagar

New member
נגמר

סוף יאה לפרקים האחרונים.. לא משהו בכלל. הירידה התחילה מאז התגלה פרצופו האמיתי/שני של אגוסטין. לא אהבתי אותו כטוב גם לא כרע

לא הייתי מפיל את אי הצלחת הסדרה על נטליה אוריירו. דיברתם על שעות שידור מאוחרות אז למה שמישהו יצפה בפרק ב 11 בלילה אם אפשר לחכות כמה שעות ולצפות בפרק בשעה נוחה ומתאימה, באיכות גבוהה ועוד בלי פרסומות?

לדעתי אם לא היו מקצרים את הסדרה היינו מקבלים פרקים הרבה יותר מעניינים

למעלה