TATAR RAMAZAN - רמזאן הטטארי

rafinagar

New member
TATAR RAMAZAN - רמזאן הטטארי

סדרה טורקית תקופתית שצפיתי בה בחודש האחרון. בכיכובו של בולנט אינאל שרק אחרי כמה פרקים גיליתי שנראה אותו בקרוב בויוה+ בסדרה הנערה שאהבתי.

רמזאן קסקין הידוע בטטאר רמזאן (רמזאן הטטארי) גבר טוב בעל ערכים וחוש צדק גבוה. מאוהב בסוראיה בחורה פשוטה. ביום שמחליט רמזאן לעשות צעד להתחתן איתה הוא נכנס לכלא בגין רצח ראש העירייה ופה אני הולך להפתיע אתכם הוא אכן דקר אותו לאחר שהרביץ לאבא שלו. אחרי 6 שנים שעבר מכלא לכלא ובכל מקום עזר לאסירים הנזקקים והתחיל במרד נגד קיפוח האסירים, העבירו אותו לכלא אופאג'יק העיירה שלו. כלא שונה מאחרים, קשה יותר מושחת יותר. גם שם רמזאן המשיך בעשייה שלו למען החלשים, נגד העושקים והמושחתים

העונה הראשונה + 2-3 פרקים ראשונים של עונה שנייה היו טובים ואז היה מעבר זמן של שנתיים. סיפור חדש מחוץ לחומות בתי הכלא. לא כל כך אהבתי. הייתה לי בעיה עם הדמות של רמזאן (השחקן עצמו מדהים) אותה בעיה שהייתה לי עם מאהיר קארא. חזקים מדי, קרובים יותר להיות גיבורי על מאשר בני אדם. כולם חוששים מהם, כפופים להם, קוראים להם abi, המילה שלהם היא חוק. עם רמזאן זה היה פחות מוגזם כי כשרמזאן היה צריך להרוג הוא הרג ובדם קר גם

לסדרה 25 פרקים 9 בעונה 1, 16 בעונה 2. אולי ויוה יביאו אותו כי בסך הכל הסדרה חדשה הסתיימה ב 2014 אז לא עשיתי יותר מדי ספוילרים

rafinagar

New member
בקשה מהגולש יבגני

לשים קישור להודעה למעלה
בפורום ויוה טורקיה

למעלה