Entre Canibales-פרקים 56-58

keren dvir

New member
אגב למי שתהה מי המחליפה של בין קניבלים בארגנטינה

מדובר במיני סדרה הברזילאית amores roubados עם חורחה משדרות ברזיל.

renana305

New member
וואו

מאז הגילוי שאגוסטין היה שותף לאונס, אני צופה בפרקים בפה פעור.
מדהים איך מבטים וחיוכים שלו שנראו פעם הכי מקסימים, נראים עכשיו מרושעים ומחליאים

ויקוניה מדהים בטוטאליות שלו. אפשר להתאהב בדמויות שהוא מגלם עד כלות, ומנגד אפשר לתעב אותן ממש, כמו שקורה לנו איתו עכשיו.
מקווה שאגוסטין יקבל את המגיע לו, למרות שמוות הוא עונש קל מידי לטעמי. רוצה שיסבול! מה גם שאם הוא באמת מת עכשיו כתוצאה מהדחיפה של אריאנה, לא נזכה למפגש שלו עם דייגו אחרי הגילוי שהם אבא ובן.

רפאל מתגלה כמלאך אמיתי

אף פעם לא חווינו אותו כרע ממש, אבל הדיסוננס בין החביבות שלו לבין מה שכביכול חשבנו שהוא עשה, היה קשה. עכשיו הוא נעלם.
שמחתי כשאריאנה פנתה אליו לעזרה ובהמשך מצאה את עצמה נתמכת ע"י מעגל רחב יותר- טרסה, ארמניו...
לטעמי, היא חייבת לו התנצלות על החשד הלא מבוסס, על הנסיונות שלה לפגוע בו, לטרפד לו את מסע הבחירות... למרות שהוא לא יודע מזה כלום.

קשה לי להאמין שאריאנה ורפאל יסיימו יחד בסוף. יש לי הרגשה שלא יבחרו פה בהפי-אנד קלאסי, ובסוף הסדרה היא תישאר נטולת בן זוג.
לרגעים דווקא עלה בדעתי שהיא תהיה עם מרטין, כיוון שצצו פה ושם רמזים לכך שיש לו רגשות כלפיה, אבל גם זה לא נראה בר מימוש

הדבר הכי מקסים שקורה בסדרה כרגע, הוא הקשר שנרקם בין טרסה לארמניו. שניהם מתוקים. הלוואי שיסיימו יחד

snirf

Active member
כיף לראותך כאן

ומקווה שלא תוותרי על mi amor mi amor היא נראית ממש חביבה עם אחלה קאסט

נוטה שלא להסכים לגבי הדמות של ויקוניה כאן, על אף שאני אוהב אותו כשחקן, כאן משהו לא עבד לי...וזה לא קשור לעובדה שהוא גילם דמות רעה, הרי גם בדון חואן הוא שיחק רע ומאוד אהבתי אותו שם.
לעומת זאת, חואקין פוריאל עשה כאן את אחד התפקידים המוצלחים שלו בשנים האחרונות

וגם אני לא חושב שיהיה הפי-אנד קלאסי

renana305

New member
לחואקין פוריאל מגיע פרס על המשחק שלו

הוא מדהים (וחתיך! אפילו כשמנמן
).

לגבי ויקוניה, ב'דון חואן' הוא היה רע לייט לעומת מה שקורה פה. הדמות שלו גם הייתה הרבה יותר עגולה, שלא לדבר על העובדה שהוא השתנה בסוף מהקצה לקצה.
גם אני אהבתי מאוד את פרנקו, ואת אגוסטין אני לא יכולה לסבול, אבל דווקא בגלל שהוא מעורר בי רגשות כאלה חזקים, אני חושבת שהמשחק של ויקוניה מעולה.

אבל על טעם וריח וכו'...

keren dvir

New member
טקס פרסי tato יתקיים בחודש נובמבר

בשעה טובה ומוצלחת סופסוף אומרים מה קורה עם הטקס.
כפי שנאמר בעבר הטקס ישודר בטלפה. אני מקווה מאוד שיתוקן העוול של טקס המרטין פיירו ושאלמנות ובנים של רוקנרול תזכה כי מגיע לה

למעלה