סיכום שבועי+שאלון לחג

faery18

New member
סיכום שבועי+שאלון לחג

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקני/ת השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:

אוהב את ראש השנה?
אוהב תפוח בדבש?
אוהב עוגות דבש?
אוהב רימון?
טלנובלת השנה שלך:
שחקני השנה שלך:
הטלנובלה שאתה הכי מצפה שתגיע בשנה החדשה?
מה אתה מאחל לשנה החדשה?
תמונה:

סופ"ש נעים וחג שמח!

faery18

New member
עונה

דבר טוב שקרה השבוע: היום הולדת שלי שהיה בתחילת השבוע

דבר רע שקרה השבוע: אובך נוראי מלווה בלחות נוראית מלוות בחום נוראי

טלנובלת השבוע: אקאסיה

תכנית השבוע: מאסטר שף התרמה
למרות שזה היה ממש ארוך ונרדמתי באמצע חח

שחקני/ת השבוע: אריאדנה דיאז וויקטוריה רופו

קניית השבוע: בבוקר הייתי בקניון וקניתי כמה כלי בית חדשים לחג

מאכל השבוע: עוף בדבש
ברוח החג חח..

שיר השבוע: אנה טימופיי-Memory
אין היא מדהימה.. לא רואה אקס פקטור כי הפורמט והמנחה פשוט גרועים בעיניי אבל רק אחרי זמרת האופרה המדהימה הזו עקבתי דרך היוטיוב וחבל שרק בסוף נתנו לה שירים שמתאימים לה(למרות שגם את האחרים היא ביצעה מהמם
)
את השיר הידוע הזה אני אוהבת במיוחד והיא ביצעה אותו בצורה פשוט מושלמת

אוהב את ראש השנה? בהחלט

אוהב תפוח בדבש?

אוהב עוגות דבש? ככה כהה.. תלוי בעוגה חח

אוהב רימון?

טלנובלת השנה שלך: כמובן שאקאסיה
ולא רק זה, בזאת אני מכריזה עלייה כעל המקסיקנית הטובה ביותר שיצא לי לראות עד כה
חח כן עד כדי כך
טלנובלה משובחת ומהפנטת שפשוט מדביקה למסך
יצירת מופת
כן ירבו עוד טלנובלות מושלמות כאלה:]

שחקני השנה שלך: אריאדנה דיאז, ויקטוריה רופו, ארתורו פניצ'ה, אוסבלדו דה לאון, מאייטה פרוני ודניאל אראנס.

הטלנובלה שאתה הכי מצפה שתגיע בשנה החדשה? שיסלח לך האל המקסיקנית, תכשיט נדיר הברזילאית, ואל תעזוב אותי המקסיקנית

מה אתה מאחל לשנה החדשה? שתהיה שנה טובה שנה של שיגשוג ואושר

תמונה: למרות האובך הנוראי לפחות פורסמו ברחבי הרשת תמונות יפות שהצהוב הזה הפך אותן לאומנותיות ומיוחדות כמו התמונה הזו של שני הצבאים המקסימים האילה

שנה טובה לכולם!

Renat Zeitune

New member
יוו מזל טוב!!

מה התאריך? חבל שאין לך פייסבוק הייתי זוכרת את התאריך יום ההולדת שלך. ואף אחד לא פתח שרשור יום הולדת לך

evglev1

Well-known member
מנהל
באמת אהבת את אקאסיה יותר מהאומץ לאהוב

ויותר מהתקופתיות הזר ותשוקות? או שתקופתיות ועכשוויות זה קטגוריות שונות גם אם הן מאותה מדינה?

faery18

New member
לא תקופתיות זה משהו אחר זו אכן קטגוריה בפני עצמה מבחינתי

הטלנובלה הכי אהובה עליי בכל הזמנים זו טרה נוסטרה הברזילאית, הז'אנר הכי אהוב עליי זה מקסיקו טלויסה, המקסיקניות הכי אהובות עליי הן התקופתיות הזר ותשוקות, ומתחתיהן אקאסיה האומץ לאהוב שקרים אשת הברזל ולב פראי. כל אילה בטופ שלי חח

&nbsp
אקאסיה היא המקסיקנית המודרנית הטובה ביותר שראיתי זה התואר המדוייק שהתכוונתי אליו
וכן אפילו יותר מהאומץ ושקרים. רמת המתח והאקשן והסיפורים החזקים של אקאסיה ואלחנדרה עשו את שלהם.

Renat Zeitune

New member
עונה

דבר טוב שקרה השבוע: היו לי שלושה ימי חופש, והולדת הבן הבכור של סילביה נבארו
דבר רע שקרה השבוע: לא ניצלתי אותו כראוי, חלמתי חלום רע ומזעזע על ז'וז'ה ואני מודאגת ממצבו שכן הוא לא חזר לעצמו
טלנובלת השבוע:

תכנית השבוע:
לא ראיתי כלום
שחקני/ת השבוע: אין מישהו במיוחד
קניית השבוע:

מאכל השבוע:
תפוח"א אפויים במלון שהייתי היה נורא טעים
שיר השבוע:

אוהב את ראש השנה? נחמד
אוהב תפוח בדבש? כן
אוהב עוגות דבש? לא כל כך
אוהב רימון?
ככה ככה
טלנובלת השנה שלך: אקסיה ללא ספק
שחקני השנה שלך: כריסטיאן מאייר, סבסטיאן רולי, ויקטוריה רופו, ארסלי ארמבולה, אוסבלדו דה לאון
הטלנובלה שאתה הכי מצפה שתגיע בשנה החדשה? לפחות שניים מטלויסה: האחת של קסטרו עם קולונגה וחורחה סלינס והשני התקופתית
מה אתה מאחל לשנה החדשה?
שיהיה שקט ושכל אוייבנו ומבקשי רעתנו יקבלו את עונשם
תמונה: סלפי עם ז'וז'ה, ילביה נבארו

faery18

New member
איזה סלפי חמוד! מה קרה לז'וז'ה?:O

נכון גם הנובלה התקופתית והנובלה של קולונגה הן מצופות ביותר
לא ציינתי אותן כי הן ממש על סף צילומים/בתחילת צילומים ככה שנראה לי עוד ייקח זמן עד שיגיעו.

Renat Zeitune

New member
לא יודעת

אבל הוא כבר לא מטפס על השולחן וזה נראה לי מוזר כי הוא כל הזמן שוכב רובץ על הרצפה. בת זוגתו של אחי טוענת שזה כי הוא מסתתר מהשמש אבל לא מאמינה שזה בגלל זה

faery18

New member
מקווה שהוא לא חולה או משהו:[ למה שלא תיקחו אותו לוטרינר?

Renat Zeitune

New member
אני לא נמצאת שם כל השבוע בבית וגם היום לא

וגם אני לא הבעלים של ז'וז'ה. אבל ניסיתי בכל מיני דרכים שהתנהגות שלו מוזרה אבל הם מתעלמים.

faery18

New member
ראיתי אבל עוד לא הספקתי להגיע אליו חח עכשיו אגיב שם

Renat Zeitune

New member
אם ככה

אני הכי מצפה לa que no me dejas ומטלמונדו הייתי רוצה את אדונית גן עדן למרות שבווטצאפ מתלהבים מתחת אותם שמיים יותר כמעט כולם ומרבית הסיכויים היא תגיע.

faery18

New member
אחרי שפספסנו את רוצה לאהוב אותך של קרלוס מורנו,

יהיה הוגן אם ויוה יצ'פרו אותנו עם הטלנובלה החדשה שלו a que no me dejas

evglev1

Well-known member
מנהל
עונה

דבר טוב שקרה השבוע: שאחותי נשארת לישון אצלינו היום וגם הכלבה של גיסי.

דבר רע שקרה השבוע: שגם האימא של התינוק שנשרף מתה.

טלנובלת השבוע: קרדאיי, עלובי החיים, אקאסיה, שורה וסאיט.

תכנית השבוע: פשעי החמאס.

שחקן/ית השבוע: אפריקה זבלטה, אוסלבדו דה לאון, ויקטוריה רופו, ארתורו פיניצ'ה, ארסלי ארמבולה, אריק הייסר, גבריאל פורס, איילין מוחיקה, ברוגוזאר קורל, קנאן אימרזאליאולו, צטין טקינדור.

קניית השבוע: אין

מאכל השבוע: תפוח בדבש, לזניה בלונז

שיר השבוע: השיר של אוליסס ואקאסיה, השיר של אסטבן ואקאסיה שהיה בסוף פרק 114.

אוהב את ראש השנה: מאוד

אוהב תפוח בדבש: מאוד

אוהב עוגת דבש: מאוד

אוהב רימון: כן

טלנובלת השנה שלי: עלובי החיים, קרדאיי ופינוקיו.

שחקני השנה שלי: אפריקה זבלטה, אוסלדו דה לאון, ארסלי ארמבולה, גבריאל פורס, איילין מוחיקה, ברוגוזאר קורל, קנאן אימרזאליאולו, צטין טקינדור, פק שין היאה, יי ג'ונג סוק.

הטלנובלה שאני הכי מצפה שתגיע בשנה החדשה: הלב שלי הוא שלך, בחורה איטלקייה באה להתחתן, שידור חוזר של בלב הסערה או/ו השיבה הביתה.

מה אני מאחל לשנה החדשה: שתהיה שנה טובה ומתוקה לכולם ושעוד שנה יהיה בארה"ב נשיא רפובליקני ובעצם לשנה הסוד שהילארי קלינטון לא תהיה המועמדת הדמוקרטית ולא תחיה כל השנה באיום שהיא תהפוך לנשיאת ארה"ב.

faery18

New member
מה זו התכנית הזו "פשעי החמאס"?

וכן מסכן הילד הקטן נשאר לבד:( אסור לנו להיות כמוהם, זה מקרה בהחלט מצער ביותר.
&nbsp
הלב שלי הוא שלך ובחורה איטלקייה באה להתחתן כבר לא יגיעו לדעתי כי מבחינת ויוה זה כבר התיישן. הנגלה המקסיקנית הבאה תהיה כבר מהשנה הנוכחית 2015. לצערינו במקומן ויוה החליטו להשקיע על הרכש הכי לא מדובר/מבוקש. אז נצטרך לחכות לחדשות מהשנה הזו שהן מעולות כולן

&nbsp
חח אמן שיהיה נשיא רפובליקני אבל אני בספק
דונאלד טראמפ הזה קצת הזוי יש לו יציאות..
אני בעדו אבל הוא ווירדו.. הייתי רוצה שיהיה מועמד אחר מהרפובליקנים. אבל כך או כך נראה לי שהאמריקאים שוב ידפקו את עצמם ואותנו עם עוד נשיא דמוקרטי כושל, מקווה שאני טועה

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן לטראמפ אין סיכוי לנצח

כי הוא אמר שכל היספנים הם פושעים שמקסיקו שולחת לארה"ב ולכן יהיה גיוס כללי של היספנים לטובת המועמד הדמוקרטי והייתה לו גם יציאה נגד מקיין שזה שהוא נפל בשבי לא נותן לו כבוד וזה גם יקומם נגד את אלה שמישהו ממשפחתם היה חייל במלחמת וויטנאם, כך שעדיף שהוא לא יהיה המועמד. ברואים עולם הייתה כתבה על מועמד רפובליקני האקבי נדמה לי שאמר שיהודה ושומרון הם שלנו אבל הוא בתחתית של המועמדים, היה נחמד אם הוא היה נבחר.

הייתה תכנית בערוץ 11 באנגלית עם כתוביות בעברית שתיארה את מה שקרה בעזה לאחר ההתנתקות עם שלטון החמאס והזוועות שהם ביצעו גם במהפכה וגם בשלטון שלהם ואחד שברח מעזה לאיו"ש שסיפר על הזוועות שלהם.

העיקר שסוהא קלינטון או הילארי ערפאת לא תהיה מועמדת מטעם הדמוקרטים כי איתה נדפק קשות כי יש לה בטן מלאה על ביבי גם על קדנציה של בעלה ועל קדנציה שלה כשרת חוץ של אובאמה ואם ביבי ישאר ולא נראה שיש מישהו חוץ מאולי יאיר לפיד שיכול להחליף אותו, היא תעשה לנו את המוות שאולי אפילו תגרום לנו להתגעגע לאובאמה.

faery18

New member
נשמע מעניין התכנית, אין איזה שידור חוזר?

האמת קשה לי להאמין שיש מישהו גרוע מאובמה חחח
אבל אין ספק שהילארי מאוד דומה לו בדעות ובמעשים.
&nbsp
חס וחלילה יאיר לפיד כראש ממשלה
למרות שכיום אין לי אף מועמד התייאשתי מכולם

למעלה