פטמגול - פרקי השבוע

rafinagar

New member
האירועים האחרונים מחייבים תגובה

אני אתחיל בקרים, אני לא אוהב את היחס שלו לפטמגול כשהוא כועס או מקנא. איפה הימים שלא היה מעז להסתכל לה בעיניים או כשהיה חושב פעמיים לפני שהיה מוציא מילה. עכשיו הוא צועק חופשי, עוקב אחריה, זורק כסאות. מה שאני לא סובל עוד יותר זה שהיא מרשה לו! ממתי הפך קרים ל "גבר" והיא לאישה הכנועה?

תפסתי ממוקדס אישה חזקה וחכמה אבל לחזור פעם אחר פעם לגבר שנטש והשפיל אותה מעיד על ההפך. גם ממלטם אני מאוכזב, מה הקשר מוסטפה? מסלים למוסטפה? משפל לשפל יותר ממנו? האכזבה באה גם בגלל שלא נשארה כדי להעיד על כל מה שידוע לה! גם אסו שיותר מכולן צריכה להבין ולעזור את פטמגול דווקא עוזרת לישראן. בסדרה בה אחוות נשים צריכה לתת את הקול שלה נראה שכל אחת עסוקה אך ורק בעצמה. מזל שיש את אבה נינה

פרקי בית המשפט היו מעולים! היה ברור שווראל יכחיש לא משנה כמה מצפונו מייסר אותו, האינסטינקט האנושי הוא לחשוב על עצמך קודם כל. ווראל מתייסר ממה שעשה, סלים אדיש לכאבה של פטמגול וארדואן נהנה מזה. חמוד אמרה איך התבלבל והשופט ביקש ממנו לשבת היה עדיף שילך לצבא. ללא ספק ההפתעה בישיבה הראשונה היא עדותו של מוסטפה שעשה הפוך ממה שישראן ציפו וקיוו. אהבתי שנשאר לצידם, לקח להם מכונית והשיג כסף ומעמד ודפק אותם ברגע האמת. אני לא בטוח כמה זה יעזור, הוא לא אמר שום דבר קונקרטי וסיפר את מה שנאמר לו כך אמר. גם להגיד שצריך להאמין לפטמגול לא קביל בבית משפט במיוחד לא כשזה יוצא מאדם שהצהיר שתי הצהרות מנוגדות. אבל נסתכל על חצי הכוס המלאה: הוא לא העיד נגד פטמגול ולא אמר שום דבר שיזיק לתביעה

וממשיך עם מוסטפה שסוף סוף מצדיק את השם המחייב שלו והופך באופן רשמי לרוצח ומצטרף למוסטפה של מנקשה וחליל ולמוסטפה של אזל. ידעתי על הספוילר הזה אבל הופתעתי שזה קרה בשלב כזה מוקדם. ווראל דמות חשובה בעלילה, היחיד שמתחרט ויכול היה להוות עזרה חשובה לתביעה בהמשך. מוסטפה הרוויח פעמיים: השיג נקמה אישית וקרים פינה לו את השטח

שיבולית

New member
ווראל

אחת הדמויות שהייתי רוצה שיהיו דומיננטיות לאורך העונה השניה נרצח מיד בתחילתה...

מוסטפה רוצח רישמי אבל הרצח הזה לא נעשה בכוונה. נכון שהרווח שלו כפול בכך שהאשמה נופלת על קרים
והשטח מתפנה, אבל המרחק יעשה לזוגיות של קרים ופטמגול רק טוב לצערי...

וקרים - הפך להיות הזוי לגמרי. לא אוהבת את הזוגיות שלו עם פטמגול, לא אוהבת שהיא צריכה אותו כדי להשתקם,
לא אוהבת את ההתקרבות והזוגיות הנבנת. ואם יש משהו מעניין בדמות שלו זה התקפי הזעם (המיותרים וההזויים...)

JaneRoe

New member
מגיבה

אני חייבת להודות שהתבאסתי שווראל מת. נכון שהוא עשה מעשה איום, ואין לזה הצדקה, אבל ראו שהוא שונה מארדואן וסלים. יש לו מצפון, יש לו רגשות אשם. הוא כולו רדוף מאז אותו לילה.
לא יכלו להרוג את סלים במקום? חתיכת דמות מעצבנת...
מזמן שמתי לב שהם אוהבים, בטלנובלות הטורקיות, לעשות את הגברים עם התפרצויות זעם ואת הנשים היסטריות.
אפילו ברחמי, העליז והחביב, התגלה הצד הזה. אני רק תוהה... אין לו בעיה להתפרץ על מוקדס או על סאליח אחרי שגילה את האמת, אבל איפה היה הלהט הזה כשקרה מה שקרה לפטמגול? למה אז הוא לא יצא על ההתנהלות של מוקדס?
מרגיז אותי שרחמי מנע ממוקדס לראות את הבן שלה. עד כמה שאני לא סובלת אותה, עם כל הכבוד, היא אמא שלו. והוא אפילו לא האבא הביולוגי שלו. קצת אבסורד שהוא אמר לגננת שרק הוא יכול להוציא אותו.
ההתפרצויות והאימפולסיביות של קרים התחילו להימאס כבר. שיתחיל לחשוב קצת עם השכל ולא רק עם הרגש, כמו שהעו''ד אמר לו.
אהבתי שמוסטפה אמר בסוף את האמת בבית המשפט. כנראה שבכל זאת נשארה לו טיפת הגינות איפשהו עמוק בפנים.
עכשיו התחיל הסיפור הזה עם הרצח של ווראל. מעניין איך קרים יצא מזה. אני לא מאמינה שמוסטפה יודה. זאת הזמנות מושלמת בשבילו גם לדפוק את קרים וגם לפנות את השטח לפטמגול.
איזה יופי איך שקרים ופטמגול התקרבו. איך יודעים בהפקה לעשות את זה נכון. לאט לאט, צעד צעד. ככה שכל מבט, כל חיוך, כל מגע מרגשים.
משמח לראות גם איך שפטמגול השתחררה מההשפעה של מוקדס. עכשיו היא הרבה יותר קרובה למרים המקסימה ומוקדס לא תוכל לנווט לה את החיים יותר

perlita23

New member
גם אני חושבת

שזה לא פייר שדווקא ווראל היה צריך למות, עדיף שזה היה קורה לארדואן ה
או לסלים ה
ג'וניור. דווקא מי שהיה הכי מצפוני והכי היה קשה לו להתמודד עם מה שהוא עשה, אפילו שהוא הכחיש בבית המשפט שקרה משהו, בכל זאת זה בגלל שלא האמין שהוא יכול לפגוע באישה ככה וגם שלא רצה ללכת לכלא והיה מדוכא כל הזמן, הוא באמת רצה למות, לא היה איכפת לו מכלום. האמת גם מוסטפה נראה לי לא האמין למה שהוא עשה, לדעתי זו היתה תאונה הוא צעק עליו דחף אותו והוא נפל על הסלע שהיה שם במקרה.

אני אוהבת תמיד לראות את המפגשים והמבטים שקרים ופטמגול מחליפים, פשוט רואים כמה הוא
אותה, הוא גם מתמהמה כל הזמן כשהוא צריך להתקרב אליה או לגעת בה כדי שלא תיבהל כמו שהיא היתה עושה בהתחלה, גם עכשיו הוא היסס לפני ש
אותה אבל ברור שלא יכל להתאפק מלעשות את זה. היא גם התלהבה מהמפגש איתו, כתבה לו מכתב, הביאה לו
התאמצה להתייפות.

איזה ממזר גם מוסטפה, רק גילה שאסו היתה שם באותו לילה ושהיא חשבה לספר שקרים לא עשה את זה ישר הוא התחיל עם ה
אליה, התחיל לפלרטט איתה, להחמיא לה שהתגעגע אליה בלה, בלה, בלה כדי שתשכח מהרעיון.

מוקדס ממשיכה ל
, מציצה לכל חור מסיקה מסקנות לבד, כמו שעשתה עם מרים וקאדיר, לא יכולה לשבת רגע ב
, מרצה את רחמי כי היא יודעת שהוא דואג לה אחר כך ממשיכה בשלה,

למעלה